COVID-19 بازیابی رای دادن به طور مداوم بهبود نرخ مرگ و میر پایین به 2.82%: وزارت بهداشت

بهبود نرخ COVID-19 نفر در این کشور در حال حاضر بالا رفته به 48.07% از 11.42% در 15 آوریل در حالی که نرخ مرگ و میر می آیند به 2.82% دولت گفت: در روز سه شنبه.

پرداختن رسانه های توجیهی, Lav Agarwal مشترک وزارت بهداشت و رفاه خانواده در مجموع 95,527 بیماران درمان شده است از COVID-19 در کشور تا تاریخ با 3,708 بیماران گزارش شده بهبود در 24 ساعت گذشته.

این COVID-19 مرگ و میر نیز به طور مداوم در حال کاهش است و در حال حاضر می ایستد در 2.82% است که در میان بالاترین در جهان است.

در مقایسه جهانی مرگ و میر COVID-19 است 6.13%.

“ما در مورد مرگ و میر در هر لاخ جمعیت (0.41) نیز در میان بالاترین در جهان وجود دارد در حالی که در کشور با یک رقم به عنوان بالا به عنوان 62 و 82. این ممکن بوده است زیرا با توجه به موقع شناسایی موارد و مناسب بالینی مدیریت” مشترک وزیر گفت.

او در ادامه توضیح داد که این یک اشتباه مقایسه با نگاهی به مجموع تعداد COVID-19 موارد و تنها ذکر است که هند 7 بالاترین موارد به عنوان آن در حال انجام است بدون در نظر گرفتن جمعیت کشور. آگاروال گفت: 14 کشور با کل جمعیت است که شبیه به هند گزارش کرده اند 22.5 برابر بیشتر موارد و 55.2 بار مرگ و میر.

“تجزیه و تحلیل ما نشان می دهد که افراد در معرض خطر بالا از COVID-19 هستند و افراد مسن و کسانی که با شرکت morbidities” اظهار مشترک ، او اطلاع داد که 73 درصد از این مرگ و میر در کشور شده اند از مردم با شرکت morbidities مانند دیابت و فشار خون و قلب و بیماری های تنفسی.

یکی در هر دو COVID-19 مرگ و میر در هند است از شهروند ارشد جمعیت که تشکیل می دهند 10 درصد از کل جمعیت است.

Agarwal هشدار داد که در معرض خطر مردم باید مورد نیاز اقدامات پیشگیرانه و نیز اقدام به موقع و بر اساس توصیه های پزشکی در مورد آنها تجربه COVID-19 علائم.

“ما درخواست ما جمعیت در معرض خطر را به ماندن در خانه آنها ممکن است اتخاذ فعالیت های مختلف به استفاده از زمان خود مولد در خانه و اقامت مناسب,” او اضافه شده است.

او همچنین خواست هر شهروند برای حمایت از گروههای پرخطر جمعیت و به کمک کنترل گسترش COVID-19 عفونت است. جذاب شهروندان به هر چیزی را انجام دهید که مکان ما و یا خانواده ما در معرض خطر او در ادامه گفت: ما نیاز به آگاه باشید ما نباید وحشت بر توسعه COVID-19 علائم و ما نیاز به اقدامات فوری پزشکی مشاوره و دنبال مشاوره داده شده توسط پزشکان است.

پرداختن به یک پرس و جو رسانه ای Agarwal گفت که Remdesivir تایید شده برای اورژانس در COVID-19 موارد است.

در مهار استراتژی Agarwal گفت: ما تمرکز اصلی همچنان بر COVID-19 مهار مناطق و شناسایی موارد از طریق جستجو و فعال. او همچنین گفت: اندازه مناطق ممکن است نیاز به افزایش و فعال در جستجو ممکن است نیاز به تقویت بسته به تعداد موارد در یک منطقه خاص.

این ICMR نماینده اعلام کرد که این شورا در حال انجام یک بررسی سرولوژی برای ارزیابی میزان گسترش COVID19. نتایج حاصل از این مطالعه منتشر خواهد شد در یک هفته, او گفت:.

نماینده ICMR اظهار داشت که در طول چند ماه گذشته ICMR شده است با تمرکز بر ramping تا COVID-19 تست ظرفیت.

“در حال حاضر وجود دارد در حال تست امکانات موجود در هر کشور & UT. وجود دارد 681 labs که 476 در بخش دولتی و 205 در بخش خصوصی. حدود 1.2 لاخ نمونه های آزمایش شده در هر روز است. ما شده اند با استفاده از سیستم عامل بومی بیش از حد برای ramping تا COVID-19 تست ظرفیت. Truenat غربالگری و تستهای تأييدی در حال حاضر تایید شده است. توسعه تست است و از این رو افزایش یافته پس از این در دسترس است در های بهداشتی اولیه در مراکز و مناطق به عنوان,” او گفت:.

بیشتر هندی کیت استخراج RNA در حال حاضر در دسترس در تعداد و RT-PCR kits, 11 – 12 بومی فروشندگان در حال حاضر در حال استفاده, او گفت:, و اضافه کرد که این کشور در حال حاضر در یک موقعیت راحت با توجه به تست با توجه به شناسایی و دست نگه داشتن از بازیکنان داخلی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>