شهرستانهای بدون coronavirus اکثرا روستایی و فقیر

SANTA FE, N. M. — به عنوان coronavirus با شدت گرفتن در سراسر ایالات متحده به طور عمده در مناطق شهری بیش از یک سوم از ایالات متحده شهرستانهای هنوز به گزارش یک نتیجه تست مثبت برای COVID-19 عفونت های یک تجزیه و تحلیل آسوشیتد پرس نشان می دهد.

اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد که 1,297 شهرستانهای هیچ تایید موارد COVID-19 از 3,142 استان ها در سراسر کشور. تعدادی از شهرستانهای بدون مثبت coronavirus مورد کاهش یافته است به سرعت در حال حذف از بیش از نیمی به عنوان AP در حال آماده سازی برای انتشار است. از شهرستانهای بدون آزمون مثبت 85 درصد در مناطق روستایی — از عمدتا سفید جوامع در آپالاچیا و دشت بزرگ به اکثر اسپانیایی ها و آمریکایی های بومی در امتداد جنوب غربی آمریکا — که به طور کلی کمتر تماس روزمره بین مردم است که می تواند کمک به انتقال ویروس است.

در همان زمان شهرستانهای با صفر مثبت آزمایشات COVID-19 بالاتر ميانه سن و بالاتر نسبت به افراد مسن تر از 60 — بیشتر در معرض شدید اثرات ویروس — و کمتری تخت های مراقبت ويژه آنها باید سقوط بیمار است. متوسط درآمد خانوار پایین تر است بیش از حد به طور بالقوه محدود کردن گزینه های مراقبت های بهداشتی.

جمعیت این شهرستان برگزاری پیامدهای عمده به عنوان برگ برنده دولت توسعه دستورالعمل برای رای دادن به استان ها با خطر ابتلا به این ویروس گسترش توانمندسازی مقامات محلی برای تجدید نظر اجتماعی فاصله سفارشات که فرستاده اند بسیاری از اقتصاد ایالات متحده به سقوط آزاد است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به هدف بازگشت به ظاهر عادی برای اقتصاد در عید پاک یکشنبه, مارس 12.

کارشناسان در بیماری های عفونی را یک فرصت در کاهش گسترش coronavirus در مناطق دور افتاده کشور است که بهره مندی از “طبیعی” اجتماعی فاصله و انزوا اگر اولیه موارد تشخیص داده و قرنطینه و به شدت. که می تواند خرید بهداشت و درمان روستایی شبکه زمان به ارائه قوی مراقبت و کاهش مرگ و میر.

اما آنها همچنین نگران هستند که پراکنده تست برای coronavirus می تواند پوشش شیوع آن — رها — ممکن است پایمال بهداشت روستایی شبکه.

“آنها خواهید بود بعد به عفونت آنها خواهید بود بعد به شیوع گفت:” کریستین K. Johnson, استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه کالیفرنیا ، “اما من فکر نمی کنم آنها در حال رفتن به محافظت می شود چرا که وجود دارد هیچ جا در ایالات متحده آمریکا است که جدا شده است.”

شهرستانهای استان که صفر تایید COVID-19 موارد می تواند بالا بردن پرچم قرمز در مورد ناکافی تست, او گفت:.

“من امیدوارم که صفر هستند واقعا صفر — من نگران است که آنها به اندازه کافی تست در این مناطق به دلیل آنها در حال تفکر آنها در معرض خطر” او گفت:.

در مکزیک یک کشور با 2 میلیون ساکنان پوشا یک منطقه به اندازه ایتالیا به لیبریا میشل Lujan گریشام منتقل شده است به شدت برای جلوگیری از coronavirus’ گسترش با یک ایالت مدرسه خاموش کردن و منع ترین تجمع بیش از پنج نفر است.

نزدیک به نیمی از دولت 33 شهرستانهای استان در حال عاری از هر گونه مثبت coronavirus موارد است. جدید مکزیک است که در میان پنج کشور در coronavirus تست سرانه هر چند برخی از ویروس رایگان شهرستانهای نیست و در عین حال مجهز به تست تخصصی سایت فراتر از نمونه برداری توسط یک تعداد انگشت شماری از دفاتر.

تورانس شهرستان مدیر وین جانسون گفت: برنامه هایی که ساخته شده برای سه اختصاص داده شده COVID-19 تست سایت در بالا کویر شهرستان 15,000 ساکنان است که دهانه یک منطقه سه برابر اندازه, Rhode Island.

یک ایالت stay-at-home منظور نگه داشتن ساکنان بسیاری از رفت و آمد به شغل در مجاور Bernalillo County, کانون دولت COVID-19 عفونت با 93 مورد تأیید از وزارت امور خارجه دولت شمارش 208 همانطور که از شنبه شب.

“ما نمی هر گونه تست سایت های باز و در بخشی از آن این است که ما لازم نیست که هر گونه نیاز برای آزمون و در عین حال” جانسون گفت. هنوز جانسون گفت که او نگران است که شیوع می تواند پایمال شهرستان تنها کلینیک پزشکی و همه داوطلب سپاه تکنسين.

