بیماری همه گیر کوروناویروس: SAI کارکنان تعهد به کمک Rs 76 لاخ به PM-مراقبت صندوق به مبارزه COVID-19 شیوع

ورزشی اقتدار هند (SAI) کارکنان ساخته فروتن اهدای Rs 76 لاخ به PM-مراقبت صندوق برای کمک به مبارزه با شیوع کروناویروس در سراسر کشور.

ساعت نارندرا شنبه ایجاد کرده بود نخست وزیر را شهروند کمک و امداد در شرایط اضطراری (PM-مراقبت) صندوق و خواسته هموطنان برای نشان دادن حمایت خود را برای شود.

“سای کارکنان کمک Rs 76 لاخ به PM-مراقبت صندوق. پول هم قرار گرفته است توسط گروه های A, B و C کارکنان با سه و دو و یک روز حقوق و دستمزد به ترتيب از ماه مارس” یک منبع از سای بیان شد که توسط ANI.

این ویروس به ارمغان آورده است تمام فعالیت های ورزشی را متوقف کند و بازیکنان در حال تمرین های اجتماعی فاصله و خود انزوا در طول بیماری همه گیر. سازمان جهانی بهداشت (WHO) و همه دولت ها در اطراف در حال ترغیب مردم به ماندن در خانه.

مختلف دیگر ورزشکاران نیز جلو آمده به کمک یعنی هند اسپرینتر Hima Das, که گفت که او اهدا خواهد شد یک ماه حقوق به آسام دولت coronavirus صندوق امداد. تیم هند کریکت Suresh Raina و Ajinkya Rahane ساخته شده اند سخاوتمندانه کمک به مبارزه با ویروس.

هندی shuttler PV Sindhu, BCCI جمهور Sourav Ganguly و کشتی گیر, Bajrang Punia را نیز نسبت به علت است.

هند تحمیل کرده است 21-day مستند تا مارس 14 برای مبارزه با گسترش رمان coronavirus.

با توجه به وزارت بهداشت و رفاه خانواده (MoHFW) وجود دارد 1251 تایید موارد coronavirus موارد در کشور و 32 مرگ و میر گزارش شده است.

در سراسر جهان coronavirus موارد در ادامه به افزایش به طور چشمگیری با تعدادی از عفونت های نزدیک 8 لاخ در روز دوشنبه. جهانی مرگ و میر عبور کرده 37,000.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de