COVID از دست دادن شغل: یک بازمانده و توصیه های یک متخصص برای مقابله با شلیک

COVID از دست دادن شغل: یک بازمانده و توصیه های یک متخصص برای مقابله با شلیک – شیوه زندگی

به روز شده: Jul 05, 2020, 08:22 IST | نسرین Modak Siddiqi | بمبئی

چه چیزی آن را مانند به از دست دادن یک کار هنگامی که آن را دشوار برای پیدا کردن یکی دیگر و چه روانی و ترفندهای حرفه ای شما می توانید از طریق به طرف دیگر? یک بازمانده و یک متخصص آن را دوست دارم بگویم

Rohit Pitale and Greeshma Thampi

Rohit Pitale و Greeshma Thampi

‘نه سال با یک شرکت است که شما فکر می کنید شما یک دارایی’

بازمانده /// Rohit Pitale داخلی, طراح و هنرمند

شرکت های بزرگ جهان است که یک جای خنده دار. آن می تواند شما را احساس قوی و ضعیف و اغلب در همان روز. در 10 ژوئن به خوبی به این بیماری همه گیر در حالی که دولت به فکر ماموریت شروع دوباره هنوز هم مطمئن نیستید که چگونه شکسته اقتصاد است من یک ایمیل از بخش منابع انسانی است که همه گیر است و هزینه کار من به عنوان مدیر ارشد طراحی فروشگاه در عمده فروشگاه های زنجیره ای. این پست تا به حال معمول اسکریپت gyaan از این بودن دشوار است و این شرکت نیاز به برخی از تصمیم گیری های دشوار.

آیا من آن را ببینید میاد ؟ بله و نه.

هنگامی که شما برای یک پیشرو شرکت خرده فروشی و نه سال شما می خواهم به این باور است که شما یک دارایی و آنها نمی خواهد به شما اجازه رفتن. اما پس از آن که در شرکت های بزرگ جهان بود و تا کنون ضروری ؟

در حقیقت رکود اقتصادی و از دست دادن شغل شده اند بخشی از رشد من به عنوان یک فرد و حرفه ای است. آن را به من آموخته به این باور که من هستم. پس از شروع زندگی حرفه ای من در سال 2002 به عنوان یک طراح داخلی تازه از کالج همکاری با شرکت های معماری در سال 2006 من پیوست یک شرکت است که پیشگام سازماندهی خرده فروشی در هند. این احساس من در اوج زندگی حرفه ای من. شرکت های بزرگ جهان با آن سیستم ها و فرآیندها می تواند شما را باور دارند ، اما در پایان سال 2007 این شرکت تغییر دست و من شروع به مانند رویکرد تهاجمی از مدیریت جدید است. تا زمانی که در ماه اوت سال 2008 من شاهد آنها را اخراج 30 ارشد کارکنان با همان تجاوز است. هر روز من در زندگی ترس از چگونه این رکود خواهد رسید به ما. دو ماه بعد من تغییر شغل به عنوان بخشی از یک خرده فروشی شرکت رویاهای بلند پروازانه مراکز پروژه. در شش ماه آن زخم و من بدون کار. هر روز از این شش ماه من احساس مانند یک بار در خانواده من است. من استفاده می شود برای قفل کردن خودم در یک اتاق باید یک وعده غذایی در روز برای صرفه جویی و تعامل بسیار کمی با جهان خارج است. آن را سخت ترین مرحله است.

یک روز در یک تماس با ارشد سابق همکار نوین میستری من, روش برای دست زدن به شرایط سخت تغییر کرده است. او مرا به یاد من نقاط قوت و چقدر مهم است من تا به حال شده است برای تیم خود. کلمات خود را با من طنین انداز. کسانی که 20 دقیقه همه چیز تغییر کرده برای من شخصا و حرفه ای. من متوجه شدم من تا به حال ساخته شده است یک اشتباه بزرگ امتناع به دنبال فرصت است. وقتی که من آغاز شده به دنبال شغل من پیدا کردم یکی در 15 روز با یک عمده فروشی و خرده فروشی شرکت البته در پایین بسته است. در حالی که جهان بود دست و پنجه نرم کردن با رکود اقتصادی این شرکت شد و ساخت آن موقعیت قوی در بازار با اتخاذ یک رویکرد متفاوت است. در ماه اوت 2011, من پیوست و آخرین شرکت بوده و با آنها تا زمانی که این نامه وارد شده در این مستند به دنبال یک تماس از مدیریت.

دیگران وجود دارد من می دانم که از دست داده اند کار خود را به بیماری همه گیر. برای من, آن را حتی سخت تر زمان با همسرم گیر در خانه پدر و در مالزی.

