شیوع کروناویروس: تعداد موارد مثبت پرش به 271, 63 در ماهاراشترا

به عنوان coronavirus شیوع همچنان به گسترش مانند آتش سوزی در کشور تعداد موارد تایید شده افزایش یافت و به 271 که 23 درمان شده است و چهار فوت کرده اند.

امروز (شنبه) و 11 مورد به نور آمده در ماهاراشترا آوردن مجموع 63. در حالی که هشت نفر از 11 نفر باید سفر تاریخچه به کروناویروس مبتلا سازمان ملل سه رو آلوده پس از تماس با آنها.

2 نفر تست مثبت برای COVID-19 در پونا در نظر گرفتن مجموع شمارش از موارد مثبت به 23. یک مورد مثبت است سفر در تاریخ به ایرلند و دیگر لازم نیست هر سفر اخیر تاریخ است.

در ضمن یک مورد مثبت از coronavirus یافت شده است در Noida را Supertech Capetown جامعه است. گیتس از جامعه شده اند مهر و موم شده و از ساکنان خواسته شده است به ماندن در خانه.

در ضمن, West Bengal ثبت سوم آن مورد مثبت. 23 ساله دانشجوی MBA ساکن North 24 Parganas منطقه بود در بازگشت از اسکاتلند دیروز. او تا به حال نشان داده شده است, علائم کروناویروس و بستری شد به Beleghata ID&BG بیمارستان. اعضای خانواده او خواسته شده است برای رفتن به صفحه اصلی قرنطینه.

این دختر که وارد فرودگاه کلکته دیروز به تصویب رسید از طریق حرارتی غربالگری. اما او احساس ناخوشی. بدون اتلاف هر زمان او بلافاصله با عجله به بیمارستان دولتی Beleghata ID&BG که در آن آزمون انجام شد. او اعتراف کرد تا او آزمایش مثبت است.

ماهاراشترا دارای بیشترین تعداد از موارد به دنبال کرالا با 40 که سه شده است درمان می شود.

  

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im