کروناویروس یک بیماری همه گیر بی سابقه ای تست برای نسل جوان

شیکاگو — برای Jalen Grimes, ویروس همه گیر است که تکان دهنده یک کشت از احساسات. “ناراحت” است که برای اولین بار یکی از 13 سال Chicagoan اشاره. “می ترسم اشتباه نگران است.”

او قرار بود با بهره گیری از پایان کلاس هشتم سال یک مراسم از تصویب در ایالات ایلینوی با فارغ التحصیلی و یک سفر مدرسه که به احتمال زیاد به رخ می دهد. که به اندازه کافی سخت. اما پدر او نیز در مورد مستقر می شود به عنوان یک امدادگر یک خطرناک تر از معمول کار در این زمان. مادر او یک درمانگر نیز شده است در بسیاری تماس و مستعد ابتلا به ذات الریه. و پس از آن وجود دارد پدربزرگ و مادربزرگ او.

“این یک مقدار زیادی از ترس با اعضای خانواده و مسائل” Jalen گفت. “من فکر می کنم بسیاری از ما فکر نمی کنم آن را به ما تاثیر می گذارد اما این یک نگرانی است.”

به عنوان این بحران آشکار او نسل به احتمال زیاد آزمایش می شود هرگز مانند قبل به خصوص کسانی که خانواده ها در حال حاضر بر روی لبه مالی و سلامت-دانا است.

“این رفتن به آنها را احساس متفاوت در مورد مرگ و میر آنها احتمالا چه چیزی ارائه می دهد جهان چه امنیتی به نظر می رسد” گفت: کتی کوهن, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه شیکاگو که به طور منظم به آهنگ نمایش از افراد جوان است.

در قبل از همه گیر نظرسنجی او پیدا کرده است که این افراد جوان در حال حاضر حس که آنها نمی خواهد که به همان اندازه به عنوان پدر و مادر خود را.

برخی مانند به تصویر کشیدن آنها را به عنوان coddled و تحت عنوان. اما این نسل نیز رشد کرده است تا سهم خود را از استرس مدرسه تیراندازی رسانه های اجتماعی فشار رکود اقتصادی تغییر آب و هوا. بزرگسالان جوان و مسن تر از Jalen به یاد داشته باشید به حملات تروریستی 9/11 و می دانم که چگونه آن را احساس زمانی که تغییرات جهان در یک لحظه.

در حال حاضر می آید این رویداد جهانی است که آنگلا مرکل صدراعظم آلمان به نام بزرگترین چالش پس از جنگ جهانی دوم است. در همین حال هارون پالاس یک محقق در دانشگاه کلمبیا گفت: او می تواند از فکر می کنم تنها “یکی از عمده سابقه تاریخی” برای آنچه که ما ممکن است رو به رکود بزرگ.

مطالعات نشان داده اند که “بچه ها در این شرایط هستند محوری به رشد سریع تر از معمولی است” گفت: Pallas, یک استاد جامعه شناسی و آموزش و پرورش.

آن را هنوز هم در مراحل اولیه ، اما حتی کودکان می تواند حس که چیزی غیر عادی در جریان است.

تا کنون کاتلین McShane تروما درمانگر و مادر سه در سمت جنوب شیکاگو گفت: 6 – و 9-year-old عمدتا سوالی در مورد روال خود را. به همین دلیل است که فوتبال لغو شود ؟ زمانی که می توانید آنها را به یک playdate?

به عنوان او و شوهرش از او نوشته شده از یک وبلاگ به تازگی اصرار پدر و مادر به مراقبت از خود را در میان این تنش.

“ما نیاز به مطمئن شوید که پدر و مادر خوب هستند بنابراین خانواده خوب هستند” گفت: McShane که در میان درمانگران که در حال ارائه جلسات با مشتریان از طریق چت تصویری, زمانی که پزشکی از راه دور است که توسط بیمه پوشش داده (که نیست همیشه مورد). او پیش بینی بیشتر بحران در آورده با اختلاف زناشویی, استرس های مالی و دیگر اثرات تشدید این بیماری همه گیر.

نوجوانان و بزرگسالان جوان ممکن است درک بهتر این آثار هر چند لنس فروش یک جوان 19 ساله دانشجوی کالج که در حال حاضر “پناه در محل” در سان فرانسیسکو گفت که او می بیند عکسهای بسیاری از مردم سن او در تلاش برای “قرار دادن سر خود را در اطراف” چه اتفاق می افتد.

