Coronavirus نمایش فیلم جم ایالات متحده فرودگاه به مسافران بازگشت از خارج از کشور

توسط تری اسپنسر و Mallika سن آسوشیتد پرس

صف های طولانی و ساعت های طولانی منتظر مورد نیاز پزشکی نمایش استقبال مسافران خسته از بازگشت به برخی از ایالات متحده فرودگاههای coronavirus مربوط به محدودیت های مسافرتی.

انبوه جمعیت شنبه در برخی از 13 فرودگاه که در آن مسافران از اروپا هستند که قریب — در میان شلوغ ترین در سراسر کشور شکل گرفته و حتی به مقامات بهداشت عمومی به نام “اجتماعی فاصله” برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر.

خطوط به نظر می رسد در کوتاه صبح یکشنبه در فرودگاه تحت تاثیر قرار, اما بیشتر پروازها در عین حال به می رسند.

Austin Boschen بازگشت از یک رخصتی بهار, سفر به خالیسکو, مکزیک با دوست دختر خود و توصیف وضعیت شنبه در دالاس/فورت ورث فرودگاه بین المللی به عنوان “بی رحم هیچ صورت ظاهر از یک خط فراتر از موانع و هیچ مقامات, و یا کارکنان در اطراف به طور مستقیم.”

او و دوست دختر خود موفق به دریافت نزدیک به جبهه جمعیت و آموخته مردم وجود دارد در حال حاضر در انتظار برای دو ساعت او نوشت: در یک ایمیل; او به سر خط 2 1/2 ساعت بعد و پس از آن منتظر یک ساعت و نیم به دیدن یک عامل.

“کل زمان مردم در میان جمعیت فریاد زدن در خشم و ماموران گمرک خواهد داد از مردم برای گرفتن عکس,” او نوشت. “کوتاه شعارهای میان اتاق شروع و توقف به صورت دوره ای. آن را بسیار متشنج در زمان جمعیت بسیار آشفته.”

در پایان او و دوست دختر خود را از دست رفته خود را اصلی پرواز و پس از آن از دست رفته rebooked پرواز در نهایت مدیریت برای گرفتن یک سوم پس از مسابقه در سراسر فرودگاه.

خطوط نیز طولانی شنبه در شیکاگو اهار بین المللی که در آن کتی راجرز صرف چهار ساعت در بسته بندی فضا با دانش آموزان یک تیم بسکتبال نوازندگان و افراد مسن در صندلی چرخدار.

“همه عصبی در مورد آن,” او گفت:. “هر کس کار وجود دارد و اشتباه بود, نا امید, و وجود دارد, دست بسته بود بیش از حد.”

حتی اگر او نشان داد هیچ نشانه ای از بیمار بودن او در حال حاضر قصد دارد به قرنطینه خودش در محصولات ارگانیک در مزرعه او اجرا می شود در Noblesville, Indiana.

خطوط led فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر به صدای جیر جیر در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس اشاره کرد که روند آداب و رسوم است که تحت صلاحیت دولت فدرال و خواستار آنها اقدام به نشانی جمعیت.

نگرانی های خود بودند تکرار در توییتر توسط ایلینوی سنسور. Dick Durbin و Tammy Duckworth همکار دموکرات.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت باید تقویت نیروی انسانی در دریافت فرودگاه در انتظار خطوط طولانی پریتزکر گفت: در ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” اما در عوض مسافران “شد و جاری شدن سیل به فرودگاه o’hare آنها گیر در یک منطقه کوچک و صدها و صدها نفر از مردم و این دقیقا همان چیزی است که شما نمی خواهید در این بیماری همه گیر.”

یکشنبه, او گفت:, “این خواهد بود حتی بدتر است.”

در حالی که شهروندان ایالات متحده دارندگان کارت سبز و برخی دیگر مجاز به خانه بازگشت مسافران از اروپا هستند که قریب به 13 فرودگاه جایی که آنها در معرض نمایش های بهداشتی و قرنطینه سفارشات.

اذعان صف های طولانی در برخی از این فرودگاه ها در توییت ارسال شده فقط پس از نیمه شب, وزارت امنیت داخلی اقدام گفت: “این نمایش را حدود یک دقیقه برای هر مسافر.

“در حال حاضر ما در حال کار برای اضافه کردن اضافی غربالگری ظرفیت و همکاری با شرکت های هواپیمایی به منظور تسریع در روند” چاد گرگ توییتی. “من درک می کنم این است که بسیار استرس زا باشد. در این بی سابقه ای بار ما برای شما صبر و شکیبایی است.”

بسته بندی مسافران به راهرو باریک و طولانی خطوط بالا بردن خود خطر قرار گرفتن در معرض. برخی از کارشناسان این پرسش را مطرح اثر محدودیت های مسافرتی به دلیل حجم سنگین از سفر جهانی.

سوراخ در مهار خالص ممکن است زنگ به طور کلی اما کارشناسان در کنترل شیوع بیماری انتظار می رود برخی از خواهد از طریق لغزش. نکته این است که برای کاهش میزان عفونت به نگه داشتن تعدادی از شدت بیمار قریب به اتفاق بیماران از بیمارستان.

Dr. Anthony Fauci, دولت بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: در “فاکس نیوز یکشنبه” که در فرودگاه جمعیت می تواند به گسترش این بیماری, اما آنها به احتمال زیاد به ادامه. شهروندان آمریکایی گفت: نیاز به درک وجود دارد که بدون نیاز به عجله بازگشت از اروپا اما “زمانی که مردم با ممنوعیت سفر آنها بلافاصله می خواهید به سرپا ایستادن و به خانه.”

“امیدوارم ما ندارد و بیشتر از آن, اما من فکر می کنم ما احتمالا متاسفانه خواهد شد,” او گفت:.

تگزاس فرودگاه حساب توییتر در پاسخ به مسافران که نگرانی در مورد شرایط تنگ کرد و گفت که مشتری آن را تجربه تیم بود “اقدامات احتیاطی اضافی” است و ضد عفونی کننده دست در دسترس بود در تمام پایانه های. در ضمن o’hare و پلیس شیکاگو ارائه شده queuers بطری آب و تنقلات با توجه به این فرودگاه را حساب توییتر.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند. افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند به گفته سازمان بهداشت جهانی است.

مسافران از محدود کشورهای اروپا و چین و ایران هستند توصیه می شود به خود قرنطینه برای 14 روز پس از رسیدن به مقصد نهایی خود را در ایالات متحده آمریکا

“اگر شما لازم نیست که به سفر, من نمی خواهد آن را انجام دهد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

در سراسر جهان شیوع دارد بیمار بیش از 156,000 مردم و چپ بیش از 5800 مرده با هزاران مورد جدید تایید شده در هر روز. مرگ و میر در ایالات متحده با صعود به 57 در حالی که عفونت های نزدیک به 3000.

Join our Facebook گروه برای آخرین به روز رسانی در coronavirus در کلرادو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im