Coronavirus دهید دنور شورای شهر به تعویق انداختن کیسه های پلاستیکی, هزینه

دنور آینده 10 درصد هزینه به صورت تک استفاده از کیسه های پلاستیکی نمی شود و برای بیش از یک سال و شورای شهر به اتفاق آرا توافق کردند که دوشنبه است.

هزینه های راه اندازی شد برای شروع 1 جولای پس از تصویب شورای آنها در ماه دسامبر. اما این شورا به اتفاق آرا رای به فشار است که شروع به ژوئیه 1 2021 به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان ادامه دارد.

استفاده مجدد از کیسه های در نظر گرفته شده کمتر استریل. برخی از فروشگاه های دیگر اجازه می دهد مشتریان به استفاده از آنها در حالی که دیگران نیاز مشتریان به کیسه خود را مواد غذایی و کالاهای اگر آنها را به کیسه های از خانه.

این هزینه ها به منظور تشویق خریداران به سوئیچ به دور از تک-استفاده از کیسه به نفع بیشتر گزینه های سازگار با محیط زیست — یک استراتژی است که مشغول به کار در شهرهای دیگر در کلرادو و در سراسر کشور است.

برخی از اعضای شورا بیان کرده بود امیدوار است که این هزینه ها می تواند به زودی به دنبال اقدامات جدید محدود کردن استفاده از تنها خدمت فوم بسته بندی و بیشتر به طور موثر راه اندازی یک جنگ در پلاستیک. کسانی که برنامه های در حال برگزاری در حال حاضر به عنوان جوامع در سراسر کشور کار را برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de