Cottle: چرا مایک Pompeo می خواهید خود را ناظر از کار اخراج شدند ؟

سه سال در, رییس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و نذر به “تخلیه باتلاق” می ایستد به عنوان یکی از خود را بیشتر مضحک وعده های انتخاباتی. که گفت: خود تمیز کردن بهار از بازرسان به طور کلی در معرض یک پچ از دوده است که تهدید به زندگی را بی دست و پا برای یکی از متحدان سرسخت, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo.

اواخر جمعه تهمت به اطلاع کنگره که او سرنگون و در عین حال یکی دیگر از watchdog داخلی — چهارم در شش هفته. آخرین هدف: Steven Linick از وزارت امور خارجه. رئیس جمهور ارائه هیچ توضیحی برای شلیک کرد و گفت که او دیگر “کمال اعتماد به نفس” در Linick.

فشرده تصمیم خود را روز دوشنبه رئیس جمهور اصرار داشت که او شخصا تا به حال هیچ مشکلی با Linick. “من هرگز حتی شنیده ام او,” او گفت. “اما از من خواسته شد به وزارت خارجه توسط مایک.” بارها و بارها تاکید کرده است که او “حق فسخ” را به عنوان بسیاری از مزاحم IGs به عنوان او می خواهد به — به خصوص کسانی که منصوب شده توسط رئیس جمهور باراک اوباما — تهمت جهل استادانی از جزئیات: “شما می خواهم که به درخواست مایک Pompeo.”

قانونگذاران دموکرات روزنامه نگاران و حتی برخی از جمهوری خواهان در حال حاضر پوشش بالا برای انجام درست آن. به دلیل آن را به عنوان معلوم Pompeo خواسته رئیس جمهور به تبر Linick در حالی که بازرس کل در میان بررسی پتانسیل سوء رفتار توسط … Pompeo.

برخی از کار را به اتهام رفتار نشان می دهد یک الگوی خرده swampiness. برای مثال او و همسرش سوزان از متهم نامناسب کارگردانی کارکنان دستیار برای رسیدگی به کارهای داخلی از جمله چیدن خود را تمیز کردن خشک, رزرو رستوران, رزرو و پیاده روی خانواده سگ شرمن.

اتهامات مشابه ظاهر تابستان گذشته زمانی که آمریکا به دنبال به خلاف کاران شکایت که Pompeos تا به حال سوء استفاده های دیپلماتیک و امنیتی است. با توجه به سی ان ان زن و شوهر خواهد اعزام عوامل برای اجرای کارهای شخصی مانند چیدن آنها بالغ پسر از ایستگاه قطار, بازیابی شرمن از groomer و دلربا چینی takeout — باعث عوامل به باقرقره که آنها تحت درمان مانند “UberEats با اسلحه.”

همچنین در سال گذشته سوزان Pompeo پرهای ژولیده در این بخش با زدن همراه در سفر به خاور میانه در طول تعطیلی دولت در حال اجرا هزینه و نیاز به کارکنان که قرار بود پرداخت نشده به دلیل خاموش شدن تمایل به او. سوال را نیز بوجود آمده در مورد اینکه چرا او خود امنیت, جزئیات, حتی زمانی که رفت و آمد نیست.

رفتن بیشتر Pompeo باعث گله مند طول شوهرش تصدی به عنوان مدیر سازمان سیا است. به عنوان افتخاری رئیس هیئت مشاوران خانواده او را قرض دفاتر در طبقه هفتم آژانس ستاد که در آن Pompeo و دیگر مقامات بالا کار CIA کارکنان را کمک به پروژه های خود را.

با استفاده از مالیات دهندگان بودجه به زندگی خود را آسان تر و یا پر زرق و برق تر شده است در ادامه موضوع برای مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت. به یاد داشته باشید تام قیمت عشق از هواپیمای شخصی? دیوید Shulkin اروپایی گشت و گذار و بلیط ویمبلدون? تقریبا همه چیز اسکات Pruitt تا کنون انجام داد ؟ در این مرحله مغلوب ساختن پیشی جستن در کابینه وزیر می تواند شاید بخشیده شود برای فرض کنید که این نوع از رفتار طبیعی جدید است.

اما Pompeo مسائل ممکن است عمیق تر بروید. رئیس کمیته روابط خارجی مجلس, Eliot Engel, D-n. y. نشان داده است که Linick شد و همچنین بررسی اینکه آیا دولت غیرقانونی اعلام کرد “اضطراری” سال گذشته که فعال Pompeo برای دور زدن کنگره بان کی مون و تایید از سرگیری فروش اسلحه به عربستان سعودی و امارات متحده عربی.

Pompeo را رد کرده است که Linick را موشکافی او بازی هیچ نقشی در اخراج او. او ادعا کرده که او حتی نمی دانند که او تحت بررسی بود برای سوء استفاده از اعضای هیات.

تا کنون کار شده است مبهم در مورد اینکه چرا او می خواست Linick رفته — چیزی در مورد چگونه IG نبود “اجرای یک تابع” بود که “افزودنی.” یکی از Pompeo مشاوران برایان Bulatao گفت واشنگتن پست که وجود داشته است نگرانی در مورد Linick دفتر نشت به رسانه ها. Bulatao گفت: وزیر نیز بود miffed که Linick نداشته جدید آغوش “اخلاق بیانیه” این گروه قرار داده و از سال گذشته است.

قانونگذاران دموکرات می خواهم یک مقدار کم وضوح بیشتر. انگل و بهداشت ، رابرت منندز از نیوجرسی نماینده دموکرات در کمیته روابط خارجی روز شنبه اعلام کرد که آنها را به انجام یک مشترک رسیدگی به این موضوع است.

این موشکافی می آید در زمان نامناسب برای Pompeo. آن است که میان واشنگتن بدترین نگهداری اسرار است که او بنادر جاه طلبی های بالاتر ، برخی از مردم فکر می کنم او قصد دارد به رئيس جمهور برای اجرا در سال 2024. او چشم دوخته اند در این سال در مجلس سنا مسابقه را در خانه اش در ایالت کانزاس و صرف مقدار قابل توجه از زمان schmoozing با مردمی در دولت دقیقا یک نقطه کانونی سیاست خارجی آمریکا. در ماه ژانویه او گزارش گفت: اکثریت سنا رهبر میچ مک کانل که او تصمیم گرفت در مقابل در حال اجرا است. اما با جمهوری خواهان به طور فزاینده ای نگران نگه داشتن کنترل مجلسی مک کانل شده است با تکیه بر Pompeo به پرش.

هر Pompeo برنامه های برای آینده او می تواند به جلو نگاه به پاسخ دادن به پرسش های ناراحت کننده در مورد او چگونه بوده است دست زدن به شغل فعلی خود.

میشل Cottle یک عضو از نیویورک تایمز هیئت تحریریه.

برای ارسال یک نامه به سردبیر, درباره این مقاله, ارسال, آنلاین, و یا چک کردن دستورالعمل های ما برای نحوه ارسال از طریق ایمیل و یا پست الکترونیکی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de