Coronavirus superspreader: پزشکی قانونی جرم شعبه دیدار تیم های Nizamuddin منطقه برای بررسی

پلیس دهلی جرم شعبه و تیم پزشکی قانونی علوم آزمایشگاهی (FSL) بازدید از پزشکی قانونی علوم آزمایشگاهی (FSL) در دهلی نو به انجام تحقیقات در رابطه با جماعت مذهبی که صورت گرفت بین 13-15 مارس.

بیش از 400 COVID-19 موارد مثبت و در حدود 15 مرگ و میر در کشور باید لینک با Nizamuddin مرکز.

این مرکز تبدیل به یکی از 10 نقاط از coronavirus شناسایی شده توسط دولت است. 2,300 مردم که شامل 250 اتباع خارجی ساکن شد و در این محل با وجود مستند های اعمال شده توسط دولت است. این مرکز پاک شد در تاریخ 1 آوریل.

گزارش های رسانه ای می گویند که حداقل 379 اندونزیایی, 110, بنگلادش, 77, قرقیزستان, 75 مالزی, 65, تایلندی, 63 Myanmarese و 33 سریلانکا شهروندان علاوه بر دیگران شرکت کرده بود در جماعت در Nizamuddin مرکز که در محل مارس 13-15 زیر که به آنها سفر به نقاط مختلف کشور برای کار تبلیغی.

پس از این حادثه این مرکز در لیست سیاه 960 خارجی و لغو آنها ویزای توریستی پس از دخالت خود را در جماعت فعالیت است.

این وزارتخانه همچنین کارگردانی پلیس دهلی و DGPs از دیگر نگران متحده را به اقدام قانونی لازم در برابر تمامی این متخلفان در اولویت زیر بخش مربوط خارجی ها عمل 1946 و مدیریت بحران, عمل, 2005.

پلیس دهلی به ثبت رسیده FIR در برابر شش نفر که موفق به Tablighi Jamaat ستاد از جمله یکی از مولانا سعد است که اعتقاد بر این بود که در شارژ.

در همین حال وزارت بهداشت در روز شنبه اعلام کرد که حدود 30% از coronavirus موارد در هند مرتبط به جماعت مذهبی. آن را اظهار داشت که 1023 COVID19 موارد یافت شده مربوط به این رویداد است.

وزارت امور اطلاع داد که بیش از 9000 Tablighi Jamaat کارگران و مخاطبین خود شده اند قرنطینه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im