Coronavirus آزادی زندانیان سیاست ممکن است محروم کردن مردم سیاه نامتناسب


Illustration for article titled Coronavirus Prisoner Release Policy May Exclude Black People Disproportionately

عکس: پیتر Macdiarmid (گتی ایماژ)

تادیبی امکانات در سراسر کشور شده است در مبارزه با این موضوع از زندان های پر ازدحام. این شده بود یک مشکل عمده همه در خود را دارد اما یک تبدیل شده است که بدتر از طریق coronavirus همه گیر است که تهدید زندانیان و کارکنان زندان با قرار گرفتن در معرض عفونت است.

در روز پنج شنبه, U. s. دادستان کل ویلیام بر دستور اداره فدرال زندانها برای آزادی تعدادی از زندانیان به طور خاص کسانی که بیمار هستند و یا افراد مسن به خانه بردهاند.

تبلیغات

وجود دارد “در خطر زندانیان که غیر خشونت آمیز و مطرح, حداقل, احتمال تکرار جرم سال و کسانی که ممکن است امن تر در خدمت جملات خود را در خانه حبس” Barr نوشت: در دو صفحه یادداشت به BOP.

این اندازه گیری است که تا حد زیادی مورد استقبال اصلاحات مقامات و همچنین در خطر زندانیان و خانواده های آنها اما خبرنگاران و محققان از مارشال پروژهغیر انتفاعی, اخبار سازمان متخصص در ایالات متحده سیستم عدالت کیفری و ترس است که بر این طرح ممکن است به حذف برخی از زندانیان و کسانی که زندانیان به احتمال زیاد خواهد شد به طور نامتناسبی مردم از رنگ.

چرا که این دستور سیستم زندان ها به اولویت بندی برای انتشار تنها آن دسته از زندانیان که دریافت حداقل نمره ممکن در یک “ارزیابی ریسک” الگوریتم به نام الگوی. این کامپیوتری سیستم امتیاز که هرگز قبل از استفاده بداند یقه سفید مجرم که به طور نامتناسبی سفید به طور کلی امن برای اجازه خروج از زندان است. اما آن را نمی کند خیال امن برای انتشار معتادان به مواد مخدر با سابقه قبل از دستگیری که به طور نامتناسبی سیاه به دلیل در بخشی به گرایش پلیس شیوه از جنگ با مواد مخدر.

تنها 7 درصد از مردان سیاه و سفید در فدرال زندانها در نظر گرفته بود کم خطر به اندازه کافی برای خارج شدن با استفاده از الگوی—در مقایسه با 30 درصد از مردان سفید با توجه به داخلی ارزیابی انجام شده توسط وزارت دادگستری در سال گذشته است.

با توجه به Barr یادداشت وزارت دادگستری سیاست نیز مانع غیر شهروندان محکوم به مهاجرت جرایم مربوط به محرومیت آنها از واجد شرایط بودن برای خانه حبس آزاد کند. (و من فکر می کنم همه ما می دانیم که مهاجران نیستند آنهایی که به احتمال زیاد به هدف با اجرای قانون است.)

Sakira کوک مدیر عدالت برنامه اصلاحات در رهبری کنفرانس مدنی و حقوق بشر گفت: TMP که او را باور نمی کند به اندازه کافی در حال انجام است.

تبلیغات

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نگه می دارد و شعار آن تعهد به عدالت کیفری اصلاحات اما آن دادستان کل است که با استفاده از اختیار او به هیچ وجه برای اطمینان از سلامت و ایمنی مردم در سیستم—از جمله نگهبانان زندان که نیز در معرض خطر به دلیل ازدحام بیش از حد” گفت: طبخ.

الگوی خطر-ارزیابی الگوریتم در اصل به عنوان بخشی از گام اول قانون لایحه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا شده در سال 2018 با هدف کاهش زندان فدرال جمعیت و تبلیغ با مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان با موفقیت اجرا اصلاحات در زندان و به دلیل سیاه و رای دهندگان باید سقوط در خط پشت خود گشتند.

