Coronavirus ترساندن: به عنوان N95 ماسک سهام خرد شدن کلکته پلیس راه سرکوب hoarders

پس از ساکنان کلکته شکایت در مورد عدم در دسترس بودن N95 ماسک در این شهر در میان Coronavirus ترساندن کلکته پلیس را در اجرای شعبه پرداخت مراجعه به پزشکی بازارهای هدف برای سرکوب hoarders.

روز جمعه و شنبه از افسران پلیس کلکته را اجرای شعبه بازدید دارو بازار و حمله به شیمیدان مغازه ها علاوه بر انجام جستجوها برای پیدا کردن که آیا هر مغازه دار بود برگزاری به سهام است.

اما مقامات ارشد پلیس کلکته بعد مشخص شده است که سهام N95 ماسک بودند کوتاه در عرضه و هیچ یک در شهر داشت و از احتکار N95 ماسک.

“در طول حملات دسترسی به, ماسک, قیمت هر دو یکبار مصرف و قابل استفاده مجدد ماسک مورد بررسی قرار گرفت. وجود دارد برخی از نشانه هایی از کمبود ماسک در بازار است. صورتحساب خرید بررسی شد بیش از حد. صاحبان یا صاحبان دارو فروشگاه تماس گرفته شد و از آنها خواسته شد به فروش ماسک در قیمت مناسب. حملات خواهد بود ادامه داد. همه معامله گران شد به کارگردانی به فروش آن ماسک در قیمت های معقول و منطقی و نه به نرخ بیش از حد توسط احتکار همان. ما را حفظ تیز و شب زنده داری در طب مغازه گفت:” یک مقام ارشد از اجرای شعبه کلکته ،

روز جمعه حملات انجام شده در مهتا ساختمان Bagri بازار چیترنجن خیابان دانشگاه, خیابان, مجاورت RG Kar بیمارستان و SSKM بیمارستان.

West Bengal وزیر Mamata بانرجی ریاست یک نشست سطح بالا در Coronavirus در شنبه, جایی که او کارگردانی پلیس و دیگر سازمان های به اطمینان حاصل شود که معامله گران نمی ذخیره کردن ماسک منجر به وحشت و افزایش قیمت همان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im