Coronavirus کلاهبرداری: محافظت در برابر تقلب و درمان و دیگر منفی

TRENTON, N. J. — هنرمندان باهم در حال پیدا کردن بسیاری از علائم در میان COVID-19 بیماری همه گیر. ناظر گروه ها و مقامات گزارش موجی از شکایات در مورد کلاهبرداری با هدف قرار دادن افرادی که از ترس ابتلا به ویروس و یا نیاز به پول با توجه به درآمد از دست رفته.

کلاهبرداری شامل “سرمایه گذاری” در ساختگی COVID-19 درمان و شارژ مردم در پیشبرد برای مدتی صفحه اصلی آزمون های جعلی دنده محافظ و یا حتی آسیا کاغذ توالت است که هرگز می رسد. دیگر کلاهبرداران ارائه “کمک” پیدا کردن یک شغل جدید و یا سرعت گرفتن فدرال محرک چک اگر مردم ارائه حساب بانکی و شماره امنیت اجتماعی و یا پرداخت هزینه در صف مقابل.

کمیسیون تجارت فدرال گزارش داد که از طریق مارس 31 آمریکایی شکایت خود در مورد ضرر و زیان به کروناویروس مربوط به تقلب در مجموع حدود 6 میلیون نفر است.

کتی استوکس رئیس AARP را پیشگیری از تقلب برنامه, یادداشت ها “قابل توجه چشم انداز مثبت در گزارش” به آن تقلب تماشای شبکه.

و اداره کسب و کار بهتر ارائه می دهد که ضد کلاهبرداری و راهنمایی گرفتن بسیاری از ویروس های مربوط به تقلب گزارش که آن را آغاز COVID-19 دسته در آن کلاهبرداری ردیاب.

“آنها preying در افرادی که از جان گذشته” بسیاری از آنها را به تنهایی و گفت: BBB ملی سخنگوی کاترین Hutt.

حدود یک سوم از مردم در تماس با آژانس پول را از دست داده برخی از صدها نفر از دلار است. بقیه می خواستم به دیگران هشدار می دهند.

برای جلوگیری از فریب خورده بود فوق العاده بد. آیا پرش نمی روی می دهد که صدا بیش از حد خوب درست باشد. توقف و بررسی و یا به دنبال مشاوره از منابع قابل اعتماد.

برخی از راهنمایی های بیشتر:

— اصلا جواب تلفن خود را مگر اینکه شما می دانید که به تماس گیرنده.

“استفاده از ماشین خود را,” استوکس گفت و همین حالا تماس بگیرید شماره نا آشنا. اگر پاسخ شما یک robocall و کارگردانی به شماره را فشار دهید برای جزئیات بیشتر در مورد یک پیشنهاد نیست. این احتمال وجود دارد اومدی.

— مراقب باشید “کلاه برداری” می نامد. این دروغ ID تماس گیرنده به عنوان سازمان های مانند IRS اداره امنیت اجتماعی و یا اداره کسب و کار کوچک و بگویید شما را به تماس با یک شماره برای کمک گرفتن پول است. به جای نگاه کردن که آژانس شماره تلفن را چک کنید.

“بسیاری از کسانی که در حال کلاهبرداری فیشینگ تلاش برای به دست آوردن اطلاعات شخصی یا مالی شما” و یا شما را به پرداخت هزینه و گفت: Paul Rodriguez اقدام مدیر نیوجرسی بخش امور مصرف کننده.

— در نظر گرفتن منبع. سازمان های دولتی تماس مردم با ایمیل نه با تلفن, متن, رسانه های اجتماعی و یا ایمیل.

— نمی افتد برای زمین ارائه داروها و یا مکمل های تغذیه ای برای درمان و یا جلوگیری از عفونت با کروناویروس و یا در خانه virus کیت های آزمایش. آنها وجود ندارد و اولین بار که شما در مورد شنیدن یکی نمی تواند از یک غریبه; خواهید بود آن را در اخبار.

ده ها تن از داروسازان در حال تحقیق در مورد درمان و واکسن اما هیچ کدام در دسترس خواهد بود برای بسیاری از سال.

— سوال ایمیل و متن درخواست که به نظر از دوستان و یا بستگان درخواست شما برای خرید کارت های هدیه فروشگاه از یک شخص ثالث امیدوار به جلو کارت به آنها را.

Diann خاکستری دنور بیوه شد به نام هفته گذشته توسط نوه اش, مادر در قانون و یک کلیسا, دوست, هر یک از آنها تا به حال تماس شده توسط scammers. آنها می خواهم ظاهرا هک خاکستری سابق Facebook صفحه و یافت اطلاعات تماس برای دوستان و خانواده به هدف. یک کلیسا از دوستان گفت یک ایمیل ادعا خاکستری نیاز به یک سوپر مارکت گیفت کارت برای خرید مواد غذایی.

“من مقدار زیادی از مواد غذایی گفت:” خاکستری 64.

— آیا ارسال پول به کسی که شما را ملاقات نکرده و به خصوص از طریق حواله اعتباری دبیت کارت یا کارت های هدیه که ایمن نیستند و یا قابل ردیابی توصیه Hutt. نمی دهد اطلاعات به افرادی که با شما تماس و یا با کلیک ناآشنا لینک های ایمیل است که می تواند نرم افزارهای مخرب بر روی کامپیوتر خود را برای پیدا کردن کلمه عبور و اطلاعات مالی.

— سوال احتمالا درست چیزهایی مانند ایمیل ها و تبلیغات آنلاین ارائه سخت به پیدا کردن ضد عفونی کننده دست و استریل دستکش و ماسک. بسیاری از مردم گزارش کرده اند سفارش از طریق کارت اعتباری, اما هرگز موفق به دریافت اقلام و فروشنده از بین رفت.

مگر اینکه شما قبلا انجام کسب و کار با یک شرکت بررسی وب سایت خود را برای بررسی مدارک و شواهد است که آن را در کسب و کار و کار شماره تلفن.

— اتمام خیریه تقاضاها از ناآشنا گروه ها و کمپین crowdfunding, رودریگز می گوید. اگر یک “خیریه” درخواست پول تایید آن را حلال از طریق سایت های مانند خیریه هدایتگر که مانیتور چگونه خیریه صرف پول و یا ببینید که اگر این موسسه خیریه ثبت شده است خود را با دولت خیریه رگولاتور معمولا بخشی از دولت و دادستانی کل مصرف کننده امور سازمان و یا وزارت امور خارجه.

— ببینید چیزی ؟ چیزی می گویند: گزارش مشکوک کلاهبرداری به خود دولت دادستان کل FBI کمیسیون تجارت فدرال یا اداره کسب و کار بهتر.

اشتراک دو هفته عضویت در خبرنامه برای دریافت اخبار سلامت ارسال مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im