COVID-19 برای مستاجرینی که قبلاً کمک دریافت می کنند چه معنایی دارد

[ad_1]

در سال اول همه‌گیری COVID-19، 1.5 میلیون خانوار اجاره‌ای از اخراج رسمی در امان ماندند، به لطف مجموعه‌ای از مهلت‌های قانونی برای اخراج از فدرال به سطح محلی. با این حال، تعلیق مانع از ادامه همه اخراج ها نشد. بسیاری از خانواده‌ها در طول همه‌گیری، علی‌رغم خطرات بهداشت عمومی، مجبور به ترک خانه‌های خود شدند. با تکامل قانون Build Back Better، بودجه مسکن تا بیش از دو برابر این مقدار به 150 میلیارد دلار کاهش یافته است، و اگرچه همچنان به تامین مالی برای کوپن‌های مسکن اولویت دارد، این قانون سطوح اولیه حمایت از لایحه را حفظ نمی‌کند. برای استفاده حداکثری از Build Back Better و سایر بودجه های دولتی، سیاست گذاران باید بدانند که کدام خانوارها در طول همه گیری کووید-19 در معرض اخراج بیشتر بوده اند تا بتوان کمک های اضافی را هدف قرار داد.

با کمال تعجب، مطالعه ما نشان می‌دهد که خانوارهای کم درآمدی که قبلاً از حمایت فدرال برخوردار هستند، ممکن است نسبت به همتایان خود که مزایای رفاهی دریافت نمی‌کنند، در برابر اخراج آسیب‌پذیرتر باشند. سیاست‌های عمومی مانند کمک‌های نقدی فدرال (کمک موقت برای خانواده‌های نیازمند / TANF) و برنامه کمک‌های تغذیه تکمیلی (SNAP / Food Stamps) برای کمک به خانواده‌هایی که در مشکلات مالی هستند طراحی شده‌اند. در دسترس بودن درآمد اضافی از این برنامه ها می تواند به خانوارها کمک کند تا بخشی از منابع مالی خود را به سمت پرداخت اجاره هدایت کنند، بنابراین از اخراج جلوگیری می کنند. با این حال، در مطالعه ما در مورد ثبات مسکن در طول کووید-19، متوجه شدیم که تعداد بیشتری از خانوارهای دریافت کننده SNAP و TANF از اجاره بها عقب مانده‌اند و آنهایی که SNAP دریافت می‌کنند بیشتر احتمال دارد از خانه بیرون شوند.

داده های ما

با استفاده از تأثیرات اجتماعی-اقتصادی مطالعه COVID-19، که توسط مؤسسه سیاست اجتماعی در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس اداره می‌شود، بررسی کردیم که کدام خانوارها در 15 ماه اول همه‌گیری در معرض خطر بیشتری برای اخراج بودند. این نظرسنجی بین آوریل 2020 و ژوئن 2021 به پنج موج تقسیم شد. ما نمونه خود را محدود به خانوارهایی کردیم که اجاره بها با درآمد کمتر از 200 درصد خط فقر فدرال پرداخت می کنند – سخاوتمندانه ترین سقف درآمد برای خانوارها واجد شرایط اسنپ – باقی گذاشتن 2632 خانوار برای اجاره. در مدل ما هنگامی که ما در مورد تخلیه سوال کردیم، بین تخلیه غیر رسمی و رسمی تفاوتی قائل نشدیم، بنابراین مستاجرینی را که توسط دادگاه تخلیه می کردند و نمی گرفتند نیز شامل می شود.

خانوارهای اجاره‌ای در نمونه ما 4.8 درصد شانس اخراج داشتند.

ما دریافتیم که معوقات اجاره بها ارتباط نزدیکی با اخراج دارد، بنابراین ابتدا بررسی کردیم که کدام خانوارها بیشتر از اجاره عقب می مانند. سهم قابل توجهی از خانوارهای دریافت کننده اسنپ از نظر اجاره بها (12.6٪) در مقایسه با 9.6٪ خانوارهایی که اسنپ دریافت نمی کنند، عقب هستند.پ<0.05، شکل 1). به طور مشابه، 33.9 درصد از خانوارهایی که TANF دریافت می کنند، از نظر اجاره عقب هستند، در حالی که تنها 9.8 درصد از خانوارهایی که TANF دریافت نمی کنند، از نظر اجاره عقب هستند.پ<0.001).

شکل 1. وضعیت پرداخت اجاره بها از طریق رسید عام المنفعه

از دست دادن کار خانگی، تأخیر در اجاره بها و به دست آوردن SNAP به طور قابل توجهی با اخراج همراه بود (شکل 2). خانوارهایی که از اجاره بها عقب هستند 10.1 درصد بیشتر از خانوارهایی که اجاره بهای فعلی دارند (احتمال 14.9 درصد) بیشتر در معرض اخراج هستند. حتی خانوارهایی که اجاره های جزئی پرداخت کرده اند نیز بیشتر در معرض اخراج هستند. در واقع، اکثر خانوارهای اخراج شده تنها یک ماه یا کمتر (58.2%) از اجاره بها عقب هستند. تخلیه رسمی از طریق جلسه دادگاه مستلزم زمان بیشتری است، که نشان می دهد اکثر مستاجران اخراج شده در نمونه ما مجبور به ترک خانه های خود به طور غیررسمی شده اند. از دست دادن شغل خانگی نیز یک عامل مهم با 2.2٪ بیشتر احتمال اخراج (7٪ شانس کلی) بود.

