COVID-19 شیوع: مرکز تحمیل محدودیت در صادرات تشخیصی کیت با اثر فوری

این مرکز در روز شنبه اعمال محدودیت در صادرات تشخیصی کیت برای جلوگیری از کمبود عرضه در نظر COVID-19 بیماری همه گیر. مرکز را به حرکت در می آید در زمانی که coronavirus موارد در حال افزایش در سرعت فوق العاده ای است و ضروری است که تست کیت و تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) در دسترس خواهد بود به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در دولت است.

اداره کل تجارت خارجی (DGFT) محدود صادرات تشخیصی کیت در حال سقوط تحت هر ITCHS (تجاری هند روشن بر اساس سیستم هماهنگ از برنامه نویسی) کد با اثر فوری).

“صادرات تشخیصی کیت در حال سقوط تحت هر ITCHS کد محدود شده است با اثر فوری” DGFT اعلام کرد, در بیانیه ای.

قبل از آن صادرات این تجهیزات اجازه داده شد بدون هیچ گونه محدودیت. در حال حاضر صادر خواهد شد نیاز به یک مجوز از DGFT به کشتی برای هر کشور در خارج از مرزهای آن.

در 31 ژانویه و مارس 19, DGFT صادر سفارشات بعدی که ممنوع صادرات تمام فن های جراحی/ماسک یکبار مصرف و پارچه مواد خام مورد استفاده برای ساخت ماسک و coveralls های مختلف و موارد دیگر حمایت می کند.

اقدامات صورت گرفته به عنوان کشور تحت 21-day مستند به نام با نارندرا نخست وزیر برای جلوگیری از گسترش ویروس. در مارس 14, نیمه شب, این مستند به پایان خواهد آمد.

همانطور که در حال حاضر (ساعت 4.30 بعد از ظهر در مارس 4) وجود دارد 2,902 موارد مثبت و 68 مرگ و میر وزارت بهداشت و رفاه خانواده اعلام کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de