COVID-19 پاسخ: رئیس جمهور, معاون رئیس جمهور, داشتن مباحث با فرمانداران LGs و مدیران متحده و UTs

رئیس جمهور هند Ram, Nath Kovind همراه با معاون رئیس جمهور هند M. Venkaiah Naidu روز جمعه از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد جلسه با فرمانداران فرماندار و مدیران از همه کشورها و سرزمین های اتحادیه در تلاش برای مقابله با COVID-19 شیوع.

در این کنفرانس رئیس جمهور خواست فرمانداران فرماندار و مدیران از همه کشورها و سرزمین های اتحادیه به بسیج داوطلبان از صلیب سرخ جامعه داوطلبانه و مذهبی سازمان برای مهار این بیماری همه گیر.

“بحث مربوط به وضعیت COVID-19 در ایالات متحده نقش صلیب سرخ با تمرکز بر بخش های آسیب پذیر و نقش جامعه مدنی/سازمان های داوطلبانه در تکمیل تلاش های اتحادیه و دولت برای جلوگیری از گسترش این رمان Coronavirus به خصوص با این مستند و دیگر چالش های در حال ظهور از تحول وضعیت” آزادی مطبوعات اعلام کرد.

هر دو رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور همچنین ابراز امیدواری کرد که جامعه هند را به حسن نیت و اقدامات دولت را رسیدگی به نیازهای آسیب پذیر ترین بخش از جامعه خواهد شد که ضربه سخت با این بیماری همه گیر.

ماهاراشترا فرماندار شری Bhagat Singh Koshiyari ترسیم اقدامات آغاز شده در دولت برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

کرالا فرماندار عارف محمد خان قدردانی از نقش دولت داوطلبانه سازمان حرفه ای پزشکی امدادگران و پلیس به عمل جمعی در یک شیوه ای برای متقاعد کردن مردم به حفظ اجتماعی فاصله در کرالا است. او در ادامه اظهار داشت که 1800 بازنشسته پزشکان و MBBS دانش آموزان در دولت ثبت نام کرده اند با دولت به طور داوطلبانه خدمات خود را اگر نیاز ناشی میشود. 375 روانشناسان نیز استخدام شده برای کمک به کسانی که در حال پیدا کردن قرنطینه دشوار است.

تقریبا 8000 داوطلب سازمان صلیب سرخ در دولت در حال کار برای گسترش آگاهی در مورد این بیماری کارناتاکا فرماندار شری Vajubhai گفت.

Lt فرماندار دهلی آنیل Baijal گفت که دولت و همه سازمان های دیگر مشغول به کار بودند در پشت سر هم به اجرا درآوردن مستند و حل مشکلات مردم است. او همچنین اشاره کرد که در سطح بالای LG و دهلی نو سانتی متر بودند جلسه هر روز به بورس از این وضعیت است. در سطح منطقه DC و DCP در حال هماهنگی حرکت به منظور تسهیل در کار امداد رسانی و آموزش مردم در مورد اجتماعی فاصله.

West Bengal فرماندار Jagdeep Dhankhar مطلع است که دانشگاه ها در دولت در حال آماده برای استفاده در صورت نیاز. بیشتر او گفت که صلیب سرخ انجام شده است وظیفه خود در آموزش به مردم در مورد تاثیر این بیماری است.

تامیل نادو فرماندار شری Banwarilal Purohit اطلاع داد که تلاش ها در محل پس از نگاه کارگران ساختمانی با ارائه آنها را برنج و دال و غیره. همه برنج جیره دارندگان کارت تحت PDS داده خواهد شد 1000 تومان به صورت نقدی. اما محیط های اغذیه فروشی استفاده می شود به ارائه یارانه مواد غذایی است.

بیهار فرماندار Phagu Chauhan ابراز نگرانی در مورد بیهار در نزدیکی مرز بین المللی است که باعث می شود دولت در معرض گسترش d. اما او با تمجید از شیوه ای که در بیهار دولت کار کرده است حاوی هفتم گسترش coronavirus. صلیب سرخ در دولت نیز با استفاده از داوطلبان خود را برای گسترش آگاهی و آمبولانس ها در دسترس هستند برای استفاده توسط مقامات منطقه.

در هند تعداد کل موارد مثبت افزایش یافته است به 724.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im