با نگاهی به نقش کمک های عمومی، ما انتظار داشتیم که خانوارهایی که SNAP و TANF دریافت می کنند به دلیل کمک های درآمدی که این مزایا ارائه می دهد کمتر اخراج شوند، اما ما روند متفاوتی را مشاهده کردیم: دریافت SNAP با شانس بیشتری برای اخراج همراه بود. برای مستاجران در حالی که TANF نبود. خانوارهای دریافت کننده اسنپ 2 درصد بیشتر از خانوارهای بدون اسنپ و تقریباً به اندازه خانوارهایی که شغل خود را از دست می دهند با بیش از 6.8 درصد احتمال اخراج داشتند.

شکل 2. احتمال اخراج بر اساس شرایط یک خانوار اجاره ای

دریافتیم که دریافت SNAP یا TANF از مستاجران در برابر بی ثباتی مسکن محافظت نمی کند: تعداد خانوارهایی که درآمد کمتر از 200 درصد خط فقر فدرال دارند و از اجاره بها عقب می مانند، در مقایسه با خانواده هایی که این کار را نمی کنند، SNAP و TANF دریافت می کنند. وقتی به جمعیت‌شناسی نمونه خود نگاه می‌کنیم، و همچنین شرایط نامطلوب مانند از دست دادن شغل و تأخیر اجاره‌بها را در نظر می‌گیریم، خانوارهای دریافت‌کننده اسنپ به طور قابل‌توجهی در برابر اخراج آسیب‌پذیرتر هستند.

در نسخه فعلی قانون ساخت و ساز بهتر، 150 میلیارد دلار با بودجه قابل توجهی که به مسکن عمومی و کوپن مسکن اختصاص داده شده است، به مسکن اختصاص می یابد. در تصمیم گیری در مورد نحوه توزیع این بودجه، ایالت ها باید آسیب پذیری مستاجرینی که SNAP دریافت می کنند در برابر اخراج را در نظر بگیرند. کمک های اضافی ممکن است به این مستاجرین در قالب پرداخت های نقدی مستقیم، منابع قانونی یا افزایش تخصیص اسنپ در نظر گرفته شود. یک مطالعه جدید نشان می‌دهد که دسترسی به مشاوره حقوقی رایگان می‌تواند تعداد درخواست‌های منجر به اخراج را کاهش دهد، که نقش کمک حقوقی را در جلوگیری از اخراج‌های رسمی نشان می‌دهد. همچنین ممکن است تلاش‌هایی برای گسترش دسترسی مستاجران به خدمات حقوقی قبل از هر ارسال، با تلاش‌های ویژه برای ارتقای اطلاعات برای کسانی که SNAP دریافت می‌کنند، انجام شود.

حتی عدم پرداخت تنها می تواند احتمال اخراج را افزایش دهد. بنابراین کمک های اجاره باید به خانوارها برسد قبل از در اجاره عقب ماندن یک رویکرد آسان، ارسال پرداخت‌های نقدی مستقیم به خانوارهایی است که مزایای اسنپ را دریافت می‌کنند. ارسال مستقیم پرداخت‌ها به این خانوارها، فرآیندهای درخواستی سنگین (هم برای مستاجران و هم برای مدیران برنامه) را حذف می‌کند، در حالی که تضمین می‌کند که کمک به کسانی که بیشتر به آن نیاز دارند می‌رسد.

در سطح محلی، کشورهایی که استفاده از بودجه یکباره برای مزایای کوتاه‌مدت (NRST) را انتخاب می‌کنند، می‌توانند به راحتی این کمک را بین خانوارهایی که قبلاً SNAP دریافت کرده‌اند توزیع کنند. با این حال، وجوه NRST با درآمد محدود است، بنابراین ایالت ها می توانند با توزیع مستقیم وجوه بین گیرندگان SNAP اطمینان حاصل کنند که این خانوارها واجد شرایط درآمد هستند. همانطور که جزئیات مطالعه موسسه Urban نشان می دهد، کشورها قبلا از بودجه TANF برای کمک به استخدام استفاده کرده اند. ایالت ها می توانند با تخصیص گسترده این بودجه به گیرندگان اسنپ، خانواده هایی را که بیشتر در معرض خطر اخراج هستند هدف قرار دهند.


روش های یادداشت پایانی: برای بررسی اینکه کدام خانوارهای اجاره‌ای بیشتر در معرض خطر اخراج هستند، از یک مدل چند مرحله‌ای و طولی استفاده کردیم که جمعیت‌شناسی خانوار و مدت زمان از آغاز همه‌گیری COVID-19 را در نظر می‌گرفت. ما همچنین اثرات ثابت در سطح دولتی را در مدل گنجانده‌ایم تا تفاوت‌ها در مناظر سیاست اخراج و منافع عمومی براساس مکان را در نظر بگیریم. علاوه بر این، ما نشانه‌هایی را برای بی‌ثباتی مالی در نظر گرفتیم که در طول زمان متفاوت بود، مانند از دست دادن شغل در خانواده و عقب ماندن در اجاره.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin kusadasi escortkusadasi escortbahis siteleriElektronik sigara