COVID: فاز اول مستقل هند بزرگترین بازگشت روند را ببینید 1.92 لاخ مردم بازگشت

مستقل هند بزرگترین بازگشت ماموریت برای بازگرداندن شهروندان خود رشته در خارج از کشور با توجه به COVID-19 همه گیر است که همه مجموعه ای برای شروع با دهلی نو به رسمی سیگنال سبز. هند خواهد شد بازگشت 1,92,000 افراد در فاز اول از ماموت ورزش شروع مارس 7 با تمرکز بر خلیج فارس.

امارات متحده عربی خواهد بود که برای اولین بار در کشور بودند از هند شروع خواهد شد گرفتن اتباع خود با دو هوایی هند پرواز فرود در کرالا در مارس 7. یک پرواز پرواز از ابوظبی به کوچی و یکی دیگر از دبی به کالیکوت در همان روز. تعدادی از آبی-طوقه سرخپوستان رشته هستند در این کشور که ثبت نام خود را به طوری که آنها می تواند به خانه بازگردد.

هند و ایران به امارات متحده عربی Kapoor, Pavan صحبت منحصرا به Zee رسانه ها گفت: “من خوشحالم که ما در حال شروع این روند از بازگشت برای کسانی که به فوریت نیاز به بازگشت به هند است. ما مشتاقانه در انتظار همکاری نزدیک با مقامات امارات متحده عربی به این فرایند را به عنوان صاف و کارآمد به عنوان ما می توانیم.”

بزرگترین تخلیه انجام شده توسط هند بود که در سال 1990 هوایی از سرخپوستان از کویت در طول جنگ خلیج فارس که در آن 170,000 هندی مهاجران بودند از غرب کشور آسیایی است.

در فاز اول بازگشت خود هند شروع خواهد شد گرفتن شهروندان خود را از این محله با مالدیو و بنگلادش بودن تمرکز. در 8 مه حدود 700 سرخپوستان که ثبت نام کرده اند خواهد بود به ارمغان آورد از مرد به کوچی هند نیروی دریایی کشتی.

در مرحله دوم, هند شروع خواهد شد تسهیل بازگشت از شهروندان خود را از ایران و ایالات متحده آمریکا و انگلستان و مالزی است. ماموریت های هند در سراسر جهان در حال حاضر در حال تهیه یک لیست از مضطرب هندی شهروندان است.

منابع گفت: Zee رسانه “مجموعه داده های در حال انجام در اکثر ماموریت با برخی از به دنبال در تاریخ برای تخلیه و ساخت تمام ترتیبات لازم درآمده است.”

ماموریت های مختلفی را باز کرده اند و ثبت نام برای رشته سرخپوستان.

حدود 11,000 رشته سرخپوستان ثبت نام کرده اند با ماموریت در مسکو 1200 در نیوزیلند 390 اتباع هند که تا کنون ثبت شده با کمیسیون عالی نایروبی در سال 2000 در هند ماموریت در کانادا و پنج سرخپوستان در سومالی نیز ثبت نام به طوری که آنها می تواند به عقب بر گردیم خانه.

فقط بدون علامت مسافران اجازه داده می شود به سفر و عملیاتی استاندارد پروتکل (SOP) برای فرایند آماده شده بود در این زمینه.

“دولت در حال توصیه به ترتیبات از جمله برای تست قرنطینه و بعد حرکت بازگشت سرخپوستان در ایالات مربوطه می باشند.”, MHA در بیانیه ای گفت:.

تسهیل خواهد شد تنها در “دلایل قانع کننده” و انجام خواهد شد از طریق هواپیماها و کشتی های نیروی دریایی پرداخت و اساس و غیر برنامه ریزی شده پرواز تجاری خواهد بود چیده شده برای سفر هوایی. در طول فرایند برگشت همه سلامت پروتکل های اجتماعی مانند فاصله هنجارهای را به دنبال داشته باشد.

فهم Jalashwa هند نیروی دریایی بزرگترین دوزیست پلت (پلت فرم فرود حوض). در حال حاضر در دریا. این احتمال وجود دارد ارسال می شود برای تخلیه. آن را می تواند حمل 1000 سرباز است. با جریان های اجتماعی فاصله هنجارها را می تواند حمل 500 تا 700 نفر است. دو تا سه کشتی فرود مخازن (LST) هستند به احتمال زیاد به مستقر می شود. هند دارای دو کلاس از LST — Magar کلاس و Shardul.

Evacuees پس از رسیدن به مقصد را برای ثبت نام بر دولت هند Aarogya Setu برنامه که توسعه داده شده است برای هشدار در مورد COVID-19 بحران و هشدار در مورد آن. پس از اینکه پزشکی به نمایش در آمد آنها را در قرنطینه می شود و به مدت 14 روز در یک بیمارستان و یا در نهادی قرنطینه در پرداخت-اساس توسط دولت های ایالتی خواهد بود که پس از COVID-19 آزمون در پایان دوره داده شده است.

در اوایل این سال هند به ارمغان آورد حدود 2500 از شهروندان خود و 48 اتباع خارجی از چین و ژاپن و ایران و ایتالیا.

‘عملیات Raahat’ در سال 2015 شاهد هند آوردن به اطراف 4,600 از شهروندان خود را در حالی که ‘عملیات Sankat Mochan’ در سال 2016 شاهد هند بازگرداندن 600 نفر از اتباع خود از سودان جنوبی. ‘عملیات بازگشت به خانه امن’ در سال 2011 به سرخپوستان از جنگ زده لیبی را دیدم 15,000 اتباع هند در حال به ارمغان آورد.

دهه اول این قرن شاهد ‘عملیات Sukoon’ که در آن نیروی دریایی هند رو 1,764 سرخپوستان و بزرگترین تخلیه عملیات انجام شده توسط نیروی دریایی پس از جنگ جهانی دوم است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de