Coronavirus ترساندن: شورش های قومی و مذهبی در کلکته را Dum Dum زندان به زندانیان برخورد پلیس با مشعل خواص

Coronavirus بیماری (COVID-19) همه گیر ترساندن حتی چپ محل زندان دست نخورده. خشونت آمیز و درگیری های خشونت بار میان داخل Dum Dum زندان مرکزی در کلکته روز دوشنبه به عنوان زندانیان گزارش را به آتش کشیدند, زندان, اموال, تخریب سلول های خود را و آمار در پرسنل امنیتی در حال حاضر وجود دارد.

با توجه به گزارش های جزئی درگیری آغاز شد و در میان undertrial محکومین و زندانیان در صبح روز شنبه پس از آن پرسنل پلیس مستقر شدند اوضاع را تحت کنترل. این است که شکست مفتضحانه گزارش تبدیل هرج و مرج به عنوان زندانیان با حمله به کارکنان زندان و حلیم سنگ در آنها است. برخی از رسانه های محلی گزارش حتی ادعا کرد که تعداد کمی از زندانیان سعی در مقیاس دیوارهای زندان با کمک نردبان اگر چه مقامات زندان هنوز تایید کرد اگر هر یک از آنها در واقع موفق به فرار.

صحنه بنا به گزارش ها در زمان به نوبه خود برای بدتر زمانی که اقدام سریع نیروی (RAF) مستقر شد برای مقابله با شورش-مانند وضعیت. پرسنل امنیتی گفته اخراج دو دور در هوا و گاز اشک آور در زندانیان. در علاوه بر این به RAF بیشتر پرسنل پلیس نامیده می شدند از سه مجاور ایستگاه های پلیس.

این بررککپر کمیسر پلیس Manoj ورما و دیگر مقامات ارشد رفته بود داخل زندان است. ماموران در تلاش هستند تا اوضاع را تحت کنترل.

با توجه به آخرین دریافت به روز رسانی های situaton هنوز گرم و زندانیان گرفته اند کنترل یک منطقه در محل زندان. مقامات در تلاش هستند تا اوضاع را تحت کنترل و حفظ مراقبت دقیق به اطمینان حاصل شود که هیچ زندانی فرار.

رسانه های محلی آژانس گزارش داد که undertrial محکومین داخل بخش شماره 1 از Dum Dum زندان را متهم به مقامات سهل انگاری و اجازه می دهد زندانیان برای دیدار با خانواده خود را. از زندان به مقامات باید به نوبه خود در پاسخ به این اتهام گفت که آنها به سادگی به در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی در پی coronavirus همه گیر شیوع بیماری به ویژه در پرتو این واقعیت است که دادگاه نیز به حالت تعلیق در هر غیر ضروری جلسات برای timebeing. این است که چرا محکومین حتی نمی تواند ارائه به دادگاه است.

گزارش ها ادعا می کنند که این یک نقطه درگیری بین مقامات و زندانیان که منجر به برخورد و vandalising از محل زندان. چند زندانی حتی سعی در نقض زندان دروازه آن است که ادعا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im