با این حال من می توانم با اعتماد به نفس است که من در دست زدن به این وضعیت بهتر است با ماندن مثبت در حال حرکت به سرعت و ساخت یک توجه داشته باشید از قابلیت های همه از آن من نیست آخرین بار.

هند از زمان سقوط اقتصادی بدتر از رکود اقتصادی سال 2008 است. من می دانم که طراحی داخلی نیست و به عنوان یک مهارت ضروری در حال حاضر. ساختمان و یا redecorating است آخرین چیزی که در ذهن مردم است. و بنابراین من باید به فکر می کنم در خارج از جعبه به آماده شدن برای بقا. من تجربه و تعامل با مردم با استعداد است منجر به کوتاه مدت پروژه های بازاریابی برای دو شیر مارک. من نیز همراه با یک آژانس بازاریابی دیجیتال با مشتریان جهانی. در آخرین 20 روز پس از اتمام من طولانی ترین سفر با یک شرکت زندگی من به نظر می رسد هیجان انگیز تر و جالب است. من garnering تجربه های جدید هر روز از ناشناخته ها و صنایع مختلف. من باز به امکانات.

کار بر روی مهارت های که شما را استخدام و اثبات رکود اقتصادی’

این مربی حرفه ای /// Greeshma Thampi رئیس تصویر مشاور و مدیر Avancé مدیریت تصویر

وقتی که شما شنیدن این خبر از قطع خدمات شما تجربه بسیاری از احساسات—عدم اطمینان نداشتن به طور منظم پرداخت و خشم و نا امیدی و شرم آور است. اول تا بدانید که این احساسات طبیعی هستند. قبول و اذعان آنها و خودتان را هم به اجازه دهید همه چیز غرق در اما نمی بی وقفه ساکن در آن است.

به اطلاع دوستان نزدیک و خانواده این ممکن است دشوار اما اجازه دهید افرادی که مراقبت در مورد شما می دانید در مورد شرایط خود را. شانس هستند که آنها را به بیرون رفتن از راه خود را برای کمک به شما در پیدا کردن جزئیات از سر شکارچیان و یا به اشتراک گذاری مشخصات خود را با آنها که فکر می کنم می تواند کمک کند. حمایت عاطفی است که همیشه یک مزیت اضافه شده است.

رسیدگی به وضعیت مالی شکل اقتصادی بدهی و نگاه کنید که چگونه شما می توانید آنها را رفع کنید. اگر شما وام صحبت می کنند به بانک برای یک مهلت قانونی. لیست هزینه های ماهانه خود را و کاهش اضافی. ایجاد یک بودجه و کار بر روی آن و چوب به آن. به یاد داشته باشید پول ذخیره پول به دست آورده است.

نگاه به درون هنگامی که افکار: “من به اندازه کافی خوب نیست” یا “چرا من ؟’ به ذهن می آیند به جای سرزنش خودتان تمرکز انرژی خود را بر روی طراحی یک تحلیل و چرا از آن اتفاق افتاده است. بدیهی است راست, در حال حاضر وضعیت اقتصادی است که منجر به حفظ حرفه ای با بالاتر حقوق, اما آن را نیز یک بار زمانی که شما می توانید نگاه به درون تمرکز بر صفات شخصی و به دست آوردن مهارت های جدید برای کار آینده است. این شکست می تواند مورد استفاده در یک سازنده تر و کارآمد راه است. هنگامی که شما نگاه در آن در دراز مدت شما متوجه آن را پایان جهان اما موانع.

ایجاد یک طرح توسعه انعطاف پذیر باشید. شما ممکن است جدولها خاص و حرفه ای نقشه راه. اما نگاهی به آنچه که مربوط به بازار در حال حاضر. بسیاری از نقش ها در حال تبدیل شدن کار برکنار شده و از این رو نمی توان بیش از حد سفت و سخت. کار بر روی مهارت های است که می تواند شما را بیشتر استخدام و اثبات رکود اقتصادی. تمرکز بر رشد صنایع است که در ادامه به استخدام. در آن صنایع نگاهی به شرکت های که قوی مالی و یا آشکار برنامه های رشد. به عنوان مثال, در راه اندازی, آموزش و پرورش, تکنولوژی بازیکنان همچنان به استخدام و رشد نشان می دهد. در حالی که در جستجوی شغل, خواندن شرح بدانید که مهارت های شما نیاز به اضافه کردن به رزومه کاری خود را.

