COVID خاطرات کلرادو: کار و کلاس رستوران در دنور

دنور پست روزنامه نگاران پیوست همکاران از بیش از 40 سازمان های خبری در سراسر کلرادو در یک تلاش گروهی COVID خاطرات کلرادو: یک روز در این بیماری همه گیر. این پروژه هدف: برای توصیف زندگی در آوریل 16 برای نشان دادن چقدر تغییر کرده است در یک مقدار کوتاه از زمان به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

این یکی از دنور پست عکس های شرح داری. جزئیات کامل همکاری در اینجا.

7 صبح: کار و کلاس رستوران در دنور

زمان Tabatha Banr راه می رفت به او Larimer, خیابان, رستوران او سرآشپزها به حال شده است وجود دارد یک ساعت ساخت carnitas برای پر کردن صبحانه burritos برای هر کسی که سرمایه گذاری آن روز در برف.

Banr برنامه تا به حال تغییر مقدار از پنج هفته پیش اما تیم او بود. در اوایل ماه مارس کسب و کار بود thrumming شش شب در هفته به مقصد شام نقطه.

کار و کلاس’ شعار بوده است “مربع وعده غذایی سفت نوشیدنی قیمت عادلانه است.” آن را نشسته در سراسر خیابان را از خواهر و رستوران سوپر مگا Bien که Banr و شرکای کسب و کار توقیف برای مدت زمان از coronavirus خاموش شدن پس از تخمگذار کردن 57 کارکنان در یک روز.

“ما متوقف شمارش روزها واقعا; ما عمدتا فقط شمارش هفته” Banr گفت. “هر روز احساس می کند همان نوع در این نقطه است.”

این تیم در روز جمعه خواهد تحویل 91 burritos به خانواده ها در Curtis پارک از طریق آن محله انجمن غذا ، شنبه سفارشات شامل 200 وعده های غذایی برای مرکز پزشکی سوئد. Banr گفت: چند بیشتر از آشپز داوطلب برای کمک به با شب دبستان.

حتی با سوپر مگا Bien بسته Banr شد برخورد با هزینه های غیر منتظره وجود دارد. دو شب قبل یک پنجره در ورودی شکسته شد حدود 1 a. m. “اما خدا را شکر (هر کس آن را انجام داد) قادر به دریافت” Banr گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im