Coronavirus قطر می فرستد ترافیک مسافری ياوه 90% باعث بسته شدن شمال TSA پاسگاه

در پی یک همه گیر جهانی است که دیده می شود هواپیمایی مسافری و ترافیک همه اما تبخیر فرودگاه بین المللی دنور انجام داده است و یک بار غیر قابل تصور: آن را توقیف یکی از آن دو اصلی امنیت غربالگری پست های بازرسی.

بسته شدن شمال غربالگری منطقه در ترمینال پایین دهلیز سطح می آید به عنوان پاسخ به coronavirus را wreaked ویران در سفر هوایی به طور ناگهانی معکوس سال از رکورد رشد مسافر در قطر در این دوره از ماه گذشته.

هفته گذشته ترافیک از طریق فرودگاه حمل و نقل اداره امنیت غربالگری مناطق پایین بود 90.3 درصد نسبت به همین هفته در ماه مارس 2019 با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط DIA. قبل از هفته بودند پایین 65%, 14% و 9% به عنوان اولین منادی یک تغییر بنیادی در سفر هوایی آمار در اوایل ماه مارس.

آخرین آمار و ارقام اسیر 43,408 افرادی که از طریق غربالگری در هفته گذشته از جمله منشاء مسافران و برخی از کارکنان فرودگاه. اما این تعداد را شامل نمی شود که مسافران از طریق قطر در پروازهای.

DIA را کاهش آینه TSA بازرسی ترافیک در سراسر کشور به عنوان بیشتر مسافران در حال ماندن در منزل و شرکت های هواپیمایی لغو تعداد زیادی از پروازهای. در روز سه شنبه TSA عوامل نمایش 146,348 مردم پایین نزدیک به 93 درصد از فقط بیش از 2 میلیون نفر در همان روزهای هفته از یک سال پیش با توجه به TSA داده است.

این بیماری همه گیر است افزود بودجه جدید فشار به قطر برای مرتب سازی از طریق فقط به عنوان میلیاردها دلار در توسعه پروژه های در حال انجام در آنچه به طور معمول این کشور پنجم-شلوغ ترین فرودگاه.

بلافاصله به فرودگاه و آن concessionaires باید در مواجهه با چالش باز ماندن با شدت کمتر مسافران آینده را از طریق. برخی از امتیازات را بسته و یا کاهش ساعت خود را.

در 9 p. m. روز شنبه, قطر و TSA تعطیل شمال پاسگاه که به طور معمول در عمل از اوایل صبح تا اواخر شب. جنوب غربالگری منطقه باقی خواهد ماند 24 ساعت شبانه روز باز و بازرسی پل به محل اجتماع یک ادامه خواهد داد به کار از 4:30 صبح تا 6 بعد از ظهر قطر گفت.

“در همکاری با TSA ما تنظیم امنیتی در ایست های بازرسی به ارائه فضای بیشتر بین TSA خطوط” یک DIA انتشار اخبار گفت. “علاوه بر این ما (اضافه شده) علامت برای تشویق مسافران به عمل اجتماعی فاصله با ارائه فضای اضافی بین مسافران است.”

دیگر تعطیلی اخیر در قطر شامل شرق اقتصاد بسیاری از راه دور کیسه رها در مرکز ترانزیت بسیاری از شرکت هواپیمایی باشگاه USO باشگاه و ادیان نمازخانه.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de