Cottle: با تشکر از شما, آیووا,

به عنوان آیووا دموکرات ها در تلاش برای شمارش آرا و پنجه راه خود را از زیر آوار از روز دوشنبه حزبی سقوط وجود دارد همچنان به احساس وحشت و نگرانی و خشم در مورد آسیب Hawkeye دولت های وارده بر روند دموکراتیک — و فرایند دموکراتیک است. عباراتی مانند “فاجعه” “افتضاح” “شکست مفتضحانه” و “فاجعه” در حال پرتاب مورد مانند سالاد سبزی.

که یک راه نگاه کردن به این وضعیت است. راه دیگر این است که آیووا انجام داده است حزب دموکرات — ملت حتی — یک فوق العاده ای خدمات. بله گزارش از آرا شد یک طوفان کامل از بی کفایتی. و مبهم نتیجه شکست خورده به هر یک از نامزدهای انتخاباتی tailwind که در مورد آنها می شده است fantasizing. اما به تعویق افتاد و تخلیه هر چند آنها این نتایج تا کنون ارائه وضوح بیشتر از هر کسی به آنها اعتبار — در برخی از توجه بیش از اگر رای گیری رفته بود به عنوان برنامه ریزی شده. در میان با ارزش takeaways:

1. وجود دارد هنوز رتبهدهی نشده است یک انفجار تازه ای از مشارکت رای دهندگان. در گذشته تعداد مشارکت مردم در انتخابات بود و در مسیر به آمار 2016 سطوح — در محله 170,000 caucusgoers — گریه به دور از اوباما-الهام ناگهانی از سال 2008 که در مورد 240,000 مردم آیووا نمایندگان شان نشان داد. این باید به طور خاص مکث به هر کسی شرط بندی روی برنی ساندرز’ استدلال که او برنده خواهد شد با ایجاد یک حرکت جدید سوخت توسط افرادی که به طور معمول رای نمی دهند. اما آن را نیز باید یک هشدار برای هر کسی که شمارش را بر ضد مغلوب ساختن پیشی جستن شور به بسیج توده ها. واضح است که توده ها هنوز هم نیاز به برخی از قانع کننده باشد. آیووا سزاوار اعتبار برای آشکار است که هر چه زودتر به جای بعد.

2. حتی متوسط دموکرات باید نگرانی واقعی در مورد جو بایدن توانایی برای رفتن از راه دور. معاون سابق رئیس جمهور دارای بسیاری از ویژگی های خوب. رزومه کاری خود را توسط روکش طلا, به خصوص در منطقه بسیار مهم از سیاست خارجی است. او خود را به طور منظم-جو تند تند پایین او adores, خرده فروشی, سیاست و مسلما هیچ کس احساس می کند رای دهندگان درد بهتر از او. بایدن باید به اصطلاح معتدل لین از این مسابقه قفل شده است. اما او نمی کند. و هر چه دقیق رای شمارش خود را عقب نه فقط در زمینه سخت-شارژ ترقی خواهان ساندرز و الیزابت وارن بلکه پیت Buttigieg از 38 ساله شهردار سابق South Bend, ایندیانا, نشانه آن است که او نیاز به خود بازی.

3. دموکراتها نامزد مراحل نیاز به دقت بیشتری منعکس کننده رای دهندگان خود را. به عنوان است که اغلب اشاره کرد آیووا است راه بیش از حد سفید را بسیار تحت تاثیر قرار. بنابراین New Hampshire, که برای ماده. به عنوان یک حزب با متنوع رای دهندگان دموکرات ها نباید صرف وقت بسیار و پول غذا به مانند یک تک زیر مجموعه. بحث فعلی بیش چقدر وزن به آیووا ضعف بایدن که برگزار شد راحت سرب در میان اقلیت رای دهندگان برای کل این نژاد نمی باید اتفاق می افتد. آن را بی فایده است.

4. قفقاز باید راه هشت-آهنگ نوار. خود را پیچیده و دشوار غیر دموکراتیک طبیعت اشاره شده است دوباره و دوباره. آنها jettison اصل رای خصوصی. آنها بیش از حد پیچیده و مشارکت بیش از حد طاقت فرسا برای بیش از حد بسیاری از. در سال 2016 کمتر از 16 درصد از رای گیری-مردم آیووا نمایندگان شان واجد شرایط شرکت کردند. این رقم در مقایسه با 52 درصد نرخ مشارکت در نیوهمپشایر اولیه.در سال 2018 دموکراتیک کمیته ملی به تصویب قوانین جدید اصرار متحده به سوئیچ از قفقاز به مقدماتی و خواستار آن است که با گیر قفقاز به افزایش دسترسی. پس از سال 2016 kerfuffle که در آن هیلاری کلینتون تیغ نازک پیروزی چپ ساندرز’ حامیان شکایت در مورد عدم شفافیت آیووا در وحشتزده تلاش برای نجات روند عهد به آن را شفاف تر با گزارش بیشتر از داده های خام. آن را نیز به دنبال این روند بیشتر در دسترس از طریق ایجاد آنلاین قفقاز. دومی طرح از هم جدا افتاد بیش از نگرانی های امنیتی. (این زخم تا با اضافه کردن ماهواره ای با سایت” به جای.)

به گزارش اضافی مورد نیاز و … ، ما شاهد عواقب ناخواسته از کسانی که در حال حاضر. ناظران باید صرف این هفته نقد هوش با تکنولوژی زرنگ و دانا و حتی سن پیشرفته سپاه از داوطلبان کمپین در تلاش برای حرکت جدید برنامه که قرار بود به گزارش فرایند ساده تر اما زخم از بین بردن آن است. اما مشکل اصلی این است که این فرایند خود را. Don’t hate بازیکن; نفرت این بازی است. و نگه داشتن در ذهن است که آیووا است که نه تنها دولت هنوز هم با تکیه بر قفقاز. (به دنبال شما نوادا.)

5. قوی وجود دارد بحث شود که هیچ دولت و سزاوار برای نگه داشتن بقیه از رای دهندگان گروگان راه آیووا برای دهه. چرا باید محدود نگرانی مردم آیووا نمایندگان شان همیشه مهم تر از کسانی که از Arizonans یا اهالی کارولینای شمالی یا Michiganders? چندین راه های جایگزین برای تنظیم تقویم شده است مطرح کرد و از آن زمان گذشته به آنها توجه جدی است. آنها به سختی می تواند بدتر از این سیستم در حال حاضر. اگر در این سال بحران نمی کند خار دموکرات ها را دیر اقدام آنها سزاوار همه آینده خود را کابوس.

پس با تشکر از شما, Iowa. این ممکن است بیشتر از شما باید آموخت که رای دهندگان در در حالی که. در حال حاضر خود را کمان و کنار.

میشل Cottle عضو هیئت تحریریه.

برای ارسال یک نامه به سردبیر, درباره این مقاله, ارسال, آنلاین, و یا چک کردن دستورالعمل های ما برای نحوه ارسال از طریق ایمیل و یا پست الکترونیکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de