CSU و غرب کوه بند برای اقتصادی قابل توجهی تلفات از coronavirus

برنامه های ورزشی در سراسر کشور در حال برنامه ریزی برای یک نامشخص آینده اقتصادی با توجه به خاموش کردن اقتصاد با توجه به کوروناویروس.

“من نمی دانم که چگونه ما می تواند تصور کنید که ما می تواند سیستم ایمنی بدن به هر مالی تاثیر” ایالت کلرادو مدیر ورزشی جو پارکر گفت: دنور پست. “ما باید به کشف کردن راه برای ایجاد تنظیمات و سعی کنید برای مدیریت برخی از نتایج مثبت مالی.”

این چالش به صورت CSU و کوه غرب به شناور ماندن در مقایسه با کنفرانس همتایان سخت تر است و با توجه به مقدار بودجه های کوچکتر.

دانشگاه کلرادو ورزشی بخش تولید $89.58 میلیون دلار درآمد برای سال مالی 2018 با توجه به شوالیه کمیسیون در کالج دو و میدانی’ آخرین عمومی براده. که حدود 35 میلیون دلار بیش از CSU ($54.73 M) با قوچ قادر به پول نقد در قدرت پنج توزیع درآمد است.

لغو مسابقات NCAA ساخته شده بدتر. این رویداد تولید متناوب 600 میلیون دلار است که توزیع شده در میان آن لشکر-من عضو موسسات و پارکر تکرار رسانه ملی گزارش می دهد که مدارس در حال انتظار برای دریافت کاهش می یابد و یا بدون بازپرداخت در همه.

“لغو مسابقات NCAA و چگونه است که ممکن است مخل به NCAA توزیع, که, واقعی,” پارکر گفت. “من خوشحالم که ما در پاییز ورزشی مدت زمان, اما چه کسی می داند که چگونه این می رود و مردد?”

CSU و اول سال سر مربی تیم فوتبال استیو Addazio به شدت نیاز به $220 میلیون بوم ورزشگاه پر شود با طرفداران سپتامبر. 5 برای فصل بازکن برابر مس. قوچ’ عظیم در پردیس سرمایه گذاری و ورود به چهارمین سال خود استفاده لازم $8.1 میلیون دلار در پرداخت بدهی برای 2018-19 در اوراق قرضه به فروش می رسد برای تامین مالی ساخت و ساز آن در هر مدرسه در توافق مالی. این تعداد افزایش به $12.2 میلیون دلار در سال 2021.

یک ورزشگاه برای تبلیغ در طول سال درآمد در حال حاضر نشسته خالی آن در محیط داخلی و فضای باز برای استفاده در دسترس نیست.

“ما تا به اطلاع افرادی که در حال برنامه ریزی برای اجاره فضاهای (در بوم ورزشگاه) که ما قصد داریم برای به تعویق انداختن و برنامه ریزی مجدد خود را رویدادهای” پارکر گفت. “تمام مناطق که ما استفاده می شود برای پذیرایی جلسات کسب و کار و جامعه کرده است. در حال حاضر ما پاک تقویم تا مدتی نسبت به پایان ماه آوریل است.”

CSU است که نه تنها مدرسه ای در کلرادو تجربه اقتصادی ناخرسندی در میان همه گیر. CU چهره فشار برای پر کردن Folsom زمینه پس از تعجب خروج از فوتبال سر مربی تیم مل تاکر برای ایالت میشیگان در ماه فوریه است.

“از روز 1 ما شده ایم در قدم اهسته با ما دانشگاه” کیو مدیر ورزشی ریک جورج گفت: در هفته های گذشته است. “من فکر می کنم این مهم است که دو و میدانی شرح زیر است آنچه که ما در دانشگاه در حال انجام است و ارتباطی بسیار عالی است. ما راحت هستید که در آن ما در حال حاضر به دانستن است که همه چیز می تواند تغییر کند.”

تا زمانی که وجود دارد بازگشت به حالت عادی در ورزش جهان, این همه حدس و گمان در مورد چگونه ورزشی ادارات ممکن است رسیدگی به کمبود بودجه. فوتبال نقدی گاو برای اکثر FBS برنامه های را که بود به اندازه کافی برای جلوگیری فوری کاهش به غیر-درآمد-تولید ورزش ؟

“آیا این شروع به حل و فصل در خرداد یا مرداد? امیدوارم پس از آن ما می تواند به زندگی عادی استانداردهای” پارکر گفت. “اما شما باید نسبت به آنچه اتفاق می افتد برای همه ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de