سرمایه گذاری در آموزش را به صورت آنلاین و یا کلاس درس دوره های آموزشی و دریافت گواهینامه مربوطه. در واقع استفاده از این زمان به نگاهی به آنچه شما واقعا پرشور در مورد و آن را با سنگ تیز کردن. NASSCOM ارائه می دهد دوره های آنلاین رایگان در هوش مصنوعی; TCS ارائه می دهد یک گواهینامه دیجیتال برنامه حرفه ای به نام لبه – Knockdown این مستند به صورت رایگان. این دوره با هدف fine-tuning ارتباطات ارائه و رفتاری مهارت های دانش آموزان برای ایجاد یک تاثیر در مصاحبه ها و محل کار. دانشگاه هاروارد دارای بیش از 60 دوره های آنلاین رایگان. گوگل قفل دیجیتال پلت فرم می کند بیش از حد. در بسیاری از موارد ثبت نام رایگان است اما شما ممکن است مجبور به پرداخت برای دریافت گواهی تایید است که شما را به اتمام دوره. داشتن گفت که حتی اگر دوره پرداخت شده است و اگر آن را مربوط به شغل خود را انجام سرمایه گذاری.

رسیدن پیوستن به یک گروه و یا رسیدن به یک متخصص برای کمک به شما در مدیریت احساسات خود و به دست آوردن وضوح در آینده است. رسیدن به مربیان حرفه ای مشاوران درمانگران سابق استادان هر کسی که می تواند راهنمای شما در طول این زمان تست. در کلمات LinkedIn رئیس رید هافمن: مهم نیست که چقدر درخشان ذهن خود و یا استراتژی, اگر شما در حال بازی یک بازی شما همیشه از دست دادن به یک تیم است.

بازی مصاحبه از شما خواسته می شود در مورد زندگی حرفه ای ، به عملی پاسخ دهد و به آن عمل خوب است. دروغ نیست در مورد استراحت خود را حتی اگر آن منجر به شدیدتر مذاکره حقوق و دستمزد. تمرکز بر آینده و نمی crib در مورد گذشته است. هرگز بد دهان یک کارفرمای سابق آن نشان دهنده ضعیف بر شما.

استفاده از وقت خود را برای کمک به دیگران مربی دانش آموزان را به تدریس پاره وقت تکالیف در یک کالج یا داوطلب. این نیز می تواند تبدیل به یک موضوع جالب و گفتگو در آینده مصاحبه شغلی.

به روز رسانی رسانه های اجتماعی نه فقط لینک گوگل خود را و ببینید چه چیزی می آید تا. به روز رسانی مشخصات لینک خود را برجسته دستاوردهای. تمیز کردن خود را Facebook, Instagram and Twitter دستگیره برای جلوگیری از بحث پست.ایجاد یک وبلاگ و ارسال مقالات مربوطه. این کمک می کند تا موقعیت شما به عنوان یک متخصص در دامنه خود را. ایجاد هشدار کار در سیستم عامل های مختلف برای کمک به شما اعمال می شود به عنوان به زودی به عنوان یک فرصت باز می شود.

حضور در صنعت شبکه های رویدادها/آموزشی این اجازه می دهد تا شما را به ماندن پهلو به پهلو از آخرین تحولات در این صنعت می دهد و شما نیاز دید. شبکه مربوطه را با تماس های که شما می تواند به تقویت روابط و رسیدن به فرصت های جدید است. نوشتن به سابق خود را-همکاران batchmates از اساتید ، دنبال کنید تا بلافاصله بعد از شما با کسی و یا یادگیری یک فرصت است. تماس بازگشت حق دور; ارسال با تشکر از شما ایمیل همان روز با شما تا به حال یک مصاحبه; ارسال رزومه به محض این که شما برای یادگیری یک فرصت است.

آماده و واقع بینانه در حقوق و دستمزد تحقیق در مورد استانداردهای صنعت در وب سایت های مانند www.salary.com یا www.glassdoor.com و ذهنی آماده می شود که این شرکت را در موقعیت بهتری برای مذاکره و ارائه یک کمی حقوق و دستمزد پایین تر از آنچه که حاکم در بازار است. بدون پشیمانی تعداد در ذهن یعنی یک شماره زیر که شما مایل به پیوستن به. اگر آنها در حال ارائه چیزی زیر که انجام نمی شود ترس به رد است. این یک پیام است که شما آگاه هستند از ارزش شما را به جدول.

گام به گام از منطقه راحتی خود دوران سخت همه چیز در مورد زنده ماندن و نه انتخاب. برای زنده ماندن و پیدا کردن کار بعدی خود را در یک بازار سخت آماده به گام به خارج از منطقه راحتی خود را. به غیر از تعویض صنایع, نگاهی به تغییر جغرافیای بیش از حد. دریغ نکنید سعی کنید فرفره اقتصاد به دنبال کوتاه-مدت قرارداد و یا کار آزاد در موقت.

رایگان نرم افزار آموزش

Udemy
فیلم آموزش
Coursera
آلیسون
کد آکادمی
EdX

منابع آنلاین برای فرفره اقتصاد

www.freelancer.in
www.hellointern.com
www.letsintern.com
www.upwork.com
www.internshala.com

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رووت

آهنگ پیشواز همراه اول