شیوع کروناویروس: بیش از 3000 نفر در چین و جهانی موارد پیش افتادن از 100,000

تعداد افراد آلوده از رمان coronavirus عبور کرده 100000 نفر در سراسر جهان به عنوان تلفات ناشی از این بیماری کشنده می رسد نزدیک به 3500.

در حالی که 28 جدید مرگ و میر در نظر گرفتن مرگ و میر در کشور به 3,070 مرگ و میر از این کروناویروس جدید در ایتالیا افزایش یافته است به 197.

مقامات در ایتالیا گفت: 49 نفر فوت کرده در 24 ساعت, در حالی که 4,636 موارد شناسایی شده اند و در مجموع. ایتالیا در حال حاضر گزارش بیشترین تعداد مرگ و میر در خارج از چین, کانون جدید کروناویروس.

ایران اما همچنان دومین کشور پس از چین به گزارش بیشترین تعداد از موارد که در آن 5,823 تایید آلوده شده اند. با 21 جدید مرگ و میر در شنبه مرگ و میر در ایران رسیده است به 145.

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز Coronavirus ردیاب ویروس آلوده 102,180 مردم در سطح جهان است.

در آمریکا حداقل 299 موارد coronavirus شناسایی شده اند و 14 نفر فوت کرده اند با توجه به آن است.

در چین که در آن ویروس است که اعتقاد به سرچشمه گرفته و در ماه دسامبر سال گذشته 99 جدید تایید موارد از رمان coronavirus عفونت و 28 و میر گزارش شده در روز جمعه. به طور کلی موارد تایید شده در سرزمین اصلی چین رسیده 80,651 تا پایان جمعه.

ملی چین کمیسیون بهداشت (NHC) گفت: تمام 28 مرگ و میر گزارش شده است که این ویروس کانون هوبئی استان و پایتخت آن ووهان.

تا کنون 3,070 که مردم از این ویروس 22,177 بیماران هنوز هم تحت درمان و 55,404 دیگران که بودند مرخص پس از بهبود NHC گفت.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفت: در روز جمعه که اضافی پنج کشور — فیلیپین نیوزیلند, ایرلند, جمهوری چک و اسلوونی — دیده می شود محلی انتقال COVID-19. بوتان کامرون صربستان و آفریقای جنوبی موارد گزارش شده از COVID-19 برای اولین بار در 24 ساعت گذشته از جمعه صبح که گزارش گفت:.

در خارج از چین در مجموع 97 کشورها و مناطق گزارش شده از موارد عفونت از جمله 34 در هند.

در میان ادعا می کند که COVID-19 ناپدید می شوند در تابستان, Michael Ryan مدیر اجرایی که بهداشت و درمان اضطراری برنامه خواست همه کشورها برای مبارزه با ویروس جدید قاطعانه در مرحله فعلی که هیچ شواهد نشان می دهد چنین چیزی.

هشدار در برابر این فرض که این ویروس فقط می خواهد به خودی خود ناپدید می شوند در فصل تابستان مانند آنفلوانزا رایان گفت: “ما هنوز نمی دانند که چه فعالیت یا رفتار این ویروس را در شرایط مختلف آب و هوایی.”

“ما به فرض ویروس خود ادامه خواهد داد باید از این ظرفیت برای گسترش,” او گفت: به نقل توسط دولت اجرا Xinhua news agency.

به نام او در کشورها و جوامع برای جلوگیری از “سرزنش فرهنگ” و به انجام همه چیز مورد نیاز به صرفه جویی در زندگی می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de