Coronavirus محرک کمک برای “کسب و کار کوچک” را به برخی از زنجیر بزرگ

IOWA CITY, IOWA — به عنوان دولت فدرال آماده برای راه اندازی یک $349 میلیارد وام برنامه به معنای کمک به کسب و کارهای کوچک زنده ماندن coronavirus همه گیر منتقدان نگرانی در حال رشد است که برخی mom-and-pop مغازه ها ممکن است تحت فشار است.

چک Protection Program — بخشی از 2 تریلیون دلار بسته امداد به قانون امضا شده در هفته گذشته — صورتحساب به عنوان یک راه برای کمک به کسب و کارهای محلی که اغلب به شکل تار و پود جوامع حفظ کارگران و پرداخت صورتحساب. اما گسترده تعریف “کسب و کار کوچک” در قانون بدان معنی است که آن را باز خواهد شد به خیلی بیشتر از فقط خیابان اصلی مغازه ها وقتی وام دهندگان شروع به پردازش برنامه های کاربردی جمعه.

اپراتور با نام تجاری و هتل و رستوران و سرویس های زنجیره ای و فرانچایز با هزاران نفر از کارکنان در مکان های پراکنده در سراسر ایالات متحده واجد شرایط هستند. لابی در حال هل دادن مدیریت کسب و کار کوچک به تفسیر قانون سخاوتمندانه برای کمک به بخش های ویران اجباری تعطیلی کسب و کار و اقامت در خانه سفارشات احتمالا ساخت کمک در دسترس بین المللی غذا و مسکن غول و اجازه می دهد صاحبان فردی به حدود 10 میلیون دلار کلاه وام.

در حالی که کنگره می تواند با تصویب پول بیشتر بعد از آن در این برنامه به عنوان آن می ایستد انتظار می رود که برای اجرا به سرعت. که می تواند به معنای متقاضیانی که دارای مالی و تخصص حقوقی از یک سازمان بزرگتر ممکن است قادر به حداکثر رساندن منافع خود را ترک نمی زیادی برای کسب و کارهای کوچک به خصوص کسانی که صبر کنید و یا مشکلات استفاده از.

“من مطمئن هستم که چه اتفاقی خواهد افتاد گفت:” لورن Friel صاحب یک نوار شراب در سامرویل ماساچوست که بسته شده به مدت سه هفته. “این باعث می شود من واقعا عصبانی است. این ظالمانه است. آنها در حال رفتن به راه رفتن دور با جیب های پر از پول نقد است.”

Friel گفت که او در نظر دارد به درخواست جمعه برای حدود 50.000 دلار برای کمک به او پرداخت اجاره و کارکنان که furloughed اما او انتظار نیست موفق باشد.

پیمانکاران مستقل و خود اشتغالی می تواند به خصوص صدمه دیده از آنجایی که آنها نمی خواهد واجد شرایط درخواست تا آوریل 10 تحت هدایت از وزارت خزانه داری. پس از آن بانک می تواند ضعف با برنامه های کاربردی.

“این سخت است برای من به این می گویند: تنها $350 میلیارد دلار در این صندوق است. هر بزرگ و رستوران ها و هتل های زنجیره ای در حال رفتن به رفتن از این به بعد پول. آن را به آخرین گفت:” Ron فلدمن رئیس توسعه افسر در ApplePie سرمایه است که کمک به کسب و کار آماده به اعمال می شود.

“اگر شما می خواهید برای دریافت این وام با سرعت دوستان خود” فلدمن گفت: 2,000 حق رای دادن مقامات صنعت در یک کنفرانس تلفنی این هفته است.

تأکید بر نیاز به کمک به دولت فدرال گزارش روز شنبه که یک رکورد 10 میلیون کارگر برای ثبت نرخ بیکاری در دو هفته پایان مارس 28.