تبلیغات

اما با توجه به موسسه ملی عدالت تحقیقات بال وزارت دادگستری الگوریتم هرگز به طور کامل تست شده و یا به طور مستقل مورد بررسی قبل از آن قرار داده استفاده کنید.

از TMP:

خطر-ارزیابی الگوریتم های کامپیوتری نسخه از ارزیابی که قضات را در هر روز: با توجه به یک فرد سابقه کیفری و جمعیت به نمره آنها را در خود احتمال ارتکاب جرم دیگری. اما این ابزار ریاضی مواجه شده اند انتقاد برای ظاهر شدن colorblind—آن است که یک کامپیوتر ساخت تصمیم گیری در مورد آنها به آزادی بعد از همه — در حالی که در واقعیت تشدید نابرابری نژادی.

“وجود تعصب نژادی ذاتی در هر مرحله از سیستم عدالت کیفری از پلیس به دادستان برای صدور حکم پس از یک الگوریتم است که با استفاده از آن چیزهایی که برای تعیین اینکه آیا برای آزادی شما است که نمی تواند عادلانه به مردم رنگ” گفت: Kara Gotsch مدیر طرح های استراتژیک برای صدور حکم پروژه.

تبلیغات

به تازگی ریشه گزارش در یک مطالعه نشان می دهد که الگوریتم های صدا و صورت-تشخیص سیستم از یادگیری مبتنی بر عمدتا سفید پایگاه داده ایجاد یک به طور قابل توجهی بزرگتر نرخ خطا برای سیستم های خودکار پیاده black voices, و همچنین بیشتر موارد تفاهم. در حالی که این تقریبا به عنوان جدی تعصب نژادی در تصمیم گیری که هست و نیست از زندان آزاد شد, آن را نشان می دهد که چگونه با تکیه بر کامپیوتری ارزیابی به انسان را تصمیم گیری می تواند قرار دادن مردم از رنگ در معرض خطر بالاتر برای درمان ناعادلانه از ما سفید شد.

Gotsch معتقد است که استفاده از الگوی ارزیابی خواهد شد و به احتمال زیاد چشم پوشی از عوامل مهم مانند سن, سلامت, آسیب پذیری به عفونت رفتار در حالی که در زندان و در طول زمان در حال حاضر در زندان خدمت. برخی از این چیزهایی که ذکر شده در بر memo اما هنوز اعتقاد بر این است که زندانیان خواهد بود ناعادلانه در برابر حکومت و محروم واجد شرایط برای انتشار است.

تبلیغات

در بالای همه که مورد نیاز گنجانده شده در این سیاست جدید می گوید که زندانیان که انتخاب شده برای صفحه اصلی حبس انتشار اول باید صرف 14 روز در قرنطینه قبل از آنها اجازه خروج از زندان و خروج از زندان آزاد طرفداران و منتقدان این سیاست جدید با همان سوال بسیاری از شما خواندن این احتمالا درخواست خودتان: چگونه است که نه فقط در سلول انفرادی?

با وجود نگرانی بر اصرار دارد که معیارهای که زندانیان ممکن است واجد شرایط برای انتشار است جامد. بیشتر او نشان میدهد که هر گونه توسعه در معیارهای ممکن است قرار دادن عموم مردم در خطر است.

تبلیغات

“در حالی که ما موظف به حفاظت از B. O. P. پرسنل و مردم در B. O. P. بازداشت ما نیز موظف به حفاظت از مردم” بار نوشت.

اما زمانی که آن را به طور انحصاری غیر خشونت آمیز از زندانیان که در حال منتشر شد, چگونه می تواند از آن صدمه دیده است به بررسی فرایند که توسط آنها انتخاب شده و اطمینان ما اجازه می دهد نه یک الگوریتم برای تصمیم گیری آنچه بیشتر مهم است ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de