شیوع کروناویروس: NBA محکوم به کشتار و تهدید علیه روزنامه نگاران برای گزارش Tablighi Jamaat

اخبار رسانههای آمریکا (NBA) در روز دوشنبه را محکوم کرد “سوء استفاده و تهدید” علیه مجریان و خبرنگاران مشغول در شبکه های خبری پس از گزارش coronavirus موارد مرتبط Tablighi Jamaat.

NBA آن گفت: “نمایش با نگرانی تمایل در میان افراد متعلق به یک بخش خاص از جامعه با توسل به سوء استفاده و تهدید علیه مجریان و خبرنگاران مشغول به کار در کانال های خبری.”

“خاص این روند متوجه شده پس از رسانه های الکترونیکی به تازگی در معرض نقش Tablighi Jamaat در گسترش Coronavirus و در نتیجه در سراسر کشور جهش در تعداد موارد مثبت و متعاقب آن مرگ و میر” NBA گفت.

مجریان و خبرنگاران مشغول در شبکه های خبری هستند که به طور خاص از طریق رسانه های اجتماعی مانند WhatsApp, Infinite و توییتر آن را گفت.

این انجمن که دارای 27 پخش و کانال 77 به عنوان اعضای آن اشاره کرد که وجود دارد ویدئوها گردش در رسانه های اجتماعی که در آن برخی از واعظان مذهبی هستند نامگذاری برخی از اخبار تلویزیون و مجریان و تهدید به حملات بر خبرنگاران از این کانال.

“NBA به شدت تحکیم این روند خطرناک در یک بخش از جامعه و تجدید نظر به دولت و نهادهای مجری قانون را فوری اقدامات پیشگیرانه در برابر چنین ضد عناصر اجتماعی ،

NBA اشاره کرد “نمونه کار” انجام شده توسط رسانه های الکترونیکی در گزارش بیماری همه گیر کوروناویروس در هند در طول زمان مستند و کلی تنور گزارش شده است منصفانه و دقیق و متعادل است. همه بخش های جامعه هستند داده می شود حضور در تلویزیون بحث در coronavirus همه گیر آن گفت.

“NBA تماس بر بنیادگرایان مذهبی به دست برداشتن از صدور باز تهدید و ساخت القائات در برابر کانال های خبری. از جمله فعالیت های ناقض اساسی حق آزادی بیان به عنوان مندرج در قانون اساسی ما” به آن اضافه شده است.

“اخبار کانال های در دسترس برای همه بخش های جامعه از جمله بنیادگرایان. NBA می خواهم این رهبران به جلو آمده و روشن موضع خود را در نقش Tablighi Jamaat در گسترش coronavirus” در رسانههای بدن گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de