شیوع کروناویروس: چه باز چه بسته در بمبئی در طول Janata مقررات منع رفت و آمد

به هند می رود و غیر رسمی مستند زیر خودخواسته ‘Janata حکومت نظامی’ روز یکشنبه برای مقابله با کروناویروس گسترش بمبئی بیدار شد به جاده های خالی و خلوت اماکن عمومی با محدودیت های حمل و نقل عمومی و بسته شدن موسسات.

ندای ‘Janata حکومت نظامی’ داده شد توسط نارندرا نخست وزیر در سخنرانی خود به ملت در روز پنج شنبه. او پیشنهاد روز خود اعمال مقررات منع رفت و آمد بین 7 صبح تا 9 ساعت به عنوان بخشی از اجتماعی فاصله به بررسی گسترش این رمان coronavirus.

ماهاراشترا ثبت کرده است 64 مورد از coronavirus تا کنون از جمله 19 در بمبئی به عنوان تعدادی از تایید COVID-19 مورد رسیده 315 در روز شنبه.

در بمبئی دولت محدود حمل و نقل عمومی با محدودیت در مقابل با استفاده از قطار محلی در نظر گرفته که این تاسیسات از شهرستان.

تنها دولت و پرسنل درگیر در ارائه خدمات ضروری خواهد بود مجاز به سفر با قطار محلی روز یکشنبه یک محدودیت است که ادامه خواهد داد تا در طول هفته آینده.

دولت کارکنان پلیس و ماموران امنیتی شد ارسال شده در دروازه 125 ایستگاه در شهرستان و بررسی شناسه از کسانی که مایل به هیئت مدیره قطار. مقامات دولتی درگیر در ارائه خدمات ضروری خواهد خواست تولید خود را شناسایی-کارت های قبل از آنها مجاز به هیئت مدیره قطار.

بیش از 75 لاخ مردم رفت و آمد هر روز با استفاده از این بمبئی قطار حومه.

خدمات خواهد شد را نمی توان به طور کامل متوقف شده است. محلی قطار در خط مرکزی را ببینید 60 درصد خدمات به عنوان در برابر نرمال 70% در حالی که غربی راه آهن را لغو کرده است, چهار و خدمات دو از ویرر به Dahanu جاده و دو از Dahanu جاده به تامي و Churchgate.

در مترو بمبئی و بمبئی مونوریل را نیز به حالت تعلیق باقی می ماند برای بعد. بهترین اتوبوس ها ادامه خواهد داد به اجرا با توجه به تعطیلات خود را برنامه.

بمبئی یاد ‘Kaali-Peeli’ تاکسی ها را نیز کاهش می دهد خدمات خود را به تنها 15 درصد است. تعداد کابین مستقر توسط aggregators مانند Ola و بارگذاری خواهد شد همچنین توان پایین با توجه به کاهش تقاضا است.

تعداد خودرو-rickshaws پیمودن در جاده ها نیز خواهد شد قابل ملاحظه ای کم است.

اما 85 درصد از بهترین اتوبوس به احتمال زیاد در جاده ها.

بسیاری از موسسات در شهرستان محرومیت مفاصل مواد غذایی و داروخانه ها نیز بسته می شود پس از سفارش توسط بمبئی شهری کمیسر.

BMC کمیسر Pravin Pardeshi روز جمعه دستور فوری تعطیلی مدارس, سینما, سالن مراکز و سالن های ورزشی و استخرهای شنا, بارها, کار در حالت اضطراری, پارک های تفریحی و ممنوع توابع عمومی.

رستوران dhabas ها, کافه ها و رستوران ها می تواند به کار خود ادامه اگر آنها می توانند خود تحمیل 50% مشتری ظرفیت و حفظ فاصله 3 پا بین دو مشتریان سفارش توسط BMC کمیسر گفت.

همه “خصوصی, شرکت, موسسات” در حال تعطیل شود منظور گفت.

منظور اتحاد معاف موسسات و یا شرکت های ارائه خدمات ضروری از قبیل آب آشامیدنی و برق و بانکداری, فاضلاب, بهداشت و درمان, رسانه های پورت مخابرات فروشندگان مواد غذایی, مواد غذایی و سبزیجات, پمپ های بنزین, آن, خدمات, مراکز داده, e-commerce از اقلام ضروری از جمله مواد غذایی, در میان دیگران.

به عنوان تعدادی از موارد در ماهاراشترا رسیده 63 وزیر بهداشت راجش Tope به دادگاه تجدید نظر به تمام تمرین های اجتماعی فاصله برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

در مجموع 271 موارد تایید شده است در سراسر کشور به شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) گفت: در روز شنبه.

نخست وزیر مودی در روز پنج شنبه به نام برای ‘Janata مقررات منع رفت و آمد را از ساعت 7 صبح تا 9 ساعت در مارس 22, گفت: هیچ شهروند محرومیت کسانی که در خدمات ضروری باید خارج از خانه خود را. این تجربه را در خدمت ملت و و را نشان می دهد هند آمادگی را در coronavirus چالش, او گفت:.

“این یکشنبه که در مارس 22, تمام شهروندان باید به دنبال این مقررات منع رفت و آمد از ساعت 7 صبح تا 9 ساعت. در طول این حکومت نظامی ما باید نه ترک خانه های ما و نه بر روی خیابان ها و خودداری از رومینگ در جوامع ما و یا مناطق. تنها کسانی که در ارتباط با اورژانس و خدمات ضروری ممکن است ترک خانه های خود” مودی گفت: در طول سخنرانی خود به ملت.

این حرکت با هدف ایجاد آگاهی در مورد “اجتماعی فاصله” است که یک سلاح قدرتمند در مبارزه با کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im