شیوع کروناویروس: دو نفر از پونا آزمایش مثبت تایید موارد افزایش به 47 در هند

دو نفر در پونا با سفر تاریخچه به دبی باید آزمایش مثبت برای رمان coronavirus تبدیل شدن به آخرین موارد عفونت در دوشنبه در نظر گرفتن تعداد افراد آلوده در هند به 47. این آمد به زودی پس از بنگالور ساکن که به تازگی از آمریکا و پنجاب با, سفر, تاریخچه به ایتالیا تایید شد با عفونت کروناویروس.

هر دو پونا بیماران بستری شده است به Naidu بیمارستان در این شهرستان است.

قبل از آن سه کودک که در بازگشت به کرالا از ایتالیا آزمایش مثبت برای رمان coronavirus.

آخرین وضعیت گزارش یک مورد مثبت است از کارناتاکا که در آن یک بنگلور ساکن که به تازگی از آمریکا تایید شده اند آلوده به این ویروس جدید است.

این تایید شد کارناتاکا پزشکی وزیر آموزش و پرورش Dr K Sudhakar که گفت: وضعیت این فرد با ثبات است.

“همسر و فرزند بنگلور coronavirus بیمار شده اند قرنطینه. او به بنگالور از ما در 1 مارس و توسعه علائم در 5 مارس. یکی از همکاران بود که رفت و آمد با او را نیز قرنطینه” او گفت:.

“در مجموع 2666 مردم ممکن است در تماس با کسی که دارای آزمایش مثبت برای کوروناویروس. او سفر از آمریکا به هند از طریق دبی; تماس با ردیابی جریان است” Sudhakar اضافه شده است.

یکی دیگر از تایید مورد گزارش شده از پنجاب Hoshiarpur که در آن یک فرد با یک سفر سابقه به ایتالیا آزمایش مثبت در روز دوشنبه.

وجود دارد دو نفر دیگر موارد مشکوک در Chandigarh که پذیرفته شده اند به تحصیلات تکمیلی موسسه آموزش و پژوهش پزشکی

“دو مظنون coronavirus بیماران بستری شده است امروز. آنها شوهر, همسرم, از Baltana, Punjab. آنها تا به حال بازدید سوئیس و بازگشت در مارس 1,” کالج پزشکی گفت.

خود را در نمونه گرفته شده اند و در این گزارش آمده است بعد دوشنبه شب آن را گفت.

در کرالا تعداد موارد مثبت افزایش یافته است تا نه با کودک تحت درمان در انزوا بخش Ernakulam را Kalamassery کالج پزشکی بیمارستان در حالی که پنج نفر دیگر تحت درمان در Pathanamthitta. این شامل سه اولیه مواردی که درمان شده اند و مرخص شد.

دوازده نفر از جمله کودک و پدر و مادر خود هستند در زیر مشاهده در انزوا بخش کوچی را Kalamassery کالج پزشکی بیمارستان.

کودک و خانواده خود به هند بازگشت و در 7.55 هستم در مارس 7 با امارات پرواز (EK 530). دولت مقامات بهداشتی باید به دادگاه تجدید نظر به تمام مسافران این پرواز گزارش به آنها را فورا.

کرالا دولت هشدار داده است که عدم اطلاع رسانی به مقامات در مورد سفر تاریخچه و علائم می تواند به عنوان یک جرم و جنایت و چنین افرادی خواهد بود تحت پیگرد قانونی قرار.

در ضمن کسی که وارد Mangaluru از دبی و بستری شد به انزوا بيمارستان با علائم کروناویروس رفت از دست رفته است.

Sindhu B Rupesh معاون کمیسر Dakshina کانادا گفت: فرد مورد آزمایش قرار نگرفته مثبت و تنها تب.

“هیچ مورد مثبت بوده است در بر داشت در Mangaluru تا حالا. او نشان داده است هر coronavirus علائم مربوط. او فقط به حال یک تب. او منتقل شده به بیمارستان منطقه شب گذشته اما او نه همکاری با ما. او آماده است به ماندن در یک بیمارستان است. ما قانع کننده او” DC گفت.

تا کنون 45 مورد تایید شده است در هند از جمله 16, ایتالیایی, گردشگران است. چهار مورد جدید تایید کرد روز دوشنبه گزارش شد از Karnataka, پنجاب, کرالا, دهلی نو, Uttar Pradesh, و, Jammu.

تعداد coronavirus موارد در سراسر جهان عبور کرده 110,000 با مرگ و میر افزایش تا 3,882.

او یک استراحت از مجموع COVID-19 نفر در هند:

Karnataka: یک مطالعه مورد – بنگلور ساکن که در بازگشت از آمریکا به تازگی.

پنجاب: یک مورد — یک فرد از Hoshiarpur با یک سفر سابقه به ایتالیا آزمایش شده مثبت است.

کرالا: نه موارد با سه ساله شدن آخرین تایید بیمار است. قبل از آن سه دانش آموزانی که در بازگشت از ووهان تحت درمان قرار گرفتند و مرخص شد.

Ladakh: دو نفر با یک سفر تاریخ به ایران شده اند آزمایش مثبت است.

جامو و کشمیر: یک مطالعه مورد – امروز تایید کرد.

تامیل نادو: یک نفر با یک سفر سابقه به عمان اولین مورد از Tamil Nadu.

دهلی نو: چهار مورد – یک نفر یک سفر سابقه به ایتالیا و دیگری به مالزی

راجستان: 17 مورد – 16, ایتالیایی, گردشگران در جیپور و یک هندی که به همراه 17 نفر آلوده در راجستان.

اوتار پرادش: هشت مورد یک مرد که در بازگشت از ایران و شش تن از اعضای خانواده یک دهلی بیمار آزمایش مثبت در آگرا است. یک مورد دیگر امروز تایید شد.

Telangana: کسی که تست شده مثبت است دبی سفر تاریخ است.

در حالی که اتحادیه وزارت بهداشت و رفاه خانواده تایید کرده است این مورد در پنجاب آن است که هنوز به تایید کارناتاکا مورد.

وزارت گفت: به عنوان بسیاری از 11,913 موارد زیر IDSP جامعه پیگیری. 404 هند اطلاعات تماس شهروند ایالات متحده آزمایش مثبت در بوتان شناسایی شده اند و تحت نظارت در آسام.

در مجموع 9,41,717 مسافران بین المللی از 8,827 پرواز شده اند به نمایش در فرودگاه تا در حال حاضر با 54 مسافر مراجعه به IDSP/ بیمارستان وزارت گفت.

برای پاسخگویی به افزایش تقاضا و مناسب غربالگری مسافران نیروی انسانی مستقر در فرودگاه ها شده اند قابل ملاحظه ای افزایش می دهد. وجود دارد در حال حاضر 286 پزشکان 160 پرستاران و 295 امدادگران مستقر در فرودگاه در سراسر کشور, وزارت اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de