کوری گاردنر: کلرادو را از طریق coronavirus اپیدمی هم

در کلرادو, تعداد رمان coronavirus (COVID-19) موارد در حال حاضر پیشی گرفته 2,300 و تعداد واقعی به احتمال زیاد است که بیش از هزاران. متاسفانه ما دولت هایی است که 48 Coloradans که از دست داده اند زندگی خود را به دلیل این ویروس مرگبار است. این اپیدمی جهانی است که تأثیر هر یک از ما upending زندگی به عنوان ما آن را می دانم و خروج از آینده نامشخص است.

تعداد مدعیان بیکاری سر به فلک کشید به عنوان کسب و کار تعجب می کنم که چگونه آنها می توانند خود را حفظ و باز کردن درب. خانواده ها در حال تعجب که چگونه آنها می توانند این راه تلاش برای انجام بخشی خود را برای جلوگیری از گسترش COVID-19 اما رو به افزایش عدم قطعیت است. شجاع ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در حال مبارزه در سراسر ساعت در برابر این بیماری هستند و selflessly خطر بهداشت شخصی خود را.

در چند هفته گذشته من برگزار تلفن سالن های شهر در هر کنگره منطقه در کلرادو صحبت کردن به طور مستقیم با Coloradans که شغل خود را از دست مطمئن نیستید که چگونه آنها را خوراک خود و خانواده خود و بی پایان به سوالات در مورد آنچه که در آینده نگه می دارد. من شنیده ام از رستوران کارگران در دنور که گذاشته شد زمانی که خود را از رستوران ها بسته شده است. یک صاحب کسب و کار کوچک در بنای تاریخی با من به اشتراک گذاشته چقدر دشوار بود به اخراج 35 اختصاصی اعضای هیات, اما او نمی باید یک انتخاب است. دیگر شب یک جزء در El Paso County با استفاده از آخرین pre-paid دقیقه در تلفن همراه به شرکت در شهر ما سالن را امتحان کنید و کشف کردن که در آن آنها می توانند مواد غذایی است.

Coloradans در همه جا در حال صدمه زدن به دلیل اقدامات دولت خود دستور داده است و این مسئولیت دولت است برای کمک به آنها را از این طریق دریافت کنید.

در طول این روند من به تصویب رسید سه چنگک صاف کردن رویکرد به آنچه که ما به عنوان یک کشور باید انجام دهید برای دریافت از طریق بحران: 1) آدرس بهداشتی فوری اپیدمی 2) مطمئن شوید که ما ارائه افراد کمک فوری و 3) کسب و کار ما و دوباره در حال اجرا را به مطمئن شوید که بهداشت و درمان اضطراری بیش از ما می توانیم یک اقتصاد است که snaps back و قوی اجرا می شود.

برای رسیدن به این کنگره در حال حاضر گذشت سه فاز از اقدامات امداد. ما تایید تاریخی $8.3 میلیارد دلار برای واکنش اضطراری تلاش و از طریق این ایالت کلرادو دریافت کرده است $9.8 میلیون نفر از مراکز کنترل و پیشگیری بیماری به حمایت از دولت ما پاسخ. کنگره اخیرا به تصویب خانواده اولین Coronavirus پاسخ عمل به عنوان فاز دو به ارائه پرداخت بیمار و خانواده را ترک و برای خانواده های شاغل در طول coronavirus و اطمینان حاصل شود که تمام تست رایگان خواهد بود برای آمریکایی ها که به آن نیاز دارید بدون در نظر گرفتن اگر آنها را بیمه بهداشت و درمان.

مرحله سوم از ما پاسخ Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل, آدرس تمام سه شاخک رویکرد من. مراقبت عمل اضافی را فراهم می کند 100 میلیارد دلار برای حمایت از ما شجاع کارکنان مراقبت های بهداشتی و بیمارستان ها در خط مقدم از این بیماری همه گیر. اضافی 150 میلیارد دلار ارائه شده است برای حمایت از ایالات و قبایل از طریق Coronavirus صندوق امداد.

برای خانواده های آمریکایی مراقبت عمل مستقیم فراهم می کند کمک های مالی برای کمک به آنها را از طریق این بحران: 1200 $برای فردی مالیات filers, $2,400 برای زوج های متاهل و اضافی $500 برای هر کودک است. آن را فراهم می کند امداد رسانی به کسب و کارهای کوچک و کارگران و آن را ایجاد یک “اپیدمی بیکاری کمک های” برنامه اجازه می دهد تا به مراتب بیشتر آمریکایی ها برای دریافت حمایت های مالی در طول بحران از جمله کسانی که کارفرمایان مجبور شدند به نزدیک است. کسب و کارهای کوچک را تا 99.5 درصد از همه کسب و کار در کلرادو و استخدام بیش از 1.1 میلیون Coloradans و مراقبت قانون شامل $377 میلیارد دلار برای کمک به جلوگیری از کسب و کارهای کوچک از رفتن زیر و کارگران از دست دادن شغل خود.

ما باید خیلی بیشتر کار را به انجام به و این است آغاز یا پایان کنگره پاسخ, اما مراقبت عمل خواهد شد ارائه کمک های که به ما کمک خواهد کرد دیدن این بحران از طریق به طرف دیگر.

این امکان پذیر خواهد بود چرا که مردم آمریکا به خصوص Coloradans انعطاف پذیر هستند. در کلرادو ما اصلا نگاه ما نگاه رو به جلو است. ما با نگاه کردن به آن بزرگ کوه های راکی افق و آینده خوشبین روز. Coloradans همه جا پله تا ملاقات با این چالش در روح ما بزرگ کشور با اهدای خون و تجهیزات حفاظت فردی و استعدادهای خود را برای کمک به همسایگان خود را از این طریق دریافت کنید. مقطر در حال تمرکز عملیات برای تولید ضد عفونی کننده دست برای بیمارستان است. من حتی در تماس با کنف کسب و کار است که به اعتقاد آنها می تواند تولید پنبه سواب برای نیازهای پزشکی — منحصر به فرد کلرادو راه برای کمک به.

در حالی که این یک ویروس جدید کشور ما را در غلبه بر چالش ها این قدر قبل از. ما را به استقامت و ادامه را از طریق جنگ های جهانی, اقتصادی, حوادث 11 سپتامبر حملات تروریستی و خیلی بیشتر. ما به چالش کشیده شده در حال حاضر, اما ما را تسخیر این بیش از حد و دریافت از طریق به طرف دیگر قوی تر از همیشه است — و ما آن را با هم.

کوری گاردنر است یک سناتور ایالات متحده از ایالت کلرادو است.

برای ارسال یک نامه به سردبیر, درباره این مقاله, ارسال, آنلاین, و یا چک کردن دستورالعمل های ما برای نحوه ارسال از طریق ایمیل و یا پست الکترونیکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im