ایالات متحده برای اولین بار از دو coronavirus مربوط به مرگ و میر رخ داده است مارس 22 در جنوب تولید کننده نفت منطقه در ادی شهرستان که در آن دو تست مثبت ظاهر شده اند. یک مرد در اواخر 70s در مدت کوتاهی پس از ورود در یک بیمارستان در آرتسیا و آزمایش مثبت postmortem. او قبلا دو بازدید از مراکز بهداشت و بیمارستان پنج کارکنان بودند قرنطینه ممکن است قرار گرفتن در معرض حتی اگر آنها عینک ماسک صورت.

معاون دولت اپیدمیولوژی چاد Smelser گفت: مقامات بهداشت در ادامه به زحمت جابجایی این مراحل از بيماران آلوده به اطلاع افرادی که در تماس با آنها. وجود دارد ده ها تن از اتصالات در هر عفونت به طور متوسط.

“ما می دانیم که جزئیات خود را قبل از بازديد در سیستم مراقبت های بهداشتی,” Smelser گفت: از مرحوم ادی County بیمار است. “ما کار می کرد با آن دسته از پزشکان به ارزیابی خود را از قرار گرفتن در معرض. و ما باور نمی کنیم که او به دست آورد و آن را در محیط مراقبت های بهداشتی.”

مقامات بهداشتی دولت می گویند مشخص نیست که چگونه بسیاری از افراد آزمایش شده است برای coronavirus در هر شهرستان.

کارشناسان پزشکی می گویند ناهموار تست الگوهای سراسر کشور آن را دشوار است به ارزیابی اینکه آیا مناطق دور افتاده هستند که واقعا بهتر است.

“این اساسی ناشناخته” گفت: بنیامین Neuman یک virologist در تگزاس A&M دانشگاه در تکسارکنا. “من فکر می کنم برخی از حقیقت وجود دارد به این مفهوم که وجود دارد کاهش نرخ ابتلا به عفونت وجود دارد” در مناطق روستایی است.

او گفت که او نگران برای بی خانمان جمعیت و مهاجران مستند نشده.

ما امیدواریم که آنها ایمن ماندن. آن خواهد بود مکان برای خلاص شدن از coronavirus Neuman گفت.

شکایت که تست به آسانی در دسترس نیست گسترش به چهارراه شهر Crossett در جنوب آرکانزاس که در آن اطراف اشلی شهرستان هیچ تایید coronavirus موارد است.

جانباز و معلول مارتی Zollman, 42, از Crossett می گوید همسرش, یک فروشگاه پوشاک کارمند و دختر نوجوان در پی coronavirus تست این هفته برای تب و علائم شبه آنفولانزا در محلی درمانگاه بهداشت و تبدیل شد به دور است.

“ما ممکن است مسری اما هیچ یک را تست او” Zollman گفت: از جانت بود که در انتظار عمل جراحی برای سرطان پستان است. “آنها در حفظ و تبدیل کردن او. آنها لازم نیست که یک منبع تست.”

او به شدت انتقاد کرد در مغلوب ساختن پیشی جستن برای نشان می دهد که آزمایش به راحتی در دسترس است. “در حال حاضر از آن زمان برای من به تماس خود را بلوف. اگر او تجهیزات … او رو به ارائه آن” Zollman گفت.

در نیومکزیکو در امتداد جنوبی از کوه های راکی مرا دره خدمات سلامت و بهداشت جامعه و یک همراه و همدم آژانس حضور در بيماران سالمند زندگی در فقر شدید در مرا شهرستان که در آن وجود داشته است و هیچ تایید COVID-19 عفونت و چند اگر هر یک از افراد آزمایش شده است.

با جمعیت 4,500 است که بیش از 80% لاتین شهرستان است که میان از لحاظ اقتصادی فقیر در کشور است. میانگین ترکیب درآمد خانوار است $27,000.

“وجود افراد مسن وجود دارد که باید به زوال عقل که ندارد یک خانواده … که غذا خوردن بیرون از قوطی گفت:” جولین Barela مدیر عامل شرکت خدمات سلامت و بهداشت جامعه که معمولا فراهم می کند یک جریان ثابت از مدیکر و مدیکید بيماران مبتلا به بهداشت دندان و رفتار خدمات بهداشتی و درمانی.

تحت دولت جدید بخشنامه های کلینیک scuttled همه غیر اورژانس قرار ملاقات — بسیاری از آن caseload — مطابق با اندازه گیری طراحی شده برای صرفه جویی در مصرف رو به کاهش منابع دنده محافظ مانند ماسک و دستکش و روپوش برای کارکنان مراقبت های بهداشتی Barela گفت. درمانگاه هنوز به دیدن یک بیمار با ثبتشده علائم کروناویروس ارزش تست.

Barela گفت: از آن شده است نگران کننده به نوبه خود به دور از بیماران که احساس می کنند نیاز به توجه به عنوان جدید فدرال پول کمک مالی می رسد.

“ما نمی اضطراری جمع شدن آن به نظر نمی رسد منطقی است که ما فقط تعطیل,” او گفت:. “ما باید کار همان نیویورک است. وجود دارد هیچ دلیلی برای آن است.”

اشتراک دو هفته عضویت در خبرنامه برای دریافت اخبار سلامت ارسال مستقیم به صندوق پستی خود را.

Join our Facebook گروه برای آخرین به روز رسانی در coronavirus در کلرادو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im