شیوع کروناویروس: با سه بیشتر تایید موارد مثبت در هند افزایش به 34

اتحادیه وزارت بهداشت روز شنبه در گزارش سه مثبت Coronavirus موارد در هند آوردن تعداد کل موارد مثبت تا 34.

خارج از این سه مورد و دو مورد گزارش شده از لاداخ با سفر تاریخچه از ایران و یکی از تامیل نادو با سفر تاریخچه از عمان است.

همه آنها در شرایط با ثبات اتحادیه وزارت بهداشت گزارش شده است.

پیش از آن در روز پنجاب گزارش تازه دو مورد از coronavirus. هر دو بيمار آمد از ایتالیا و پذیرفته شده اند گورو Nanak Dev بیمارستان در امریتسار.

جامو و کشمیر بیش از حد گزارش دو مورد مشکوک به COVID-19 امروز. هر دو نفر گزارش کرده اند احتمال بالا بودن آزمایش مثبت با توجه به بالا بار ویروسی موارد است. آنها در انزوا نگه داشته در دولت کالج پزشکی, Jammu.

در ضمن کلاس اصلی در همه دولت ها و مدارس خصوصی در سرینگر Baramulla, Budgam و Bandipora بسته باقی خواهد ماند تا 31 مارس به coronavirus را بترساند. تمام مدارس در جامو و Samba مناطق نیز بسته باقی می ماند.

در اطراف 29,607 مردم نگه داشته شده است در زیر مشاهده در مجتمع بیماری نظارت برنامه (IDSP) شبکه برای رمان coronavirus تا 5 مارس. علاوه بر این 6,49, 452 مسافر غربالگری شدند COVID-19 در 30 فرودگاه که از 6 مارس.

نخست وزیر نارندرا مودی در روز شنبه برگزار می شود نشست های مختلف وزارتخانه برای بررسی وضعیت در رمان coronavirus و اقدامات انجام شده تا کنون.

این جلسه با حضور Harsh Vardhan اتحادیه وزیر بهداشت و رفاه خانواده; S Jaishankar, وزیر امور خارجی; Ashwini کومار Choubey, وزیر امور خارجه, وزارت بهداشت و رفاه خانواده; راجیو Gauba کابینه وزیر Dr Vinod K پل, عضو Niti Ayog; و به طور کلی Bipin Rawat, رئیس دفاع کارکنان و دبیران بهداشت داروسازی عمران و حمل و نقل هوایی خارجی در امور تحقیقات بهداشت, صفحه اصلی, حمل و نقل, ان دی ام ای و دیگر مقامات.

در این جلسه دبیر گروه داروسازی منتقل و در مورد در دسترس بودن سهام به اندازه کافی از داروهای مواد فعال دارویی (API) و سایر مواد مصرفی برای استفاده در هند.

مسائل مربوط به نیاز برای ادامه افروزی در تمام فرودگاه ها و بنادر و زمین پاسگاه در سطح جامعه نظارت طبق پروتکل و حصول اطمینان از در دسترس بودن کافی تخت برای جداسازی نیز مورد بحث در این نشست است.

اتحادیه وزیر Harsh Vardhan تاکید کرد نیاز به هماهنگی مؤثر با آمریکا و پاسخ به موقع در حالی که Niti Ayog تأکید بر نیاز به افزایش افزایش ظرفیت بستری شدن در بیمارستان.

او به ذکر است که با در نظر گرفتن نظر کارشناسان و مردم باید توصیه برای جلوگیری از تجمع جرم به عنوان آنجا که ممکن است و آگاهی از بایدها و نبایدها. او کارگردانی است که فوری ورزش گرفته شود تا برای شناسایی مکان کافی برای قرنطینه و نیز برای مراقبت بحرانی تأمین در مورد این بیماری گسترش یافته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de