بیماری همه گیر کوروناویروس: هند تیرانداز مانو Bhaker اهدا تومان 1 لاخ به هاریانا تاج صندوق امداد

هندی تیرانداز مانو Bhaker پاکستان به کمک Rs 1 لاخ به هاریانا تاج صندوق امداد برای کمک به مبارزه با شیوع کروناویروس در سراسر کشور.

Bhaker در زمان به رسانه های اجتماعی در روز دوشنبه (30 مارس) برای تایید این خبر.

“این زمانی است که تنها زندگی مردم این کشور مهم نیست و همه ما را مجبور به انجام آنچه ما می توانیم به آنها را ذخیره کنید. من کمک 1 روپیه لاخ به هاریانا تاج مراقبت صندوق توسط خودم و امیدوارم که همه شما بیش از حد حمایت از این کشور در این ساعت از فاجعه کمک چیزی از طرف دیگر” مانو پست در توییتر به عنوان خوانده شده.

در اینجا این پست:

ساعت نارندرا شنبه ایجاد کرده بود نخست وزیر را شهروند کمک و امداد در شرایط اضطراری (PM-مراقبت) صندوق و خواسته هموطنان برای نشان دادن حمایت خود را برای شود.

این ویروس به ارمغان آورده است تمام فعالیت های ورزشی را متوقف کند و بازیکنان در حال تمرین های اجتماعی فاصله و خود انزوا در طول بیماری همه گیر. سازمان جهانی بهداشت (WHO) و همه دولت ها در اطراف در حال ترغیب مردم به ماندن در خانه.

مختلف دیگر ورزشکاران نیز جلو آمده به کمک یعنی هند اسپرینتر Hima Das, که گفت که او اهدا خواهد شد یک ماه حقوق به آسام دولت coronavirus صندوق امداد. تیم هند کریکت Suresh Raina و Ajinkya Rahane ساخته شده اند سخاوتمندانه کمک به مبارزه با ویروس.

هندی shuttler PV Sindhu, BCCI جمهور Sourav Ganguly و کشتی گیر, Bajrang Punia را نیز نسبت به علت است.

با توجه به وزارت بهداشت و رفاه خانواده (MoHFW) وجود دارد 1024 تایید موارد coronavirus موارد در کشور و 27 مرگ و میر گزارش شده است.

در سراسر جهان coronavirus موارد در ادامه به افزایش به طور چشمگیری با تعدادی از عفونت عبور 7 لاخ در روز یکشنبه. جهانی مرگ و میر عبور کرده 33,000 خوانده شده را علامت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im