COVID-19 شیوع تایید در آمازون مرکز توزیع در شفق

نه کارگران در آمازون توزیع تسهیلات در شفق قطبی باید آزمایش مثبت برای کروناویروس جدید, یکی از 225 فعال شیوع بیماری در کلرادو ارشد مراقبت از امکانات و کارخانه ها و زندان ها و محل های کار است.

شده اند وجود دارد 7,765 مثبت COVID-19 موارد مربوط به شیوع و 783 مجموع مرگ و میر با توجه به آخرین داده ها از گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست است.

در حالی که 225 شیوع فعال باقی می ماند و 45 حل و فصل شده است به این معنی که دولت معتقد است این ویروس است که دیگر در آن محیط خاص.

این موارد در آمازون تسهیلات هستند آخرین آمار تجارت الکترونیکی ، شده اند وجود دارد نمرات از شیوع بیماری در سراسر کشور از جمله در امکانات در پنسیلوانیا و نیوجرسی و ویسکانسین.

در اوایل این ماه جانا Jumpp, یک, ایندیانا, آمازون, کارمند, محاسبه حداقل 125 امکانات شرکت را دیده اند شیوع و حدود 900 از شرکت 400,000 آبی-کارگران یقه این بیماری را داشته اند با توجه به نیویورک تایمز.

بسیاری از کلرادو شیوع بیماری های رخ داده در ارشد امکانات زندگی و دیگر مراقبت طولانی مدت, مراکز, هر چند برخی از جدی ترین آنهایی که آمده اند در داخل زندان, زندان ها و کارخانجات.


دنور مرکز شهر بازداشتگاه — رسما به نام ون Cise-Simonet بازداشتگاه — دیدم آن موارد شاقول به 268 از 584 هفته گذشته, دولت, داده ها را نشان می دهد. در ضمن استرلینگ Correctional Facility شروع به پریدن کرد از 463 مورد در هفته گذشته به 563 روز چهارشنبه.

امکانات با بیشترین شیوع مورد تعداد دفعات مشاهده شده عبارتند از:

  • استرلینگ Correctional Facility: 563 مورد مرگ و میر
  • JBS بسته بندی گوشت می آمد گیاه گریلی: 273 موارد مرگ و میر شش
  • ون Cise-Simonet بازداشتگاه دنور: 268 موارد مرگ و میر صفر
  • باغ پارک مرکز بهداشتی Centennial: 151 موارد مرگ و میر پنج
  • Cherry Creek, پرستاری, مرکز شفق: 141 موارد مرگ و میر 33

کوه ویستا مراقبت های بهداشتی در ویت ریدج تا به حال هفت مرگ و میر بیشتر از هفته گذشته. آن را در حال حاضر دیده می شود 27 کشته و 114 کل موارد. گیلاس شکوه و شکایت کردن پرستاری مرکز دیده می شود که بیشترین مرگ و میر — 33 — از هر گونه امکانات در کلرادو هر چند این یکی کمتر مورد و اضافی مرگ و میر از هفته گذشته است.

دیگر امکانات با حداقل 20 مرگ و میر:

  • Centennial, بهداشت و درمان, مرکز گریلی: 88 موارد مرگ و میر 24
  • لورل مانور کلرادو اسپرینگز: 84 موارد مرگ و میر 21
  • کوه ویستا مراقبت های بهداشتی Wheat Ridge: 114 موارد مرگ و میر 27
  • Eben Ezer لوتری مرکز مراقبت از قلم مو: 97 موارد مرگ و میر 22

اشتراک دو هفته عضویت در خبرنامه برای دریافت اخبار سلامت ارسال مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>