بیماری همه گیر کوروناویروس: MEA منصوب گره فرد برای هماهنگ کردن تلاش های امدادی

اتحادیه وزارت امور خارجی منصوب شده است یک گره فرد برای هماهنگی اقدامات در این زمینه از coronavirus بحران است که باز شدن در سراسر کشور و جهان است.

کسی که منصوب شده است در موقعیت های اضافی دبیر رسمی. به گفته منابع او را نقش مهمی در تهيه جهانی تلاش های این وزارت در پرداختن به چالش coronavirus بیماری همه گیر.

هند تا کنون منجر پنج تخلیه ماموریت برای بازگشت هند و اتباع خارجی از Coronavirus-آمار مناطق جهان مانند چین و ژاپن و ایران. هند همچنین آماده سازی خود برای تخلیه اتباع از ایتالیا.

948 نفر بوده است تخلیه توسط هند تا کنون که 900 هندی هستند و 48 متعلق به ملیت های مختلف از جمله مالدیو میانمار و بنگلادش و چین و ایالات متحده آمریکا ماداگاسکار سریلانکا و نپال و آفریقای جنوبی و پرو.

سه تخلیه ماموریت بودند به ووهان در فوریه 1, 2 و 26 در حالی که چهارمین تخلیه ماموریت بود به ژاپن برای بازگشت رشته سرخپوستان در کشتی کروز ‘الماس شاهزاده خانم. آخرین ماموریت بود به ایران انجام شده توسط نیروی هوایی هند (IAF) و 58 سرخپوستان بودند به ارمغان آورد.

هند ارسال خواهد شد آن تیم پزشکی به ایتالیا در حال حاضر برای صفحه نمایش و تسهیل در تخلیه شهروندان خود را از جنوب کشور اروپایی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im