COVID-19 تست رمپ در کلرادو به عنوان تایید موارد افزایش به 24,174

تست تایید کرده است 24,174 موارد از رمان coronavirus در کلرادو و 1,332 افراد آلوده به این ویروس فوت کرده اند با توجه به گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست شمارش یکشنبه شب.

تعداد موارد تا 210 با پنج مرگ و میر بیشتر از شنبه.

تعداد زیادی از مردم تست شده برای COVID-19 بسیار مسری بیماری تنفسی ناشی از ویروس رسیده 150,308, آخرین وضعیت پرونده نشان می دهد. بیش از 2500 نفر از مردم تست شده در یک روز است. تعداد واقعی مردم در کلرادو با COVID-19 تصور می شود چندین برابر بیشتر از این تعداد تایید شده توسط آزمایش.

روز یکشنبه سوابق دولت نشان داد 4,119 مردم باید در بیمارستان بستری شده است با این ویروس پس از آن برای اولین بار تشخیص داده شد در کلرادو در ماه مارس است.

مقامات بهداشتی دولت پیگیری می شد و 264 شیوع بیماری در خانه های پرستاری و کارخانه ها و زندان ها و دیگر تنظیمات گروه.

وزارت بهداشت تغییر کرده است راه این گزارش مرگ و میر مربوط به ویروس, لیست, تعداد مرگ و میر در میان افراد مبتلا به ویروس (1,332) و همچنین تعداد مرگ و میر به طور مستقیم نسبت به COVID-19 در گواهی فوت — 1,088.

این ویروس به فکر گسترش عمدتا از فرد به فرد از طریق قطرات تنفسی تولید می شود زمانی که یک فرد آلوده سرفه یا عطسه. این قطرات می توانید زمین در دهان یا بینی مردم در نزدیکی و یا احتمالا تواند استنشاق وارد ریه ها.

آمریکا مراکز کنترل بیماری مقامات می گویند این ویروس به احتمال زیاد به گسترش زمانی که مردم در تماس نزدیک با یک دیگر — در حدود 6 فوت است. آن را ممکن است برای یک فرد به COVID-19 با لمس یک سطح یا شیء است که ویروس در آن و سپس دست خود را در دهان و بینی و یا احتمالا چشم خود را. این فکر به راه اصلی این ویروس گسترش می یابد. هیت کارشناسان می گویند که آنها در حال یادگیری بیشتر در مورد این ویروس.

اما روشن است که این ویروس است که باعث COVID-19 به راحتی گسترش می یابد. مقامات بهداشت نظارت مداوم COVID-19 همه گیر می گویند به نظر می رسد پخش كردن مؤثرتر از آنفلوانزا اما نه به عنوان موثر به عنوان سرخک.

Join our Facebook گروه برای آخرین به روز رسانی در coronavirus در کلرادو.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de