جف برابانت مدیر روابط دولت برای فدراسیون ملی کسب و کار مستقل گفت: او هنوز هم خوشبین است که برنامه وام خواهد تحویل به صورت سنتی کسب و کارهای کوچک.

“ما تن می تواند تغییر در یک هفته اگر همه چیز نمی رویم خوب,” او گفت:.

این برنامه را به کسب و کار وام های کم بهره و حدود 2.5 برابر آنها به طور متوسط ماهانه حقوق و دستمزد. آنها خواهد بود به طور کامل و یا جزئی ببخشند اگر کسب و کار نشان می دهد که پول مورد استفاده قرار گرفت برای حفظ و یا rehire کارکنان و پرداخت برخی از هزینه های سربار از طریق ژوئن 30.

قانون مشخص شده است که تمام خدمات مواد غذایی و محل سکونت و کسب و کار واجد شرایط به عنوان طولانی به عنوان آنها بیش از 500 کارمند در یک محل واحد است. آن را نیز اعلام کرد که هزاران نفر از franchises به رسمیت شناخته شده توسط SBA — مانند multilocation رستوران ها و هتل ها و سالن های ورزشی و سالن مو — واجد شرایط بدون در نظر گرفتن درآمد و روابط شرکت های بزرگ والدین است. بسیاری از سازمان های غیر انتفاعی است که به طور معمول فاقد شرایط لازم برای این کمک ها نیز واجد شرایط.

قانون می گوید حداکثر وام خواهد بود و 10 میلیون دلار. اما لابی نمایندگی های زنجیره ای در حال پرسیدن که کلاه درخواست برای هر محل — به جای هر یک از مالک.

بین المللی حق رای انجمن استدلال در نامه ای به SBA که اجازه می دهد برنامه “برای رسیدن به آن نتیجه مورد نظر و حداکثر تاثیر.” در این نامه خواست آژانس برای تایید است که franchisors آن را به رسمیت می شناسد — که شرکت های پدر و مادر از عمده زنجیره ای از برگر کینگ به ماریوت — واجد شرایط به عنوان به خوبی.

این سازمان است و انتظار می رود به موضوع هدایت اضافی در برنامه پنج شنبه.

گرگ فلین مدیر عامل شرکت فلین رستوران که تماس های خود را به بزرگترین رستوران franchisee در آمریکا و صاحب بیش از 1200 Applebee را arby’s, تاکو بل و Panera مکان گفت: بزرگتر کارفرمایان باید به کمک بیش از حد به طوری که آنها می تواند به سرعت rehire کارگران است.

فلین گفت که او ساخته شده دلخراش تصمیم به کردند 30,000 خود 48,000 کارکنان به عنوان درآمد شرکت خود را کاهش 60% در عرض چند روز. او امیدوار است برای واجد شرایط برای 2 1/2 بار خود 60 میلیون دلار ماهانه حقوق و دستمزد تحت برنامه.

“این است که من در کل 100% تمرکز فقط برای زنده ماندن و حفظ زیرساخت در محل وجود دارد یک خانه برای کارکنان ما به بازگشت به” فلین گفت. “با (نجات) ما می تواند آن را انجام دهد. بدون آن من نمی فکر می کنم ما می توانیم.”

داریل DePriest بود که مشاور رئیس برای SBA دفتر که طرفداران برای کسب و کار کوچک از سال 2015 تا 2017 به نام $349 میلیارد “تقریبا مانند یک قسط اول” و پیش بینی کرد کنگره در نهایت مناسب پول بیشتر.

اما در حال حاضر صاحبان کسب و کار که صبر کنید و یا مشکلات پر کردن برنامه های کاربردی خود را ممکن است از دست دادن به بزرگتر متقاضیان گفت: ورونیک د Rugy یک محقق در دانشگاه جورج میسون.

“هنگامی که ما در نگاه به عقب که ذینفع این احتمالا ما در حال رفتن برای دیدن است که آن را به صورت اریب به سمت بزرگتر از به اصطلاح کسب و کارهای کوچک” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de