‘کشورهای نگرانی خاص”: در آزادی مذهبی USCIRF توصیه هند قرار می گیرد با پاکستان و عربستان سعودی

یک آمریکایی در آزادی بین المللی مذهبی در جمعه خواسته وزارت امور خارجه برای تعیین هند همراه با 13 کشور دیگر از جمله پاکستان و عربستان سعودی به عنوان “کشورهای نگرانی خاص” ادعا که اقلیت های مذهبی تحت افزایش حمله در اینجا.

کمیسیون ایالات متحده برای آزادی بین المللی مذهبی (USCIRF) است اشاره کرد که به تازگی تابعیت متمم قانون و abrogation از ماده 370 در میان دلایل دیگر را توصیه.

در حالی که نه از این کشورها – میانمار و چین و اریتره و ایران و کره شمالی و پاکستان و عربستان سعودی, تاجیکستان و ترکمنستان – تعیین شد که CPCs در دسامبر 2019 و هند و نیجریه و روسیه و سوریه و ویتنام هستند توصیه های جدید از USCIRF در گزارش سالانه خود روز سه شنبه منتشر شد.

هند را رد کرد و این گزارش در به شدت دقت بیانیه با وزارت امر خارجی (MEA) سخنگوی تماس USCIRF یک “سازمان از نگرانی های خاص.”

“”ما رد مشاهدات در هند در USCIRF گزارش سالانه. آن مغرضانه و tendentious نظرات خود را در برابر هند جدید نیست. اما به این مناسبت آن ارائه اطلاعات نادرست رسیده سطوح جدید است. از آن شده است و قادر به حمل خود کمیسیون در آن تلاش. ما آن را به عنوان یک سازمان از نگرانی های خاص و درمان آن بر این اساس” MEA سخنگوی Anurag Srivastava گفت.

در سال 2020 نسخه از گزارش سالانه خود در آزادی بین المللی مذهبی ، USCIRF گفت که هند در زمان های تیز رو به پایین به نوبه خود در سال 2019. “دولت ملی مورد استفاده خود را تقویت اکثریت پارلمانی به موسسه در سطح ملی سیاست های نقض آزادی مذهبی در سراسر هند به خصوص برای مسلمانان است. مهمترین آن تصویب شهروندی (متمم) قانون فراهم می کند که یک مسیر سریع به تابعیت غیر مسلمان مهاجر از افغانستان و بنگلادش و پاکستان در حال حاضر ساکن در هند ،

“به گفته مقامات دولتی’ اظهارات این قانون است که به منظور حفاظت ذکر شده غیر مسلمان در جوامع مذهبی—اما نه برای مسلمانان—در برابر محرومیت از سراسر کشور ثبت ملی شهروندان و منجر به بازداشت و تبعید و بالقوه statelessness. ملی و دولت های مختلف دولت همچنین مجاز در سراسر کشور مبارزات از آزار و اذیت و خشونت علیه اقلیت های مذهبی به ادامه مصونیت از مجازات و درگیر و تحمل تبعیض و تحریک به خشونت در برابر آنها. بر اساس این تحولات در این گزارش USCIRF توصیه CPC تعیین هند” در این گزارش است.

اما دو نفر از نه نفر از اعضای ابراز مخالفت خود را بیش از USCIRF توصیه به جای هند در ک و سوم عضو نیز ابراز نظر شخصی در هند است.

“من باید مخالفت از تصمیم همکار من در کمیسیون به توصیه هند بزرگترین دموکراسی جهان برای تعیین به عنوان یک” کشور از نگرانی های خاص و یا CPC قرار دادن هند در یک گالری rogue سازمان ملل که در آن تعلق ندارد” کمیسر گری L Bauer نوشته در مخالفت خود توجه داشته باشید.

“هند تعلق ندارد به همان دسته به عنوان رژیم های اقتدارگرا مانند چین و کره شمالی. هند بزرگترین دموکراتیک ملت در جهان که در آن کا به چالش کشیده شده است آشکارا با مخالفت حزب کنگره و قانونگذاران جامعه مدنی و گروه های مختلف گفت:” کمیسر Tenzin Dorjee.

“من به شدت نگران آن است که سیاسی و بین جمعی نزاع خواهد بود بیشتر تشدید تنش های مذهبی و در عین حال من هم heartened که هند همچنان بزرگترین دموکراسی حکومت بکر قانون اساسی” کمیسر جانی مور گفت.

این کا و lynchings با اتهام گاو اوباش صورت عمده استدلال برای قرار دادن هند در این دسته از کشورها مانند چین و سوریه و پاکستان و کره شمالی. این abrogation از 370 مقاله در اکثریت مسلمان جامو و کشمیر و پس از آن مستند شده اند ذکر شده در این گزارش است.

این گزارش همچنین به نقل اخیر خشونت در شمال شرق دهلی نو که در آن بیش از 50 نفر کشته شدند.

“در طول سال 2019 تبعیض آمیز و سیاست های التهابی و بلاغت و تحمل خشونت علیه اقلیت های ملی و ایالتی و محلی سطح افزایش فضای ترس و وحشت در میان غیر هندو جوامع است. پس از دوره گزارش هند ادامه داد: در این مسیر منفی” این گزارش گفت:.

“در ماه فوریه سال 2020 سه روز از فوران خشونت در دهلی نو با اوباش حمله به مسلمان در محلات. وجود دارد گزارش پلیس دهلی عامل تحت وزارت اقتدار عدم توقف حملات و حتی به طور مستقیم شرکت در خشونت است. حداقل 50 نفر کشته شدند” به آن اضافه شده است.

در میان توصیه به دولت آمریکا این USCIRF است گفت: “اعمال تحریم های هدفمند در سازمان های دولتی و مقامات مسئول موارد نقض آزادی مذهبی توسط انجماد آن دسته از افراد دارایی و/یا جلوگیری از ورود آنها به ایالات متحده تحت مرتبط با حقوق بشر مالی و ویزا مقامات خاص با استناد به نقض آزادی مذهبی.”

آن را نیز خواسته دولت آمریکا برای تقویت سفارت آمریکا و کنسولگری’ تعامل با جوامع مذهبی مقامات محلی و پلیس به ویژه در مناطق نهفته مذهبی خشونت است.

ایجاد شده توسط دولت آمریکا در سال 1998 پس از انفعال بین المللی آزادی مذهبی عمل می کنند, توصیه های USCIRF غیر الزام آور به وزارت امور خارجه.

به طور سنتی هند را به رسمیت نمی شناسد نظر USCIRF و رد ویزا به اعضای USCIRF برای بیش از یک دهه. هند پیشتر گفته است که بدن را انتخاب کرده بود و تنها با هدایت آن تعصبات بر یک ماده که در آن هیچ منبع مر.

بحث در مورد این گزارش در هند USCIRF صندلی تونی پرکینز گفت: “ما شاهد مصونیت از مجازات برای خشونت توسط بازیگران غیر دولتی علیه اقلیت های مذهبی.”

معاون صندلی نادین Maenza گفت: کا “به طور بالقوه در معرض میلیون ها نفر از مسلمانان به بازداشت و تبعید و statelessness زمانی که دولت در قالب آن برنامه ریزی شده در سراسر کشور ملی ثبت نام از شهروندان است.”

این اولین بار پس از سال 2004 که USCIRF توصیه کرده است هند به عنوان یک کشور از نگرانی های خاص.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im