‘Coronavirus را برای همیشه تغییر بالین مراقبت’: سیاه, بهداشت و درمان کارگران آشکار خود را در تلاش برای زنده ماندن در جهانی همه گیر

Coronavirus نیست فقط ستمگري بدن از کسانی که آلوده; آن را ویران کردن همه کسانی که در نزدیکی به آن است. آن نقش در ذهن کسانی که در حالی که مبتلا به بیماری واقعی هستند مراقبت از کسانی که. COVID-19 هشدار دهنده عفونت و مرگ نرخ را با آن وزن از عدم اطمینان و ترس از غیر قابل پیش بینی و نرم زمزمه “خدا لطفا اجازه ندهید که آن را به من بود.”

تبلیغات

در حالی که coronavirus بیماری همه گیر جهانی است, بحران در ایالات متحده COVID-19 به نظر می رسد به دنبال جریان خون سیستمیک نژادپرستی سیاه مردمی دریافت آن بدتر ما همیشه انجام دهید.

تبلیغات

و در حالی که شجاع بهداشت و درمان کارگران و حرفه ای در خط مقدم از این بیماری همه گیر را به درستی منادی به عنوان قهرمانان حد اغلب مبارزات خود را رفته اند بی سابقه است—به خصوص کسانی که از شجاع مردان و زنان سیاه که از ما خود جامعه است.

“این یک احساس وهم آور راه رفتن به بیمارستان. آن را آرام و” دکتر Chinyere Okpalekeیک هیئت مدیره گواهی پزشکی خانواده پزشک در تمپا, فلوریدا,., گفت: ریشه. “همه با پوشیدن ماسک. همه فقط واقعا می ترسم.”

او ادامه داد: “این نوع نشان دهنده چگونه همه…درمان بیماران خود را به دلیل آنها نمی خواهند به آنها را لمس. آنها می خواهند به نگه داشتن خود را از راه دور. این یک مبارزه به هنوز که مراقبت از احساس خود را با بیماران و هنوز هم در حالت آماده باش است. مانند اگر شما سرفه یا تب کردم برای محافظت از خودم چون من خانواده من می خواهم برای رفتن به خانه. من کودکان است. من یک شوهر…و من می دانم که شما یک بیمار و من می خواهم برای مراقبت از شما اما من هم باید برای مراقبت از خودم.”

دکتر Okpaleke همچنین با تاکید بر اهمیت اولویت خود را مراقبت از خود در طول این زمان به دلیل در حالی که او یک کارگر ضروری که بسیار ارزشمند برای تلاش های ما در مبارزه با COVID-19 او نیز یک انسان است. به این منظور او در بر داشت بسیار مورد نیاز آرامش در بررسی فعالیت های است که حفظ و محافظت از ذهن خود را تا آنجا که آنها انجام بدن.

تبلیغات

“اگر من می توانم از خودم مراقبت کنم من قطعا نمی تواند مراقبت از بیماران من” او آغاز شد. “من به طور معمول انجام تمرینات در حال حاضر, اما در حال حاضر من یکپارچه سازی یوگا و میانجیگری [به] زندگی روزانه من به دلیل این بوده است [an] قریب به اتفاق تجربه…بنابراین من می دانم که هر کس نگران است و همه ترس—و به حق ، اما اگر ما مراقبت از خودمان ذهنی من فکر می کنم که این گام اول است.”

در طول این بحران دکتر Okpaleke اشاره می کند که با وجود کاهش هجوم بیماران—احتمالا با توجه به ساکنان محلی ترس از درمان های پزشکی و یا قرار گرفتن در معرض COVID-19—او با این نسخهها کار تا 12 ساعت شیفت در “هفت روز در هفت روز” برنامه. و در حالی که در فلوریدا همچنان به شکستن رکورد خود را به عنوان تعداد متناوب از coronavirus-مرگ و میر ناشی از تشدید تمپا دارای مقدار قابل توجهی از “حکومت outs”: بیمارانی که برای بازگشت به خانه پس از “رد” از داشتن قرارداد ویروس.

