Coronavirus آزمون: آمریکا چهره “واقعا دلهره آور” چالش های استقرار مورد نیاز آزمون

واشنگتن — با وجود تلاش گسترده ملت چهره “واقعا دلهره آور” چالش های استقرار میلیون ها نفر از coronavirus آزمون با خیال راحت دوباره باز اقتصاد و رئیس موسسه ملی سلامت گفت: قانونگذاران پنج شنبه.

NIH مدیر فرانسیس کالینز گفت: بهداشت و درمان مجلس سنا, آموزش و پرورش, کار و کمیته حقوق بازنشستگی که دولت و بخش خصوصی راه اندازی کرده اند $2.5 میلیارد دلار مالیات دهندگان تامین می شود تلاش برای توسعه و تولید و توزیع فن آوری قادر به دقت آزمایش میلیون ها نفر از مردم از یک هفته تا پایان تابستان یا پاییز قبل از سالانه فصل آنفولانزا.

در دسترس بودن گسترده از تست دیده می شود به عنوان مهم به بازگشایی اقتصاد به دلیل آن اجازه می دهد مقامات بهداشت عمومی برای شناسایی و شامل جهش ویروس. آن باقی مانده است یک نوار بالا به روشن است.

“من باید به شما بگویم سناتورها این است که یک هدف کشش است که می رود فراتر از آنچه اکثر کارشناسان فکر می کنم امکان پذیر خواهد بود” کالینز گفت. “من مواجه می شوند برخی از خراشیده عبارات هنگامی که توصیف این اهداف و این جدول زمانی به افراد آگاه است. علمی و چالش های لجستیکی واقعا دلهره آور است.”

با اینحال کالینز گفت: “سابقه ابتکار آمریکایی” را به او می دهد خوش بینی. بیش از سه ماه به این بیماری همه گیر نبود از تست به طور گسترده ای اذعان کرد به عنوان یک مرکزی شکست در این کشور را پاسخ.

این مسئله به گل نشسته کاخ سفید برای هفته ها. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن طول می کشد اعتبار برای این واقعیت است که تست ramped تا به طور چشمگیری از اوایل روز از وقوع زمانی که یک تست از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از فرار به مشکلات متعدد.

اما گاهی اوقات او همچنین به نظر می رسد مضطرب در مورد تست.

“ما تا کنون, ترین, تست,” او به خبرنگاران گفت: در روز چهارشنبه. “اگر ما را بسیار کمی تست ما نمی خواهد که در اکثر موارد. بنابراین در راه با انجام همه این تست ما را به خودمان نگاه بد است.”

ایالات متحده در حال حاضر در حال تست بیش از یک میلیون نفر در هفته به COVID-19 و کاخ سفید coronavirus مشاور دکتر دبورا Birx گفت: هفتگی تعداد باید به افزایش 2 میلیون یا 2.5 میلیون اواسط ماه ژوئن.

اما برخی از کارشناسان می گویند یک میلیون آزمون در روز نیاز دارد یا بیشتر.

“برای تست هر خانه سالمندان و هر زندان, همه در یک اتاق عمل و برخی از کل کلاس و دانشگاه و کارخانه های تیم در رویدادهای ورزشی و به کسانی که آزمون بیش از یک بار ما باید میلیون ها نفر بیشتر آزمون ها” توافق رئیس کمیته بهداشت ، لامار الکساندر R دنیاست. “این تقاضا تنها رشد خواهد کرد که این کشور می رود به کار می کنند.”

سناتور. پتی موری, واشنگتن, رتبه بندی دموکرات در پنل قرار داده و سرزنش در مغلوب ساختن پیشی جستن به صورت مداوم مشکلات با تست.

“مشکل این نیست عدم نوآوری–این یک فقدان رهبری ملی و یک طرح از کاخ سفید است. “و هنگامی که آن را می آید به تست این دولت تا به حال هیچ نقشه و هیچ کس در چرخ است.”

کنگره ارائه NIH با 1.5 میلیارد دلار برای توسعه آزمون. برای کمک به بخش خصوصی به سرعت تولید و توزیع آزمون که با NIH استانداردهای قانونگذاران به 1 میلیارد دلار دیگر به پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه قدرت. شناخته شده به عنوان بردا که آژانس تحت بررسی پس از آن مدیر اتهام او سرنگون شد برای مخالفت گسترده با استفاده از یک مالاریا مواد مخدر ترویج تهمت به درمان coronavirus بیماران.

کالینز گفت: هدف این است که بسیار دقیق آزمون است که می تواند به ارائه نتایج سریع در “point-of-care” به عنوان یک پزشک و یا یک جامعه سلامت درمانگاه. یک تلاش ویژه ای است که ساخته شده برای گسترش آزمایش در جوامع اقلیت گرفته اند که فشار از ویروس مرگ و میر.

بسیاری از در حال حاضر در دسترس تست ها نیاز به پردازش توسط یک آزمایشگاه مرکزی برای دریافت نتایج. پزشکی فن آوری های غول پیکر ابوت در حال حاضر دارای یک نقطه از مراقبت های تست در دسترس است. اما کالینز گفت: وجود یک منبع محدودی از ماشین آلات و که آنها می تواند گاهی اوقات موفق به شناسایی یک بیمار که مثبت است. او گفت ابوت در حال کار برای بهبود آن, آزمون, اما که او فکر می کند NIH ممکن است قادر به انجام بهتر.

NIH راه اندازی چه Collins خواستار یک “مخزن کوسه” فرآیند را به سرعت شناسایی امیدوار کننده فن آوری و آنها را به آزمون. در آژانس این طرح به طور رسمی به نام شتاب سریع از تشخیص یا RADx. آن راه اندازی شد فقط در هفته گذشته.

NIH دانشمندان همراه با همتایان خود در صنعت و دانشگاه به دنبال آزمون است که می توانید با استفاده از انواع مختلف نمونه از سواب بینی بزاق و خون یا بازدم نفس.

آنها همچنین به دنبال آنتی ژن تست یک قالب سریع آزمون است که می تواند تشخیص عفونت فعال. با گذشت زمان و تلاش این آزمون می تواند اصلاح شود به در خانه انجام می شود کالینز گفت: اما دقت و به طور سنتی به یک مشکل است.

NIH دریافت کرده است بیش از 1000 برنامه جلو قرار دادن ایده های مختلف.

___

آسوشیتد پرس نویسنده Darlene Superville کمک به این گزارش.

Join our Facebook گروه برای آخرین به روز رسانی در coronavirus در کلرادو.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de