COVID-19 مستندات بدتر چاقی در دوران کودکی در سطح جهان

COVID-19 مستندات بدتر چاقی در دوران کودکی جهان در شیوه زندگی

انتشار: Jun 10, سال 2020, 13:17 IST | سرپرستان | نیویورک

کودکان و نوجوانان مبارزه با چاقی قرار می گیرد در یک تاسف موقعیت انزوا که به نظر می رسد برای ایجاد یک تفسیر محیط زیست برای حفظ شیوه زندگی سالم رفتارهای

This picture has been used for representation purpose

این تصویر استفاده شده است برای نمایندگی هدف

مستندات اجرا در سراسر جهان با توجه به COVID-19 همه گیر را منفی تحت تاثیر رژیم غذایی و فعالیت بدنی در کودکان با چاقی محققان هشدار می دهند. “غم انگیز Covid-19 همه گیر دارای وثیقه اثرات فراتر از مستقیم عفونت ویروسی” گفت: مطالعه همکاری نویسنده Myles ایمان از دانشگاه بوفالو در آمریکا. “کودکان و نوجوانان مبارزه با چاقی قرار می گیرد در یک تاسف موقعیت انزوا که به نظر می رسد برای ایجاد یک تفسیر محیط زیست برای حفظ شیوه زندگی سالم رفتار” ایمان اضافه شده است.

کودکان و نوجوانان به طور معمول با افزایش وزن بیشتر در طول تعطیلات تابستان از در طول سال تحصیلی که منجر محققان به تعجب می کنم اگر که خانه نشین خواهد یک اثر مشابه در بچه ها, شیوه زندگی, رفتارهای. برای یافته های منتشر شده در مجله چاقی محققان مورد بررسی 41 کودکان و نوجوانان با چاقی تحت حبس در طول ماه های مارس و آوریل در ورونا, ایتالیا. شیوه زندگی و اطلاعات مربوط به رژیم غذایی و فعالیت و خواب جمع آوری شد سه هفته به ایتالیا اجباری ملی مستند و مقایسه با داده ها در کودکان جمع آوری شده در سال 2019.

سوالات با تمرکز بر فعالیت فیزیکی صفحه نمایش, زمان, خواب, عادات غذا خوردن و مصرف گوشت قرمز و ماکارونی و اسنک میوه ها و سبزیجات است. نتایج تایید تغییر منفی در رفتار نشان می دهد که کودکان مبتلا به چاقی کرایه بدتر در کنترل وزن, شیوه زندگی برنامه در حالی که در خانه در مقایسه با زمانی که آنها را درگیر در برنامه درسی مدرسه. نسبت به رفتارهای ضبط یک سال قبل از این کودکان از خوردن یک وعده غذایی اضافی در هر روز خواب نیم ساعت اضافی در هر روز اضافه شده نزدیک به پنج ساعت در هر روز در جلوی گوشی و کامپیوتر و تلویزیون صفحه نمایش; و به طور چشمگیری افزایش مصرف خود را از گوشت قرمز نوشیدنی های شیرین و غذاهای آشغال.

فعالیت فیزیکی از سوی دیگر کاهش بیش از دو ساعت در هفته و تعداد سبزیجات مصرف بدون تغییر باقی مانده است این مطالعه گفت. “شناخت عوارض جانبی وثیقه اثرات Covid-19 pandemic مستند بسیار مهم در جلوگیری از استهلاک از جنگ سخت تلاش های کنترل وزن در میان جوانان مبتلا به اضافه وزن” ایمان گفت.

“با توجه به مدت زمان این مستند اضافه وزن را به دست آورد ممکن است به راحتی برگشت پذیر و ممکن است منجر به چاقی در بزرگسالی اگر رفتارهای سالم هستند دوباره برقرار” ایمان اضافه شده است.

“دلیل این است که در دوران کودکی و نوجوان چاقی تمایل به پیگیری در طول زمان و پیش بینی وضعیت وزن به عنوان بزرگسالان” مطالعه نویسنده نوشت.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de