تبلیغات

در فیلادلفیا Brianna هفته یک پرستار متخصص بالینی و تمرین پیشرفته, پرستار, تا به حال تجربه مشابه. در حالی که او روز به روز روال باقی می ماند تا حد زیادی بدون تغییر سیاست در جای خود قرار داده در حال حاضر به طور چشمگیری متفاوت—قرار دادن ایمنی از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در خطر مهم.

“از ما خواسته به طولانی پوشیدن منابع که به طور معمول خواهد بود تنها یک بار استفاده و یا معمولا…تعداد محدودی از دقیقه شما مجاز به پوشیدن آن” هفته گفت: ریشه. “ما خواسته در یک روز به صورت روز [به] ما حفظ تجهیزات حفاظت فردی [PPE]…به صورت بلند مدت به دلیل عرضه است و نه فقط تضمین شده است.”

تبلیغات

هفته نمی رفتن به جزئیات در مورد آنچه آن حفاظت از روشها مستلزم اما در آنجا بوده است گزارش های متعدد از بیمارستان شستشو PPEپزشکان فرو بردن دست خود را در سطل استريلايزر در غیاب ژل دست و هزاران نفر از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در سراسر جهان پیمانکاری COVID-19. در حالی که آن را دشوار است برای تعیین اینکه آیا استفاده مجدد از PPE را تشدید کرده است گسترش از coronavirus انجام این کار بدون شک به خطر انداخته ایمنی در هر حرفه ای بهداشت و درمان و بیماران پیشرو به وزارت دفاع دریافت مجوز برای تولید $133 میلیون ارزش N95 ماسک زیر دفاع تولید عمل از سال 1950که به تهمت اقتدار به دستور شرکت های خصوصی برای تولید لوازم پزشکی به عنوان وسیله دفاع ملی.

هفته توصیف تنور از محیط کار به عنوان “یادآوری” از آنجا که در حالی که شهرستانها مانند Wayne County, Mich., و شهر نیویورک شده اند ویران شده توسط این کشنده گیر شهر عشق برادرانه است و در عین حال به متحمل شدن کامل آن خشم.

تبلیغات

“همه چیز در فیلادلفیا نمی کاملا به عنوان بد در مناطق دیگر” او آغاز شد. “این نوع از بازی انتظار. ما فقط در حال آماده شدن برای ما به اوج رسید…آن بوده است و مقدار زیادی از آماده سازی تعداد زیادی از ساخت مطمئن شوید که ما برنامه های احتمالی در اطراف بیماری های همه گیر نوع موجز و سیاست های ما آماده برای رفتن و آماده به رول. و برخی از آنها را ما در واقع تا به حال برای قرار دادن در اجرا در حال حاضر.”

او همچنین اصرار دارد که دکتر Okpaleke اشاره کرد قبل از آن که مراقبت از خود در طول این بحران بسیار مهم است. برای او که به معنی از بین بردن رسانه های اجتماعی موجب به حداقل رساندن اخبار, روشنایی, شمع برای قرار دادن ذهن خود را در سهولت و آگاه از شرایط تخفیف که دیگران ممکن است در مواجهه با گسترش بخشش و فضل است.

تبلیغات

“هر روز من که فوق العاده عمدی در مورد مراقبت از خود به شیوه های,” او گفت:. “من [بیدار] با قلب سپاسگزار و قدردان و سپاسگزار روح…من شده اند با توجه به ابزار و هدف به رفتن از اینجا و واقعا تاثیر در این زمان بحران است. و من نمی کشد که به آرامی. اما [من] همچنین…بودن و آگاه چگونه برای مراقبت از خودم و مراقبت از کسانی که نزدیک به من که ممکن است نهفته باشد.”

یک بیمارستان مدیر عملیات که صحبت به ریشه تحت شرایط اخیر نشان داد که آنها کار کرده ام هر روز برای بیش از یک ماه مستقیم و با توجه به شدت این بحران که پرستاران در بیمارستان شده اند پیش نویس بخواهد به منظور آماده شدن برای افزایش قرار گرفتن در معرض COVID-19.

تبلیغات

“Coronavirus را برای همیشه تغییر بالین مراقبت گفت:”: “ریشه. “ما در حال حاضر به مراقبت از بیماران, اما ما تا به حال به تغییر چگونه از آنها مراقبت کنیم.”

