زن و شوهر به دنبال حفاظت برای ازدواج در برابر پدر و مادر آرزو تا پایان پرداخت 10 ، 000 تومان برای پوشیدن ماسک در عروسی

یک زن و شوهر که به دادگاه رفت و به دنبال حفاظت از پنجاب و هاریانا دادگاه عالی پس از بستن گره در برابر خواسته خانواده به پایان رسید تا پرداخت Rs 10,00 خوب برای پوشیدن ماسک در زمان عروسی.

پنجاب و هاریانا دادگاه عالی روز سه شنبه اعمال مجازات در زن و شوهر بعد از آن رفت و از طریق عکس های قرار داده شده در رکورد برای اثبات ازدواج.

به عنوان در هر دادگاه نظم و عدالت هری رفیق Verma اظهار تصاویر نشان داد که دادخواهان و مهمانان در مراسم ازدواج نمی شد با پوشیدن ماسک که لازم است در نظر COVID-19 بیماری همه گیر.

“مطالعه از عکس های پیوست شده با این طومار Annexure P-4 نشان می دهد که در زمان ازدواج محفل دادخواهان و دیگر حضور افراد بودند با پوشیدن ماسک است که در غیر این صورت لازم است با در نظر COVID-19 همه گیر” منظور گفت.

“بر این اساس دادخواهان بر دوش دارد با 10 ، 000 تومان به عنوان هزینه به سپرده با معاون کمیسر Hoshiarpur ظرف مدت 15 روز از امروز” گفت: دادگاه دستور بیشتر است.

به عنوان در هر دادگاه منظور واریز مبلغ توسط دادخواهان می تواند مورد استفاده برای تنظیم ماسک برای عموم مردم در Hoshiarpur منطقه.

به عنوان در هر درخواست, زن و شوهر ازدواج کرده در برابر خواسته پدر و مادر خود و در حال حاضر آنها گسترش تهدید به آنها را.

دادگاه نیز اعطا کردند به این زن و شوهر با کارگردانی سرپرست ارشد پلیس Gurdaspur به اطمینان حاصل شود که هیچ آسیبی ایجاد می شود به زندگی و آزادی از زن و شوهر توسط اعضای خانواده خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>