Coronavirus: برخی زندگی می کنند برخی می میرند. چرا ؟

این هفته دولت واشنگتن گزارش داد دو coronavirus موارد است. یکی در حال استراحت در منزل دوره نقاهت را به خوبی. دیگر مرده است.

چرا برخی از مردم کرایه خیلی بدتر از دیگران است ؟

در اینجا یک سرنخ: در دوره نقاهت بیمار توسط یک دانش آموز دبیرستانی در حالی که مرده بود در اواخر 50s و “پزشکی در معرض خطر” به گفته مقامات.

“افرادی که شدید ترین تاثیر بیماری و پزشکی شکننده با زمینه ای شرایط پزشکی” به گفته دکتر نانسی r. schultze ، مدیر مرکز مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی. “است که مطابق با آنچه که ما به طور کلی با دیگر عفونت های ویروسی دستگاه تنفسی.”

“بسیاری از موارد در حال بهبود و یا دوره نقاهت,” او گفت:.

یک تجزیه و تحلیل از 72,314 چینی موارد کمک می کند تا توضیح دهد که واشنگتن را تجربه کنند. این بزرگترین بیمار بر اساس مطالعه بیماری از ویروس جدید منتشر شده در مجله معتبر انجمن پزشکی آمریکا.

برای افرادی که در غیر این صورت سالم کمتر از 1 درصد درگذشت. میزان مرگ و میر شروع به پریدن کرد به 5.6 درصد برای کسانی که مبتلا به سرطان 6 درصد برای فشار خون بالا, 6.3 درصد به صورت مزمن تنفسی بیماری 7.3 درصد برای دیابت و 10.5 درصد برای افراد مبتلا به بیماری های قلبی عروقی.

به طور کلی میزان مرگ و میر 2.3 درصد است. که به احتمال زیاد یک دست بالا گرفتن چون مردم با موارد خفیف ممکن است به دنبال کمک های پزشکی به طوری شامل نمی شد. اما آن را هنوز هم بالا رقابت 1918 آنفولانزای همه گیر.

کودکان زیر 9 نمی میرند. اما برای بیماران بین سنین 70 و 79 مرگ نرخ 8 درصد است. برای کسانی که بیش از سن 80 آن را 14.8 درصد است.

اگر نرخ مرگ و میر صادق در ایالات متحده این بدان معناست که اگر شما 300 آلوده دوستان شش نفر از آنها به احتمال زیاد به طور متوسط. اگر دوستان شما با سن کمتر از 50 شما ممکن است از دست دادن فقط یک. اما اگر آنها بیش از 70 شما می تواند از دست دادن بیش از 24.

الگوی سازگار با دیگر coronaviruses مانند سارس و MERS که به طور نامتناسبی کشته مسن تر و مریض تر.

اما آن را متفاوت از شیوع بیماری آنفلوآنزای. سالانه آنفولانزا معمولا کشته شدن کودکان و افراد مسن. 1918 آنفولانزای همه گیر در مقابل, شد, کشنده ترین برای افراد بین سنین 20 تا 40.

برای مطمئن شود, جوان با افراد سالم نیز می تواند مرگ ناشی از این بیماری مانند Li Wenliang یک زن 34 ساله دکتر به طور گسترده ای به عنوان یک قهرمان در چین برای دمیدن سوت در مقابله با تهدید ناشی از این بیماری و سپس هدفمند توسط پلیس. شاید در حالی که درمان بیماران او در معرض یک انفجار بزرگ از ویروس.

چرا تر و مریض تر مردم بیشتر در معرض خطر? هیچ کس نمی داند برای مطمئن شوید. اما تحقیقات در دیگر ویروس های تنفسی ارائه می دهد برخی از نکات است.

برخی از افراد به خصوص افراد مسن و بیمار ممکن است یک واکنش سیستم ایمنی بدن است که خطرناک است گفت: دکتر ملانی Ott از موسسه گلدستون از ویروس شناسی و ایمنی شناسی و استاد در دانشگاه سان فرانسیسکو گروه پزشکی.

آن را به نام “cytokine طوفان” هنگامی که سلول های ایمنی هستند overproduced و سیل به ریه ها باعث پنومونی التهاب و تنگی نفس.

“نشانه ای است که وجود دارد بسیار خاص سايتوکين القایی در انواع سلول وجود دارد ‘سايتوکين طوفان’ باعث سپسیس نوع زوال” او گفت:.

اما بیماری کشنده نیز ممکن است ناشی از آسیب مستقیم به ریه ها.

اگر راه های هوایی ریه ها در حال حاضر آسیب دیده یا در معرض خطر — از سیگار و بیماری های دیگر — پس از آن یک فرد است که بسیار بیشتر مستعد ابتلا به یک عامل بیماری زا است که وارد و آلوده مجروح بافت. همچنین افراد مبتلا به بیماری های ریوی در حال حاضر رنج می برند از کاهش تنفس دکتر گفت: Jack Coleman, ارشد پزشکی, مدیر ریه سلامت موسسه در تمپا, فلوریدا.

“ما نمی دانیم ریه پاتوژنز گفت:” UC San Francisco virologist دکتر چارلز چیو.

“بنابراین این سوالات بنیادی واقعا نیاز به مطالعه” او گفت:. به یاد چه چیزی باعث می شود این ویروس پس, مرگبار, ما نیاز به همراه فرهنگ “organoid” مدل و شاید تحقیقات حیوانی.

“در نهایت ما نیاز به انجام علوم پایه به واقعا آن را درک کنیم” او گفت:, “و قادر به توسعه درمان های هدفمند است که می تواند موثر باشد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>