COVID-19 بحران: BRICS ارشد مقامات بهداشت برای دیدار از طریق ویدئو کنفرانس

ارشد بهداشت مقامات کشورهای BRICS همه را به دیدار در 15 روز آینده به بحث در مورد COVID-19 بحران است. این دیدار را به اتفاق می افتد از طریق ویدئو کنفرانس و از آن است که روسیه به رهبری ابتکار عمل با توجه به این واقعیت است که روسیه صندلی از BRICS برای سال 2020.

بیشتر و بیشتر و همه جانبه سازمانها در حال حاضر جلسه از طریق ویدئو کنفرانس به عنوان محدودیت های مسافرتی غیر فعال کردن هر جنبش. ماه گذشته سارک و رهبران G20 ملاقات از طریق ویدئو کنفرانس در روز پنج شنبه شورای امنیت سازمان ملل ملاقات خواهد کرد از طریق ویدئو کنفرانس.

روسیه و هند در حال نزدیک شرکای استراتژیک و اعضای G20 سازمان همکاری شانگهای و BRICS شده اند نزدیک و هماهنگی با یکدیگر در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس. نارندرا نخست وزیر و ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه گفته بود به هر یک از دیگر در مارس 25 و بحث بحران جهانی است.

روز پنجشنبه وزیر امور خارجه خشن V Shringla و روسیه معاون وزیر امور خارجه ایگور Morgulov برگزار شد یک مکالمه تلفنی به بحث در مورد COVID چالش است. با توجه به منابع هر دو طرف تصمیم به تماس برای نظارت و تسهیل اورژانس نیاز دارو و تجهیزات در هر دو طرف است.”

در طول مذاکرات هر دو قدردانی از نزدیک همکاری های دو جانبه در تضمین رفاه هر یک از دیگر شهروندان در کشورهای خود هستند. وجود دارد حدود 15000 دانش آموزان هندی در روسیه و حدود 5000 گردشگران روسی در هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im