بیماری همه گیر کوروناویروس: 15 سرخپوستان مرگ در کشورهای مختلف بالاترین در ما

پانزده سرخپوستان فوت کرده اند در سطح جهانی ناشی از COVID-19 با حداکثر در آمریکا در شش پس از پنج در ایتالیا. دو سرخپوستان فوت کرده اند در امارات متحده عربی در حالی که در ایران و مصر است.

روند بازگشت بدن را آغاز کرده است و تمرکز یکی چگونه به نگه داشتن جامعه هند امن است. حداکثر تعداد سرخپوستان که مثبت برای رمان coronavirus ها در ایران شهر قم که در آن یک مرکز قرنطینه ایجاد شده توسط هند ماموریت در ایران.

در سطح جهانی هند تخلیه بیش از 2500 از شهروندان خود را از چهار کشور — چین و ژاپن و ایران و ایتالیا – بیش از COVID بحران است.

هفته گذشته نخست وزیر نارندرا تا به حال یک ویدیو کنفرانس با نمایندگان در سراسر جهان بیش از COVID بحران است. در این دیدار که به مدت 75 دقیقه مودی قدردانی کرد سر از ماموریت خود را “تلاش برای تخلیه سرخپوستان رشته در خارج از کشور” و “نیز برای رسیدگی به دیگر مشکلات سرخپوستان ممکن است چهره در خارج از کشور از جمله تنظیم پناهگاه که در آن لازم و امکان پذیر است” گفت: سازمان بنادر و دریانوردی انتشار.

در دیدار با ده سر از ماموریت – در پکن, Washington, DC, Tehran, رم, برلین, کاتماندو, ابوظبی, کابل نر و سئول – صحبت کرد و به دیدگاه های خود را به نخست وزیر در مورد وضعیت بر روی زمین در کشورهای مربوطه.

ایالات متحده به نظر می رسد که تبدیل به کانون بحران پس از اروپا با حدود 1500 مرگ و میر در کشور در 24 ساعت دوره بین پنج شنبه و جمعه. تعداد زیادی از مردم مرده در آمریکا با توجه به COVID است بیش از 7000.

این بیماری همه گیر است که در چین آغاز شده و اواخر سال گذشته در سراسر جهان آلوده کرده است بیش از 1,100,000 در سراسر جهان با نزدیک به 60,000 مرگ و میر در سطح جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de