COVID-19: بحران PM مودی به ارتباط برقرار کردن با کف رهبران احزاب سیاسی از طریق ویدئو کنفرانس در مارس 8

به عنوان بیماری کروناویروس (COVID-19) بیماری همه گیر شیوع همچنان به گسترش مانند آتش سوزی در سراسر هند منابع دولت گفت که نخست وزیر نارندرا مودی خواهد ارتباط برقرار کردن با کف رهبران احزاب سیاسی مختلف در هند از طریق ویدئو کنفرانس در تاریخ 8 آوریل در ساعت 11 صبح به بحث در مورد راه هایی برای تقویت مبارزه با ویروس.

“نارندرا نخست وزیر خواهد شد و ارتباط برقرار کردن با کف رهبران احزاب سیاسی (که بیش از پنج تن از نمایندگان مجلس در مجلس) از طریق ویدئو کنفرانس در تاریخ 8 آوریل در 11 هستم” وزیر امور پارلمانی Pralhad Joshi گفت: در یک نسخه.

زودتر به کنگره پیشنهاد کرده بود که دولت مرکزی باید با برگزاری یک نشست به بحث در مورد بحران ایجاد شده توسط COVID-19.

نخست وزیر نارندرا مودی در روز شنبه به ریاست یک جلسه مشترک از قدرت گروه های تشکیل شده برای برنامه ریزی و حصول اطمینان از اجرای COVID-19 پاسخ فعالیت در کشور است.

در این دیدار نخست وزیر مودی بررسی سراسر کشور آمادگی با توجه به در دسترس بودن و بیمارستان مناسب جداسازی و قرنطینه امکانات و همچنین بیماری های مدار بسته, تست, و مراقبت های ویژه آموزش.

او همچنین به مقامات برای اطمینان از تولید کافی تهیه و در دسترس بودن همه ضروری تجهیزات پزشکی مانند PPEs و ماسک و دستکش و هواکش.

از قدرت گروه های شورشی به رهبری وزیر امور سطح افسران یک به یک عضو از NITI Aayog, یک, توسط, مدیر عامل شرکت NITI Aayog.

نخست وزیر نارندرا مودی روز یکشنبه به نام نه دقیقه خاموشی درخواست ساعت 9 در مارس 5 به نور diyas یا شمع در صفحه اصلی برای نشان دادن همبستگی و اعتماد به نفس در مبارزه مشترک ما با COVID19.

در نور از افزایش نگرانی از گسترش این بیماری کروناویروس (COVID-19) در هند کشور شده است در زیر قرار داده شده کامل مستند برای 21 روز. مقامات خواسته اند شهروندان به حفظ دقیق اجتماعی فاصله برای کاهش گسترش شیوع ویروس.

تا 10:30 بعد از ظهر روز شنبه به بیش از 3000 نفر در سراسر هند گزارش شده است که قرارداد COVID-19 بیماری به عنوان موارد جدید گزارش شده در ایالات کارناتاکا, Maharashtra, هاریانا و تامیل نادو در این روز است. این ویروس آسیب دیده بیش از 11 لاخ مردم در سراسر جهان است. جهانی مرگ و میر عبور کرده رسیده 62,000 با توجه به COVID-19 آمار مرکز جان هاپکینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de