ایجاد کمیک های دیجیتالی خود را که آیا شما می توانید در قرعه کشی و یا نه

توسط J. D. Biersdorfer, نیویورک تایمز

یک داستان برای گفتن اما نمی خواهم به آن را به عنوان یک کتاب سنتی? سعی کنید انجام آن را به عنوان یک کمیک دیجیتال — و چشم پوشی از هر کسی که فکر می کند بصری, روایت کمتر هنر یا پایه علوفه برای هالیوود فیلم اکشن. سنت داستان گویی از طریق ترتیبی هنر طولانی و نجیب تاریخچه مورد استفاده در غار باستانی نقاشی های رومی, کنده کاری, پرده های نقش دار و چاپ woodblock.

حتی اگر شما نمی توانید در قرعه کشی و یا رنگ شما هنوز هم می تواند ساخت یک طنز است. برخی از مربیان را در بر داشت متوسط به یک راه خوب برای جلب کودکان به نوشتن خلاق است. با تشکر از انواع نرم افزار شما می توانید کمیک های دیجیتال خود را بر روی یک گوشی هوشمند و یک تبلت یک کامپیوتر و یا حتی ساده تکه کاغذ. در اینجا یک راهنمای.

مطالعه کرافت

قبل از اینکه شما شیرجه رفتن تصمیم می گیرید چه نوع طنز شما می خواهید برای: یک صحنه مثل یک کارتون از نیویورکر? یک “بادام زمینی”به سبک کمیک استریپ متشکل از دو یا بیشتر از دو پانل? یک کتاب کمیک با یک قهرمانانه شخصیت مانند پلنگ سیاه و سفید? یا شاید یک مانگا ماجراجویی و یا طولانی خاطرات گرافیکی مانند آلیسون Bechdel “سرگرم کننده صفحه اصلی”?

اگر شما مطمئن نیستید که چگونه برای شروع این وب سایت پر است از مشاوره رایگان از جمله یک راهنمای کوتاه توسط نویسنده نیل گیمن. اگر کتابفروشی های محلی خود را بسته است و یا شما نمی توانید سفارش آنلاین, نسخه دیجیتال کتاب های آموزشی مانند “ساخت کمیک” توسط Lynda بری و “کمیک مانند جوانب مثبت” توسط Greg Pak و فرد ون Lente می تواند خریداری شده و دریافت شده بدون ترک خانه.

خواندن کمیک می تواند الهام بخش بیش از حد. فروشگاه دیجیتال در Comixology یا یک طنز فروشگاه در نظر گرفتن سفارشات آنلاین می تواند کمک به شما تولید ایده های خود را.

نمی توانید در قرعه کشی ؟ هیچ مشکل

پس شما تصمیم می گیرید چه نوع طنز شما می خواهید برای ایجاد را انتخاب کنید نرم افزار مناسب برای پروژه خود را. اگر شما یک هنرمند و می خواهید چیزی است که آسان برای یادگیری در نظر بگیرید یک برنامه مانند تغییرهای, Pixton و داستانپردازی است. این برنامه به شما اجازه کشیدن و رها کردن شخصیت ها پس زمینه و حباب سخنرانی بر روی یک دیجیتال بوم; هر سه مبتنی بر وب هستند و کار بر روی یک کامپیوتر و یا یک دستگاه تلفن همراه. (یکی دیگر از گزینه های رایگان را اعتقادات Comix سایت حتی تشویق دانش آموزان برای ایجاد خود را بصری همه گیر خاطرات.)

اگر شما شروع با سهام اشیاء بر روی صفحه نمایش شما می توانید سفارشی کردن شخصیت ها و اقدامات خود را و سپس اضافه کردن خود شما گفت و گو است. شما نیاز به ایجاد یک حساب کاربری برای ذخیره و صرفه جویی در خلاقیت خود را. فراتر از نسخه های محدود و آزمایش های رایگان, تغییرهای, Pixton و داستانپردازی است که هر هزینه $10 به 13 دلار در ماه برای دسترسی کامل به کمیک-ساختمان محتوا.

برای والدین و مربیان به دنبال نگه داشتن جوانان مشغول غیر انتفاعی حس مشترک سایت راهنمای کمیک-ساخت ابزار است که همچنین بررسی شیوه های حفظ حریم خصوصی از برنامه های.

ایجاد کمیک با عکس

اگر شما نمی رسم اما می تواند تصاویر شما می توانید کمیک از عکس های نشسته بر روی گوشی های هوشمند خود را. این یک راه عالی برای روشن کردن حیوان خانگی خانواده به یک قهرمان زنده تعطیلات و یا موسیقی جاز تا یک ارائه.

ComicBook برای iOS و کمیک استریپ Pro برای آندروید (هر دو $3) دو تا از بسیاری از برنامه ها در این رده است. هر دو کار به همان شیوه: شروع با انتخاب یک قاب و یا طرح بندی صفحه برای کمیک خود را. بعد وارد کردن تصاویر از دوربین گوشی خود را رول به عنوان تصاویر به صورت پانل.

پس از شما ترتیب عکس ها اعمال فیلتر به تصاویر است که آنها را نگاه مانند پانل در چاپ کمیک. این نرم افزار شامل عناصر مانند قابل تنظیم حباب سخنرانی شما می توانید با کشیدن بر روی تصاویر دیجیتال و برچسب با گرافیکی نوع (بم! صدای انفجار! و از جمله) به اضافه چند کلاسیک کمیک لهجه به این صفحه. هنگامی که شما به پایان رسید, فقط صادرات و یا ایمیل خود را به طنز آن را به اشتراک بگذارید.

خود را در قرعه کشی کمیک

وقتی که می آید به ساخت خود را طنز داشتن استعداد هنری به شما می دهد طیف بسیار گسترده تر از بیان و برنامه های طراحی شده به طور خاص برای ساخت کمیک از مداد طرح به توزیع. رایگان MediBang رنگ دیجیتال-نقاشی و کمیک-ایجاد برنامه ای است که قابل اجرا بر روی کامپیوتر و دستگاه های تلفن همراه است یک برنامه برای هنرمندان است.

هنرمندان با استفاده از iPads زیادی به کار با در طنز قرعه کشی کامل یک استودیو دیجیتال است که شامل ابزار طراحی, صفحه, قالب, اسکریپت ویرایشگر و چشم انداز ، برنامه 10 دلار اما آن ارائه می دهد 14 روز محاکمه.

به طور کلی تصویر و نقشه کشی نرم افزار مانند تولید مثل نیز می توانید آثار هنری برای کمیک. اما برای پدر و مادر که نگران فرزندان خود هستند و خیره شدن بیش از حد بسیاری از صفحه نمایش در تمام طول روز وجود دارد بیشتر آنالوگ رویکرد است. فقط جستجو در یک سایت (مانند چاپ مقاله) ارائه کتاب های کمیک قالب برای دانلود و چاپ بسیار جوان سازندگان را می توانید جهان خود را با قلم و مداد. شما همیشه می توانید اسکن و یا عکس هنری بعد به صورت دیجیتال ذخیره و به اشتراک گذاری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de