CSU soars گذشته نیروی هوایی در ارشد روز در Moby عرصه

فورت کالینز-هنگامی که لری Eustachy و کلرادو دولت سابق کارکنان مربیگری هم پاشیده نیکو Carvacho می تواند ترک. پس از بررسی انتقال پورتال CSU تمام زمان پیشرو rebounder دست آورد علاقه از چند به خوبی تاسیس موسسات از جمله ویسکانسین و اوکلاهما.

اما اشتباه ارشد تصمیم به چوب در اطراف به امید ساخت یک میراث. خود را به عنوان ضبط سخنرانی در Moby عرصه jumbotron توصیف Carvacho آرزو برای ظهور به عنوان یک جزء اصلی از این برنامه و کسی که کمک فراموش نشدنی به این تیم که برای اولین بار به او یک فرصت است.

خوب فلش رو به جلو حدود دو سال و آن را ایمن می گویند Carvacho نمی پشیمانی تصمیم خود را در کوچکترین. کاغذ بسته بندی تصدی خود به عنوان قوچ’ تمام وقت منجر rebounder مرکز قطعا موفق به ساخت یک حرفه ای است که هرگز فراموش نخواهد شد توسط CSU طرفداران.

پس از استقبال به تشویق ایستاده در حالی که از دریافت پلاک برای ارشد روز Carvacho کاملا احتمالا پا موبی دادگاه برای زندگی-بازی اکشن برای آخرین بار تا کنون.

“آن را قطعا تا به حال یک احساس متفاوت (امروز),” Carvacho گفت. “شما شروع به فکر کردن در مورد آن را در اتاق قفل درست قبل از شما بیرون رفتن مثل این است که در زمان گذشته است. قطعا احساسی که من به طور تصادفی به پایان رسید تا گریه…وقتی که من به طور کامل انجام بازی من می خواهم به قادر به نگاه به عقب و می گویند من در واقع چیزی.”

در طول عاطفی 40 دقیقه از مرکز به این نتیجه رسیدند وقت خود را در فورت کالینز یک نکته مثبت به عنوان قوچ (20-11, 11-7) coasted به 87-74 پیروزی بر نیروی هوایی (11-19, 5-13) خود را به طور منظم فصل آخر.

“من فکر کردم او (Carvacho) بازی واقعا سخت و دشوار است با همه چیز است که او انجام داده و همه چیز را که او از طریق اینجا” مربی نیکو Medved گفت. “این احساسی است اما من فکر می کنم او آن را به کار گرفته است.”

Colorado State طرفداران افتخار اشتباه ارشد نیکو Carvacho قبل از روز شنبه پرنیان در برابر نیروی هوایی در فوریه. 29, 2020. (ادی Herz/لاولند خبرنگار هرالد)

در مجموع CSU کم پست مجری محصور پنج ریباند به ثمر رساند در حالی که 12 امتیاز کامل 5-5 کلیپ از کف.

به عنوان به خوبی کارآمد به عنوان Carvacho شد ادبانه او تنها کسی نیست که به طور مداوم پیدا کردن پایین شبکه در روز شنبه. به عنوان یک تیم قوچ, ضربه 55.8 درصد و 41.9 درصد از 3 نقطه محدوده به عنوان پویا توهین آمیز حمله کمک در ضرب و شتم ترمز کردن شاهین از سمت راست دروازه.

یک بار CSU کشف و ضبط یک 9-8 منجر چهار دقیقه در Medved تیم ملی هرگز به عقب نگاه کرد آن را به عنوان استفاده از یک 26-10 اجرای مسابقه به رختکن پیشرو 42-28 در حاصل کار دو تیم.

“من فکر می کنم در نیمه اول ما تا به حال 15 پاس گل در 15 سبد” Medved گفت. “بنابراین من فکر می کنم بچه های ما انجام یک کار بزرگ در حال حرکت توپ. آنها (نیروی هوایی) بسته آن را در رنگ و آنها تقریبا ترک شما باز است. و ما حذف کردن عکس به اندازه کافی.”

برجسته به ثمر رساند رگبار گلوله دوم Kendle مور زدم حرفه ای ترین هفت سه برابر در 11 تلاش به عنوان گارد چراغ قوچ با 21 امتیاز.

با وجود از دست رفته خود را دو 3-اشاره گر بعد از ظهر هنگامی که مور کردم یکی برای رفتن اعتماد به نفس خود را آغاز کرد و در حال رشد زیر هر عکس.

“من احساس آن را کمی” مور گفت. “مربی به من می گوید اگر من یک نگاه خوبی به تیراندازی نگه دارید. این چیزی است که من امروز و آن را در کنار من است.”

Colorado State دوم گارد Kendle مور آسانسور 3-اشاره گر در طول روز برخورد در برابر نیروی هوایی در Moby عرصه on Feb. 29, 2020. (ادی Herz/لاولند خبرنگار هرالد)

هر چند قوچ در حال حاضر قفل شده است و به عنوان ششمین دانه در غرب کوه مسابقات قبل از شنبه را نتیجه پیروزی بدون شک منابع این گروه بسیار مورد نیاز حرکت پس از انداختن سه تا از پنج بازی گذشته خود را.

اگر وایومینگ (7-22, 2-15) ضربان فرزنو امور خارجه عصر روز شنبه CSU دیدار خواهد کرد کابوی ها در دور اول کنفرانس مسابقات چهارشنبه آینده در 6 p. m. MT. در غیر این صورت قوچ صورت ایالتی سن خوزه (7-23, 3-15) برای شروع وگاس جشن.

“کنفرانس مسابقات است که در آن واقعا مهم” Carvacho گفت. “ما فقط باید به خرد کردن آن و امیدوارم که در بازی های قهرمانی است. آن (روز پیروزی) بود. رفتن به مسابقات و یا بازی بعدی با W همه احساس خوب است.”

“آخرین باری که ما برنده این کنفرانس مسابقات ما شش دانه. آن را می شاید وحشت را دریافت کنید که بازی برای اولین بار در, می توانید آن را از راه و پس از آن فقط در ادامه به ماندن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>