CTET جولای سال 2020: داوطلبان ادامه به صبر برای اعتراف کارت به تاریخ 5 جولای امتحان نزدیک بررسی ctet.nic.در به روز رسانی های

CTET جولای سال 2020 نامزد ادامه به صبر برای ارتباط با هیئت مرکزی آموزش متوسطه (CBSE) در دسترس بودن اعتراف کارت. در میان حدس و گمان قوی است که قبول کارت های مرکزی معلم واجد شرایط آزمون (CTET) امتحانات, برگزار می شود 5 جولای سال 2020 خواهد بود این هفته منتشر نامزدها در حال انتظار برای ارتباطات رسمی از هیئت مدیره.

اضطراب در میان CTET نامزدها نیز به دلیل عدم اطمینان با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. بسیاری از امتحانات لغو شده اند و یا تعویق در کشور از مستند اقدامات اعلام شد و در ماه مارس و در تمام موسسات آموزشی بسته شد.

در حالی که CBSE نه لغو CTET جولای 2002 امتحان است و به احتمال زیاد به جلو بروید با آن تاخیر در انتشار اعتراف کارت است و باعث برخی نگرانی برای نزدیک به 30 نامزد lakh.

در حالی که هیئت مدیره است رسما ابلاغ هنگامی که آن را رها اعتراف کارت آن است که معمولا آپلود شده دو هفته قبل از امتحان. این اعتراف کارت و یا سالن بلیط برای CTET جولای سال 2020 امتحان است و انتظار می رود منتشر شده توسط CBSE هر زمان این هفته در وب سایت رسمی خود را.

CBSE توصیه کرده است همه نامزدها برای بررسی وب سایت رسمی ctet.nic.در به طور منظم برای به روز رسانی.

مراحل دانلود CTET جولای سال 2020 اعتراف کارت:

1) ورود به وب سایت رسمی CTET – ctet.nic.در

2) با کلیک بر روی لینک CTET جولای سال 2020 اعتراف کارت

3) شما را هدایت به صفحه ورود

4) اعتبار ورود خود را وارد کنید و اقدام به دانلود اعتراف کارت

5) ذخیره آن بر روی کامپیوتر شما و همچنین چاپ

بیش از 30 لاخ نامزدهای ثبت نام کرده اند به نظر می رسد برای CTET جولای سال 2020 برنامه ریزی شده برگزار می شود در جولای 5, طبق داده های رسمی.

قوانین برای CTET جولای سال 2020 exam

نامزدها باید سخت کپی از قبول کارت به منظور تأیید.

نیز وجود خواهد داشت برخی از اضافی سلامت اقدامات ایمنی به عنوان امتحان است که برگزار می شود در وسط COVID-19 بیماری همه گیر. دانش آموزان توصیه به sanitiser و بطری آب و دیگر اشیاء مورد نیاز برای امتحان. این اعتراف کارت شامل نام آزمون مرکز دستورالعمل در زمان ورود قوانین ،

داوطلبان توصیه به خواندن دستورالعمل در اعتراف کارت دقت کنید.

CTET جولای سال 2020 انجام خواهد شد در 20 زبان در 112 شهرستانها در سراسر کشور.

اهمیت CTET

مرکزی معلم واجد شرایط آزمون (CTET) برگزار شده است به عنوان یک حداقل مدرک تحصیلی برای یک فرد واجد شرایط برای انتصاب به عنوان یک معلم. این آزمون با هدف آوردن استانداردهای ملی و معیار کیفیت معلم در فرآیند استخدام در حالی که القا معلم نهاد آموزش و پرورش و دانش آموزان از این موسسات به بهبود بیشتر عملکرد خود را استاندارد.

وزارت توسعه منابع انسانی سپرده است مسئولیت برگزاری مرکزی معلم واجد شرایط آزمون (CTET) به هیئت مرکزی آموزش متوسطه (CBSE), Delhi.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de