“آن را سخت به نگه دارید تا” گفت: فروش که دانشجوی سال اول کلاس در دانشگاه Lehigh به طور ناگهانی به پایان رسید که آنها برای دانش آموزان در سراسر جهان است. “اما مردم قطعا spooked.”

این هفته او در زمان راه رفتن بر روی یک ساحل فاصله خوبی از دیگران به پاک کردن سر خود را.

به تسکین برخی از استرس برخی از افراد جوان نیز گزارش اتصال با دوستان از طریق چت تصویری چند سازماندهی توده “زوم احزاب” نام محبوب تصویری سرویس چت. از راحتی از خانه خود را, آنها در حال آواز خواندن کارائوکه برای یک دیگر اشتراک گذاری جوک ها و استعدادها.

حتی به عنوان بسیاری از کافه ها و رستوران نزدیک به شما در مقاومت در برابر تماس به ماندن صفحه اصلی “هنوز هم دیوانه در مورد زندگی اجتماعی خود می گوید:” کلر Sulentic 23 ساله دانشجوی کارشناسی ارشد در سنت آمبروز در دانشگاه آیووا که نقل مکان کرد در خانه با پدر و مادر خود را زمانی که او خود را در کلاس های آنلاین رفت.

او امیدوار است که بیشتر در افراد جوان یا مسن تر را اجتماعی فاصله به طور جدی به عنوان coronavirus موارد افزایش می دهد. او بیش از حد فکر می کند در مورد پدربزرگ و مادربزرگ او از جمله پدربزرگ که گرفتن تب کابین.

در دراز مدت هم او و فروش نگرانی در مورد چشم انداز خود را هنگامی که آنها در نهایت فارغ التحصیل. “من می خواستم برای دریافت یک شغل در یک شهر سرد” گفت: Sulentic که تحصیل در رشته آسیب شناسی گفتار و زبان. “را که هنوز هم اتفاق می افتد؟”

Jalen Grimes نوجوان در شیکاگو امیدوار است برای یک بیت از اخبار خوب در مورد دبیرستان در یک هفته. او در انتظار کلمه در مورد اینکه آیا او به انتخابی-ثبت نام دبیرستان دولتی انتخاب — یک معامله بزرگ برای شیکاگو کلاس هشتم.

در ضمن, او کار خود را در مدرسه از او ممکن است پیش بینی کرده اند در یک شرایط شبیه به این در حالی که کمک به پدر و مادر خود را پس از او نگاه کنید 7 ساله, خواهر, سیدنی.

“او بسیار پر انرژی” Jalen گفت. “Extreeeemely پر انرژی است.”

او مادر لورا گرایمز در حال حاضر قادر به کار از خانه است اما هر دو آموزش دانشجویان و در حال اجرا جلسات درمان توسط ویدئو کنفرانس به عنوان به خوبی. وجود دارد مقدار زیادی از تماس ها که برای این روز است.

این یک برکت و رحمت است که او و همسرش “نمی از دست دادن شغل ما,” او گفت:. “اما این بدان معنی است که ما شده اند قادر به در حال حاضر و من نگرانی در مورد استرس آن است.”

گرایمز تشبیه آن به زمان خودش به عنوان یک کلاس سوم ایران زمانی که پدرش یک دولت مهمات متخصص ماند و بعد از شاه محمد رضا Pahlaviwas سرنگون شد در حالی که او و مادرش به سمت چپ برای ایمنی خود را.

“من یاد گرفتم که واقعا سنگین چیزهایی … و واقعا نمی دانم چه چیزی برای انجام با آن” Grimes گفت: برخورد با شورش و بمب می ترساند.

“این خواهد بود که برای آنها” او افزود: از فرزندان او. “این یک سطح از واقعیت است که برای بسیاری از ممتاز آمریکایی و ما هرگز تا به حال برای مقابله با است.”

اشتراک دو هفته عضویت در خبرنامه برای دریافت اخبار سلامت ارسال مستقیم به صندوق پستی خود را.

اشتراک دو هفته عضویت در خبرنامه برای دریافت اخبار سلامت ارسال مستقیم به صندوق پستی خود را.

Join our Facebook گروه برای آخرین به روز رسانی در coronavirus در کلرادو.


Sourcing & روش

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de