وقتی پرسید که آیا چیزی وجود دارد خاص است که مردم سیاه و سفید یا نمی دانند و یا درک نمی کنند در مورد این بیماری همه گیر مدیر عملیات پیشنهاد روش برای تقویت بدن ما سیستم دفاعی طبیعی.

تبلیغات

“تقویت سیستم ایمنی بدن ما از طریق رژیم غذایی و ورزش و ویتامین ها می تواند صرفه جویی بسیاری از بیشتر زندگی” گفتند. “از بین بردن سدیم بالا مواد غذایی مانند گوشت خوک, مدیریت مصرف قند خوردن میوه و سبزیجات و نوشیدن آب است.”

آنها ادامه داد: “ویتامین C باید روزانه همراه با ویتامین D و زردچوبه و پروبیوتیک ها. نیز وجود دارد که گیاهان طبیعی مانند دریا خزه و نعناع یا عسل که نصاب به صورت محلی. شما می توانید ایمنی به آلرژی فصلی سرماخوردگی و دیگر بیماری توسط انجام قلبی خارج از منزل, اما به حداقل رساندن استرس و خواب خوب کلیدی هستند. همچنین سلامت روانی نقش مهمی در سیستم ایمنی بدن شکستن و اغلب اوقات سیاه مردمی حاضر به آدرس مسائل مربوط به سلامت روان.”

تبلیغات

این بحران گرفته شده فوق العاده تلفات در کارگران ضروری و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی وظیفه آن حفظ سلامت ما اما زمانی که خواست آنچه در آن است که ما می توانید انجام دهید برای بیان قدردانی ما با حمایت از آنها در مقابل این جواب نباید به عنوان یک شگفتی آمده.

تبلیغات

“تعداد یک چیز شما می توانید برای حمایت از افرادی که در خط مقدم بهداشت و درمان کارگران بیمارستان و پرستاران و درمانگران تنفسی…است در خانه بمانند.” هفته گفت. “شما شنیده ام زیادی در مورد صاف و منحنی شماره یک راه شما می توانید انجام دهید این است که با ماندن در خانه به طوری که شما نمی آیند در تماس با افراد دیگر. ما سیستم مراقبت های بهداشتی ساخته شده است به ضعف و برای مقابله با این ظرفیت است که این ویروس می تواند کاملا علت است.”

و اگر شما کاملا باید رفتن به خارج, هفته بر اهمیت در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی لازم.

تبلیغات

“اگر شما باید به بیرون رفتن لطفا شستن دست های خود را,” او گفت:. “لطفا آگاه از افرادی که با ما در تماس باشید. [لطفا رعایت] شش پا حکومت…به این دلیل است که تعدادی یکی از راه های شما می تواند نگه داشتن خود را امن نگه دارید و این بیماری از گسترش است.”

از اهمیت مساوی همه ما باید به یاد داشته باشید که COVID-19 نیست درمان صرفا با طب مدرن اما با پدران و مادران و خواهران و برادران و عزیزان با خانواده ها و ترس های خود را.

تبلیغات

“به عنوان یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی بسیاری از صداها هستند گفت:” شما واقعا برای این ثبت نام.’ اما در واقع من” دکتر Okpaleke به اشتراک گذاشته. “وجود دارد که پزشکان و پرستاران که در حال قرار دادن زندگی خود را در خط با این بیماری همه گیر و متاسفانه درگذشت و از این که آنها می دانند که در پایان روز آنها می خواستند برای نجات یک زندگی…و این چیزی است که من را بترساند و از آن می ترساند من و دیگر همکاران. اما اگر ما آنچه که ما باید انجام دهیم ما می دانیم که ما در حال انجام آن را برای دلایل درست و دلیل این است که برای صرفه جویی در زندگی می کند.”

او ادامه داد: “این یک زمان استرس زا برای همه. من شما را تشویق همه برای رسیدن به شما عزیزان ادامه صحبت کردن به آنها حتی اگر آن را سخت به آنها را ببینید اما دور ماندن از کسانی که در معرض خطر هستند چرا که شما فقط می دانم که هرگز…مراقبت از خودتان است. سالم ماندن. ماندن در خانه. و ما شما را در خارج از منزل در چند ماه آینده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de