COVID-19 و تاثیر آن بر جامعه سیاه: به یاد کسانی که جان خود را از دست

Coronavirus است—و همچنان به تحت تاثیر قرار مردم از تمام جنبه های زندگی در هر سن و از هر پس زمینه. به عنوان COVID-19 اسپرد در سراسر کشور ما در ریشه متعهد به chronicling تاثیر آن در جامعه است. ما ادامه خواهد داد برای نوشتن داستان از اشاره به افرادی که از دست داده ایم زندگی خود به این ویروس. اما ما همچنین می خواستم به یاد داشته باشید و افتخار هنرمندان و معلمان و فعالان متفکران نوآوران رهبران و قهرمانان گمنام که ام نیز در نظر گرفته شده است بیش از حد به زودی با این بیماری کشنده. ما خواهد شد به روز رسانی این لیست به طور مرتب به این بیماری همه گیر در ادامه به گسترش در سراسر جامعه ما است.

دز ان رومن 36 (نیویورک)

Illustration for article titled COVID-19s Impact on the Black Community: Remembering Those Who Have Lost Their Lives

عکس: بروکلین دموکراسی آکادمی

دز ان رومن اصلی از بروکلین دموکراسی آکادمی شناخته شده بود برای انعطاف پذیری و انرژی است.

در 36 او منجر شده بود BDA یک دبیرستان دولتی به طور خاص برای دانش آموزانی که نیاز به انتقال از سنتی دبيرستان به مدت چهار سال. همکاران گفت: نیویورک تایمز رومن شد “جنب و جوش” روشن و سخت کوش: او ساخته شده یک عادت تازه نگه داشتن گل در دفتر او بود و این نوع از مربی می دانستند که هر یک از دانش آموز’s backstories انگیزه و اعضای خانواده.

“او یکی از نوآورانه ترین رهبران مدرسه من همیشه با کار می کرد گفت:” کورتنی Winkfield ارشد استراتژی و سیاست های مشاور در نیویورک وزارت آموزش و پرورش. “دانش آموزان خود را فقط ستایش او.”

روز دوشنبه رومن شد اولین شناخته شده شهر نیویورک مدرسه عمومی کارکنان به مرگ از عوارض ناشی از COVID-19.

رومن آخرین گزارش BDA در مارس 12, درست قبل از مدرسه اجرا روزانه عمیق تمیز کردن و ضد عفونی. در روز او شروع به احساس بد. در مارس 18, او در بیمارستان بستری شد برای پنومونی مسئولین مدرسه گفت: بار.

پنج روز بعد شهر نیویورک مدارس صدراعظم ریچارد کررنزا با ارسال نامه ای به آکادمی جامعه آگاه ساختن آنها از خود اصلی مرگ و ارائه تسلیت. کررنزا به نام عبور “دردناک برای همه ما است.”

رومن تا به حال برنامه های بزرگ برای آکادمی بهره برداری از منابع به فشار مدرسه و دانش آموزان خود را به جلو: در طول تصدی او با همکاری ورزشی شرکت برای ایمن سازی تجهیزات ورزشی برای دانش آموز است. او همچنین می خواستم برای باز کردن یک هیدروپونیک باغبانی آزمایشگاه در مدرسه که در نهایت می تواند تبدیل به یک بازار کشاورزان برای مدرسه براونزویل ، قبل از او درگذشت رومن به دست آمده بود بودجه برای راه اندازی این آزمایشگاه است.

“او به من نگاه کرد هر بچه به او ماموریت شخصی” گفت: Winkfield. او “فقط عاشق بودن اصل.”

Marlowe Stoudamire, 43 (دیترویت)

Marlowe Stoudamire شد نوع مرد که به نظر می رسید که دست خود را در همه چیز. یک “معشوق” قهرمان دیترویت Stoudamire یک نیروی محرکه پروژه های مانند دیترویت تاریخی جامعه برنده جایزه “دیترویت ’67” نمایشگاه که جشن سالگرد 50 از دیترویت قیام در برابر پلیس. 43 ساله مشاور و کارآفرین نیز به تازگی به کمک امن $1 میلیون از Detroit Red Wings و NHL به صندوق هاکی برنامه برای جوانان شهر.

در روز سه شنبه مطبوعات آزاد دیترویت گزارش داد که رهبر جامعه مرده بود از COVID-19. Stoudamire تا به حال شناخته شده مسائل مربوط به سلامت و نه تا به حال او به تازگی از سفر, گزارش, اخبار دیترویت. مرگ او نشانه برای اولین بار علنا شناسایی coronavirus مربوط به مرگ در میشیگان.

سابق مدیر پروژه بین المللی, استراتژی کسب و کار در سیستم بهداشت هنری فورد Stoudamire دهه را صرف آوردن نقاط مختلف شهر با هم برای پیشبرد دیترویت مشخصات به اشتراک گذاری داستان خود را و آن را بیشتر پر جنب و جوش برای افرادی که زندگی می کنند وجود دارد. او ستایش به عنوان یک “اتصال” و “تحول شکل” توسط همکاران سابق.

در میان پروژه های فهرست دیترویتدر نظر گرفته شده برای مبارزه با این روایت که دیترویت بود خود را از دست دادن با استعداد ترین ساکنان. Stoudamire خواهد برجسته کارآفرینان محلی و هنرمندان و رهبران کسب و کار و همچنین تشویق دستاوردهای بومی Detroiters.

دوست کن هریس مقیم و مدیر عامل شرکت ملی کسب و کار League, Inc., گفت: مطبوعات آزاد دیترویت Stoudamire این مسیر بود “بی حد و حصر”.

“برای دیدن کسی که شما را دوست دارم پس به شما نزدیک شود دور از ما با این ویروس خاص چیزی است که همه ما انتظار دارند اما در همان زمان آن را می فرستد یک پیام قوی است که جامعه به این بیماری همه گیر به طور جدی” هریس گفت.

“او یکی از آن نمونه درخشان از آنچه شما می توانید انجام دهید زمانی که شما متعهد به ساخت دیترویت به مکانی بهتر” دولت سابق بهداشت ، ایان کنیرز مقاله گفت. “مارلو ساخته دیترویت یک جای بهتر. او آن را انجام می دهند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im