COVID-19: Harsh Vardhan به دنبال صلیب سرخ داوطلبان کمک در گرفتن پلاسما اهدا کنندگان

اتحادیه وزیر بهداشت Harsh Vardhan روز سه شنبه پرسید هندی Red Cross Society (IRCS) برای تماس با بهبود COVID-19 بيمار به جلو آمده برای اهدای خون که از آن نقاهت پلاسما می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای انتقال به کرونا-افراد مبتلا به صورت اولیه خود را بازیابی.

صحبت به نمایندگان هند Red Cross Society (IRCS) از طریق ویدئو کنفرانس, Dr Harsh Vardhan از آنها خواست برای حفظ خون کافی سهام برای انتقال از طریق ترویج داوطلبانه اهدای خون و ارائه امکانات از بلند کردن و رها کردن به اهدا کنندگان.

اتحادیه وزیر خواسته هندی جامعه صلیب سرخ برای ارسال موبایل جمع آوری خون وانت به محل به طور منظم خون اهدا کنندگان به منظور تسهیل در آنها به جلو آمده برای اهدای خون در این نقطه از زمان.

در پلاسما اهدا کنندگان وزیر گفت که IRCS ممکن است شبیه به این در اولین به طوری که خون جمع آوری شده از بهبود بیماران می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای انتقال خون به نفع تاج بیماران با توجه به آزادی مطبوعات توسط وزارت بهداشت و رفاه خانواده.

نمایندگان هند Red Cross Society (IRCS) از Odisha, Tamil Nadu, Haryana, Andhra Pradesh, آسام, Telangana دهلی نو و کارناتاکا مطلع وزیر در مورد فعالیت های انجام شده توسط شاخه های مربوطه خود را. دبیر IRCS RK جین نیز در حال حاضر در این ویدئو کنفرانس. هدف از این دیدار بود که به اصرار اعضای صلیب سرخ در سراسر کشور شامل آنها برای کمک شامل بیشتر و بیشتر نگران مردم در مبارزه با COVID-19.

صحبت به مناسبت Vardhan گفت: “من ممکن است می خواهم به دولت است که هند اولین کشور در جهان برای پاسخ به COVID-19 بحران بدون اتلاف هر زمان. آن هند است که در پاسخ فعالانه به چین را برای اولین بار افشا در مورد کوروناویروس به جهان است. در روز بعد هند آغاز مراحل را برای نظارت بر وضعیت و نظارت مشترک بر نشست گروه برگزار شد. گروهی از وزیران تحت ریاست نیز تشکیل شده توسط نخست وزیر نارندرا مودی را به تصمیم گیری های مهم به عنوان در هر وضعیت در حال تحول. این بود که به اندازه کافی به مجموعه ای از تن برای یک روحیه بسیار جنگ علیه ویروس کشنده در سراسر کشور است.”

“هند شد دونده جلو در پیشرو یورش در برابر COVID-19 همه گیر و از آن زمان تمام اقدامات احتیاطی است که می تواند ایده آل پیش بینی شده بود – مانند غربالگری در فرودگاه ها و بنادر و مرزهای زمینی با کشورهای همسایه و نظارت و ردیابی تماس. او در ادامه اعلام کرد که همه پروازهای بین المللی آموزش داده شد و نه به زمین و در همه فرودگاه های هند با اثر از اوایل صبح روز 23 مارس سال 2020” او گفت:.

اتحادیه وزیر بیشتر گفت: “زودتر COVID-19 نمونههای ارسال شده به ما به صورت تست که زمان زیادی از زمان برای نتایج اما در حال حاضر بحران هند توسعه یافته حدود 200 آزمایشگاه برای آزمایش نمونه ها. جدای از این, هند تحمیل مستند در زمان مناسب برای جلوگیری از گسترش این ویروس مخوف.”

او در ادامه گفت که در حال حاضر هند به تعداد کافی COVID-19 اختصاصی بیمارستان PPEs N95 ماسک هواکش و دارو. او گفت که ما در بهتر شدن وضع نسبت به سایر نقاط جهان است.

او appreciatede تلاش IRCS در مبارزه با coronaviorus.

“من واقعا ارزش هند صلیب سرخ برادری با توجه به داشتن سهم بزرگ در مبارزه ما با COVID-19. در واقع سهم قابل ملاحظه است برای ارائه تجهیزات عفونی مواد غذایی PPE کیت و N95 ماسک و غیره. برای بیمارستان” وزیر اعلام کرد.

صحبت به مناسبت جین گفت: “دوباره قرمز Crossers در اینجا به بیان خود تعهد شرکت به کار با دولت هند در غلبه بر این چالش های کاهش اثرات COVID-19. همه ما باید به افزایش به مناسبت به همکاری با یکدیگر برای شکست COVID-19 است که در سراسر 215 کشور در جهان است.”

“هند صلیب سرخ است داوطلبانه و بشردوستانه سازمان با داشتن شبکه ای از بیش از 1100 شعبه در سراسر کشور ارائه کمک در زمان حوادث/اورژانس و ترویج بهداشت و مراقبت از افراد آسیب پذیر و جوامع است. ماموریت هند صلیب سرخ است که برای الهام بخشیدن و تشویق و شروع در همه زمان ها و همه اشکال کمک های بشر دوستانه به طوری که درد و رنج انسان می تواند به حداقل برسد” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru