COVID-19 شیوع: هند می فرستد هیدروکسی کلروکین پاراستامول به Afghanisthan

هند با موفقیت ارسال 100,000 پاراستامول و 500,000 قرص هیدروکسی کلروکین به Afghanisthan از طریق شرکت آریانا به کمک دومی در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“در یک سری از ارائه بحرانی مواد مخدر و هند فرستاده شده 100,000 پاراستامول و 500,000 قرص هیدروکسی کلروکین به #افغانستان از طریق شرکت آریانا امروز. این است که در علاوه بر این به 1st محموله گندم هند حمل می شود زودتر به تقویت امنیت غذایی” سر از ماموریت افغانستان در هند, Tahir Qadiry گفت.

هیدروکسی کلروکین ضد مالاریا مواد مخدر است که در استفاده از از 1940s. به تازگی هیدروکسی کلروکین به ویژه زمانی که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد آن را به نام “gamechanger” در درمان COVID-19.

هند را پاک کرده است اولین لیست از 13 کشور خواهد شد که هیدروکسی کلروکین (HCQ) مواد مخدر با کشورهای همسایه در شبه قاره گرفتن اولویت است. هند ارائه خواهد شد هیدروکسی کلروکین و پاراستامول به 25 کشور جهان است. هند داده است موافقت برای صادرات 14 میلیون قرص هیدروکسی کلروکین.

این HCQ نامیده می شوند به عنوان یک بازی تعویض دارو با هند ارائه خواهد شد به 13 کشور که–ایالات متحده دو از اروپا — اسپانیا و آلمان دو از آمریکای جنوبی — جمهوری دومینیکن و برزیل یکی از غرب آسیا — بحرین و پنج از محله — نپال, بوتان, افغانستان, مالدیو و بنگلادش است.

علاوه بر این هند نیز ارسال کمک های انسان دوستانه خود از 5,022 تن گندم محموله برای کمک به افغانستان برای مقابله با سقوط از COVID-19 بحران است. یک کشتی بادبان از Kandla پورت در گجرات رسیده شهيد بهشتي بندر چابهار در 15 مارس سال 2020 است.

این 5,022 MT اولین محموله از 75,000 تن گندم هند توسط ارسال به افغانستان به عنوان یک هدیه است. حمل و نقل پاک خواهد شد و ترانزیت از طریق مرز میلک به افغانستان در هفته آینده.

در افغانستان تعداد کل coronavirus موارد رسیده اند 906 با 99 بهبود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im