Coronavirus ترساندن در Dharavi: دوم مثبت COVID-19 مورد یافت در آسیا بزرگترین زاغه

دوم مثبت مورد COVID19 تایید شده است در Dharavi بمبئی Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC) اعلام کرد.

یک زن 52 ساله BMC مایع کارگر یافت شده است مثبت برای ویروس. او ساکن در Worli منطقه بود اما ارسال شده در Dharavi برای تمیز کردن BMC مطلع است.

مردی که آزمایش مثبت در حال توسعه علائم و توصیه شده توسط BMC به درمان. اعضای خانواده اش و 23 همکاران خواسته شد به قرنطینه.

در اوایل دیروز 56 سال آزمایش مثبت برای coronavirus درگذشت SION بیمارستان. او تا به حال علائم مانند تب و سرفه مسائل تنفسی و نیز شرکت مرضی شرایط نارسایی کلیوی. 7 دیگر اعضای خانواده خود شده اند قرار داده شده در زیر صفحه اصلی قرنطینه و ساختمان او در زندگی بوده است مهر و موم شده.

Dharavi است پرجمعیت زاغه در بمبئی با بیش از 15 لاخ مردم گسترش بیش از 613 هکتار و می تواند بسیار به احتمال زیاد تبدیل به یک کانون عفونت. بسیاری از گزارش های رسانه ها ادعا می کنند که اجتماعی فاصله در چنین پر جمعیت زاغه غیر قابل تصور است. جدید هند اکسپرس گزارش اعلام کرد که پنج تا هشت نفر به اشتراک گذاری 100 متر مربع از اتاق. با توجه به دستورالعمل های اجتماعی فاصله مجموعه که توسط یک فرد باید به ماندن حداقل 20 فوت مربع از منطقه اما در Dharavi آن است که کمتر از 10 فوت مربع.

ماهاراشترا ثبت بیشترین تعداد مثبت coronavirus موارد با 335 و 13 مرده تا کنون پس از آلوده شدن توسط ویروس.

در هند تعداد کل موارد مثبت افزایش یافته است به سال 1965 در روز پنج شنبه و مرگ و میر از این ویروس کشنده به 50.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im