بیماری همه گیر کوروناویروس: WB فرماندار خواستار Mamata Banarjee وزرا به 30 درصد پرداخت-برش در میان COVID-19 بحران

فرماندار بنگال Jagdeep Dhankhar ساخته شده است یک درخواست به رئیس جمهوری Mamata بانرجی وزرا و MLAs در روز سه شنبه (7 آوریل) به 30% کاهش پرداخت برای 1 سال برای تقویت دولت در تلاش برای مبارزه با COVID-19.

Dhankhar در زمان به توییتر و برجسته این واقعیت است که نخست وزیر نارندرا اتحادیه وزرا و نمایندگان مجلس در حال گرفتن 30 درصد کاهش حقوق و دستمزد برای یک سال و به منظور حمایت از تلاش های دولت در برابر شیوع کروناویروس.

“،نمایندگان مجلس اتحادیه وزیران را 30 درصد کاهش پرداخت برای یک سال به Covid-19 تلاش. رئیس جمهور معاونت و فرمانداران نیز 30 درصد کاهش پرداخت برای یک سال. درخواست تجدید نظر MLAs و وزیران در غرب بنگال و Mamata بانرجی را به 30 درصد کاهش پرداخت برای یک سال به افزایش دولت Covid-19 تلاش های” Dhankhar توییتی.

در اینجا این پست:

روز دوشنبه اتحادیه وزیر Prakash Javadekar اعلام کرده بود: “رییس جمهور, معاون رییس جمهور و فرمانداران ایالات متحده نیز به طور داوطلبانه تصمیم به قطع پرداخت به عنوان یک مسئولیت اجتماعی است. این پول را به صندوق تثبیت هند است.”

تعداد تایید بیماری کروناویروس (COVID-19) موارد در هند عبور از 4200 روز دوشنبه با 111 ثبت شده مرگ و میر اطلاعات دولت نشان داد.

طبق اطلاعات وزارت بهداشت و رفاه خانواده, 318 نفر بوده است از این بیماری درمان و مرخص شد. هنوز هم وجود دارد 3851 فعال موارد است.

با توجه به وزارت بهداشت و رفاه خانواده (MoHFW) وجود دارد 4281 تایید موارد coronavirus موارد در کشور و 111 مرگ و میر گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de